Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 189
  1. #161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    http://rakeback.pokkeriprod.com/ lehel lasime kinni keerata enamus, sest paljud olid neist väga väikesed tegijad, kordasid võrgustikku või üldse olid privaatdiilid. Alles jätsime suurtemate, tuntumate ning usaldusväärsete pokkeritubade diili ja hetkel katame rakeback portaaliga suuremaid võrke.

    Kui tahate rakebacki diili, mida ei ole meie nimekirjas siis saatke mulle PM või kiri rakeback (at) pokkeriprod.com. Tõenäoliselt leiame sobiva lahenduse.

  2. #162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    http://rakeback.pokkeriprod.com/ - lisasime ongame diilid, mis nüüd paremad kui ennem. Kuna Unibetil ei ole litsentsi siis see ajutiselt kinni keeratud ning lisanduma peaks Carbon pokkeri rakeback diil.

    Kui nimekirjas ei ole tuba, kus soovite mängida - PM mulle ja otsime lahenduse või kui rakeback % ei sobi siis PM mulle ja leiame ka lahenduse.

  3. #163

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Mul pole millegipärast 30. jaanuarist saati pokkeripord.com rakeback lehel rakeback uuenenud, tegemist on FT rakebackiga.
    Milles võiks asi olla ja kes reedel ikka rakebacki tuleb, kui seal midagi uuenenud pole?

  4. #164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    Mul pole millegipärast 30. jaanuarist saati pokkeripord.com rakeback lehel rakeback uuenenud, tegemist on FT rakebackiga.
    Milles võiks asi olla ja kes reedel ikka rakebacki tuleb, kui seal midagi uuenenud pole?
    FTP trackeriga oli meil kuu vahetudes väikene viivitus. Nüüd peaks olema korras. Kui ei ole saada PM.

  5. #165

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Mõtlesin ,et liitun läbi pokkeriprode Pkriga aga ma ei suuda leida kuhu v kunas ma pean sisestama boonuskoodi?

  6. #166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Mõtlesin ,et liitun läbi pokkeriprode Pkriga aga ma ei suuda leida kuhu v kunas ma pean sisestama boonuskoodi?
    Saada support ticket läbi PokkeriProd.com rakeback portaali. Seal saan täpsemalt ja konkreetsemalt vastata kuna kõik kasutajanimed näha + saan suunata probleemide korral edasi meie klienditoele.

  7. #167
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Siuke küss ranka, et ma Poker Hevean-is mängisin tsipa aga rakebacki 0$ tulnud. Möödas juba vist kuu+.
    Mai tea vb on mingi minimaalne rakeback ?

  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    ma pole mergest ka saanud

  9. #169
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Siuke küss ranka, et ma Poker Hevean-is mängisin tsipa aga rakebacki 0$ tulnud. Möödas juba vist kuu+.
    Mai tea vb on mingi minimaalne rakeback ?
    Saada supportiga PM, siis ma saan su andmeid koheselt kontrollida ja kirja edasi saata. Seda saad teha aadressil: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/support

    Kui tahad avalikutl oma nimesid ja kasutajanimesid jagada võime ka siin teemas :)

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma pole mergest ka saanud
    Sulle ka sama teema (tean su andmeid supportis aga pane ticket teele, et saaksin suunata edasi inimestele, kes sellega tegelevad). RB-d kunagi maksti iga öö aga see võib ehk oleneda ka toast või nad süsteemi muutnud, uurin selle välja.

  10. #170

  11. #171
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Kui mängin ühes toas overlayga turniire, kulutan punkte ja rakeback läheb 100$ miinusesse, teises toas samal ajal genereerin 100$ rackebacki, siis kokkuvõttes välja makstakse 0$ või 100$?

  12. #172

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    0, sest sa näed "vabasid vahendeid". Mõlemad nullivad ennast ära, seega vabad vahendid on 0.

  13. #173
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Kui mängin ühes toas overlayga turniire, kulutan punkte ja rakeback läheb 100$ miinusesse, teises toas samal ajal genereerin 100$ rackebacki, siis kokkuvõttes välja makstakse 0$ või 100$?
    Kõik läheb su vabade vahendite alla nagu coca ütles. X toast läheb sada maha, Y toast sada juurde ning kõik see raha jookseb ühisele kontole.

    Aa ja tõenäoliselt sellest nädalast hakkan rakebacki kandma ka pankadesse. pankadevahelise teenustasu maksab mängija.

  14. #174

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Ma joinisin ilma mingi rakeback diilita 888-ga, olen mänginud c.a 3 K kätt. Kas ilma diilita saan rake'i nii palju nagu 888 kodukal kirjas, 2%-36%, vastavalt staatusele? Mis erinevus on niisama regamisel ja läbi pokkeriprode regamisel (888 tuba pean silmas)?

  15. #175
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõik läheb su vabade vahendite alla nagu coca ütles. X toast läheb sada maha, Y toast sada juurde ning kõik see raha jookseb ühisele kontole.

    Aa ja tõenäoliselt sellest nädalast hakkan rakebacki kandma ka pankadesse. pankadevahelise teenustasu maksab mängija.
    fu donk fljsnfkjbhBSHcNb n f,m ,nfjbsjgbskjbfvjlsnfk, nnmvj,sdf.bjk

  16. #176
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    888 liitumisel saab deposiit boonuse, rakebacki kahjuks pakkuda ei saa sinna tuppa momendil. Kui juba liitunud, siis pead sellega leppima, mis Sul praegu on.

  17. #177

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Kas mingeid aasia itaalia vms saitide pakkumisi, millel HEM või PT töötavad on praegu? Võiks heameelga PM saata kui midagi põnevat on. nl100-nl200 6max

  18. #178
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    kas 888-pokkeri võrgustik on 18+ või 21+?

  19. #179

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    18+

  20. #180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com Rakeback Diilid

    Üritasin nordicbeti buddy transferit teha ja sain vastuseks kirja -

    Hi,


    Thank you for your mail.

    Unfortunately we are no longer allowed to do buddy transfers for customers resident in Estonia due to regulations.

    Kind regards,
    Sandra
    Customer Support

    Seega enam nb-sse buddykaid teha ei saa, sorry.

Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES