Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36

Teema: o0madis0o

  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: o0madis0o

    copyd trackerist või HH käe
    konverdid ntx weaktight.com-is ära (kõigepealt tee kasutaja, siis pane post hand, copyd trackerist saadud sisu sinna, vajutad konvert nuppu ning lõpuks vajuta veel PT nuppu (üleval pool on nupp, mingi rodu on neid kohe, sina vali PT) saadud sisu copy foorumisse.
    peakski kõik olema.

  2. #22

    Re: o0madis0o

    päris hea. :D

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: o0madis0o

    Tsitaat Algselt postitas omgrunnow
    päris hea. :D
    mis mõttes? :)
    esimene post ja kirjutad "päris hea" ?
    tere tulemast foorumisse!

  4. #24

    Re: o0madis0o

    ma postitan mõne käe hiljem praegu tegelen starsist raha väljakandmisega ja lähen edasi pacificusse kuna stars on totali fucked up ja riged.
    hiljem kui mõned käed postitan siis saate aru.
    pacificus saan uut boonust ka grindida ja starsi jäi 75 dollars for sng.

  5. #25

    Re: o0madis0o

    starsist pacificusse kolimine nüüd küll suur õnnistus ei ole :P soft seal ikka päris pask. (eriti kui oled harjunud starsi nutswarega)

  6. #26

    Re: o0madis0o

    jh aga kuulsin et seal suht head mängida kuna tolasi on palju .... stars on lihtsalt nii haige ja ma pean lihtsalt praegusex seal lõpetama muidu higistan ennast suurest vihast purux.
    äkki full tilt?

  7. #27

    Re: o0madis0o

    fulltilti softiga sitaks keppi viimasel ajal. ei ütle küll reklaamimõttes, aga soovitaks opokerit, sitaks fishe + 40% rakeback jms. peaks päris hästi toitma

  8. #28

    Re: o0madis0o

    see nagu t6poker mingi lambi koht ju???
    ma ei taha eriti minna sellisesse kohta mis võib homme teatada et nad on suletud või midagi ps:nad pakuvad 200% deposite boonust kuni 1000€ see on ulme ju ma ei tea nagu ei taha usaldada sellist kohta.
    kaua sa seal mänginud oled?? kas laudu on normaalselt ja kuidas sealt välja kandmisega on? kas hakkavad jamama kõvasti?
    tildis saan durrrri tühjax tõmmata:D ma uurin homme edasi täna juba 3h uurind ja puurinud.

  9. #29

    Re: o0madis0o

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1857.0.html - loe siit teemast, siin tolle softi kohta täpsem tutvustus. PokkeriProd saidil ametlik partnerlus ka tolle saidiga ja rakebacki saab igapäevaselt oma rakebacki kontole muidu. See on suht hea.

    Aga jah fulltilt oli ka muidu cool, aga viimasel ajal jamavad oma softiga.. vahepeal on nagu korras ja siis jälle mingid kohuitavad panged. Samas sa vist nagunii väga suurelt ei multitable (lugesin et mängid 6 lauda jms) siis ei tohiks eriti miskit häirida. Ise lasin vahepeal 12-16 lauda ja siis need bugid hakkasid suht pinda käima.. ehk on nüüd korras ka. Ei oska öelda kuna pole viimased paar nädalat seal mänginud enam.

  10. #30

    Re: o0madis0o

    ok ty mate ma arrrvan et vaatan mis seal fulltildis saama hakkab ja kui ei sobi siis seal võimalus papp ju krediitkaardile kanda see on väga hea varjant minule.
    ma mängin 9-12 tables loodan et see softi jama on parandatud .
    tänud abi ja heade soovituste eest.
    kui tilt jama siis proovin seda opokerit.
    hakkan seda teemat siis uuendama kuidas tilt on jne.

  11. #31

    Re: o0madis0o

    Btw, kui sa pole varem tilti deposiitinud siis proovi kindlasti võtta maksimum boonus, sest seal see boonus vabaneb jube lihtsalt. Näitena mängisin ise nl25 kahe päeva jooksul 8k käsi, millega vabastasin ca 60 deposiitboonust. Tõsi, selle summa võrra algul rakebacki ei saa, kuid depokaboonus vabaneb kiiresti ja on väiksemates limiitides heaks rolliboostiks.

  12. #32

    Re: o0madis0o

    mul on praegu krediitkaardiga võimalik peale panna 450$see on ka üsna hea ju????
    tegin just tildi lahti ja kohe nägin kuidas durrr pea aegu 100k pot võitis. omfg kui haige vend ta on ikka.
    <------------kade!!!!!!

  13. #33

    Re: o0madis0o

    NII ESIMENE PÄEV ON TILDIS MÄNGITUD.
    pärast 1000 kätt olen olnud 50$ plussis ja täpselt sama palju miinuses aga praegune seis on kasum mõni sent:d
    pean lihtsalt mainima et tildis pole mingi asi see ku inimene läheb k q off ja a q offiga pre flop all in minu jaoks on see unreal ja loodan seda ennda kasux tõõle panna nii et põidlad pihku ja varsti hakkan ka graafikuid ja käte pilte panema siia mis tildis toimub. 8)

  14. #34

    Re: o0madis0o

    1000K kätt... ;D Kiire päev oli sul.

  15. #35

    Re: o0madis0o

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    1000K kätt... ;D Kiire päev oli sul.
    1000k kohta jah 50$ profit ikka kole kesine ;D

  16. #36

    Re: o0madis0o

    oops jama jah , aga ma arrvan , et tegelikult saite te ikka aru et 1000 kätt mõtlesin ;D ;D

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES