Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas olete päri, et PokerStars.com peaks tegema kõik, et TableRatings.com ei saaks datamineda PokerSt

Hääletajad
106. Sa ei tohi hääletada
  • Olen Päri

    49 46,23%
  • Ei ole Päri

    15 14,15%
  • Mul on jumala pohhui

    42 39,62%
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 45
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Seda on enamus asju tänapäeval, loobumine pole lahendus...
    Kõik suuremad prevailid inimkonna ajaloos on olnud tuuleveskitega maadlemine, kui keegi seda ei teeks, oleks maailm pime ja kole koht. Ja me ju ei taha, et Online Pokker oleks pime ja tume koht...
    See kommentaar pani mind täiega mõtlema, mäng ka hetkel ei lähe ja see ajab veel mind veelrohkem marru, kui ma pea nseda sitast TR vahtima. Seega otsustaisn, et peaks edasi võitlema ja nüüd juba tõsisemalt.

    Siit ka minu küsimus:
    Kes on veel päri, et PokerStars.com teeb liialt vähe tööd, et tõkestada dataminginut TableRatings.com lehe vastu?

    Kui sa oled päri, kas sa oled võimeline ka astuma reaalseid samme, et PokerStarsi tähelepanu tõsta?

    Kui sa oled võimeline astuma reaalseid samme või isegi, kui ei ole aga oled selle saidi vastu ja oled nõus, et PokerStars.com peaks tegema rohkem, et dataminemine kaoks vähemalt rahalaudadest, siis paluks IDEID, kuidas saab PokerStarsis tähelepanu tõmmata?

    Mina isiklikult plaanin juba seetõttu PokerStarsist lahkuda, see kuhu ma lahkun seda ma Teile ei ütle, see toimub tõenäoliselt täiesti uue screen-namega, täiesti uuel saidil. Seda juba põhjuselt, et ma olen Starsist ja full ringist nii läbipõlenud, et vajan vaheldust nii toast, kui ka mängust.

    EDIT: Selle teemaga ma tahan astuda nüüd juba reaalseid samme.


  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Olgugi, et ma mängin madalas limiidis ja mind see väga ei puuduta siis võin kohe ära öelda - datamine on vale tegevus. See ei ole enam pokker. Pokkeri mõte ongi see, et sa kogud infot vastaste kohta. Kui ei mängi ei saa infot - ja vice versa. Mina loodan siiski tulevikus ka kõrgemale limiidile jõuda ja see TableRatings ja ka kõik muud saidid mis paljastavad mängijate kohta infot on minujaoks täiesti out. Iga pokkerimängija peab oma andmete eesti ise hoolitsema - olgu tal raha niipalju kui võimalik.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Ei ole päri!

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Olgugi, et ma mängin madalas limiidis ja mind see väga ei puuduta siis võin kohe ära öelda - datamine on vale tegevus. See ei ole enam pokker. Pokkeri mõte ongi see, et sa kogud infot vastaste kohta. Kui ei mängi ei saa infot - ja vice versa. Mina loodan siiski tulevikus ka kõrgemale limiidile jõuda ja see TableRatings ja ka kõik muud saidid mis paljastavad mängijate kohta infot on minujaoks täiesti out. Iga pokkerimängija peab oma andmete eesti ise hoolitsema - olgu tal raha niipalju kui võimalik.
    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Ei ole päri!
    Mul ei ole TR saidi vastu mitte, kui midagi, kui ta kasutaks ausaid võtte. No näiteks Primas on datamine lubatud siis palun dataminegu seda võrku ja avalikustagu andmeid. Aga hetkel PokerStarsis on dataminemine ja võõraste andmete kasutamine keelatud AGA üks leht avalikult näitab andmeid kõigile, peale selle ta müüb veel käsi ja PokerStars ei ole ühtegi sammu selle vastu astunud.

    Siis paluks PokerStarsil lubada datamineda kõigil ja anda kõigile võrdsed õigused või siis keelata need kõigil. Hetkel PokerStars käib jääl, kus ta ei austa mängijaid ja sülitab neile näkku -- avalikustab nende tulemusi aga neil ei lase selle vastu mitte midagi teha ning teeb pai neile, kes eiravad nende reegleid.

    Peale selle ootaks variatsioonilt põhjendust, et miks ei ole päri.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Miks PokerStars olulisem on kui FullTilt?

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Miks PokerStars olulisem on kui FullTilt?
    Minule sellepärast, et ma ei mängi seal.

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See kommentaar pani mind täiega mõtlema, mäng ka hetkel ei lähe ja see ajab veel mind veelrohkem marru, kui ma pea nseda sitast TR vahtima. Seega otsustaisn, et peaks edasi võitlema ja nüüd juba tõsisemalt.

    Siit ka minu küsimus:
    Kes on veel päri, et PokerStars.com teeb liialt vähe tööd, et tõkestada dataminginut TableRatings.com lehe vastu?

    Kui sa oled päri, kas sa oled võimeline ka astuma reaalseid samme, et PokerStarsi tähelepanu tõsta?

    Kui sa oled võimeline astuma reaalseid samme või isegi, kui ei ole aga oled selle saidi vastu ja oled nõus, et PokerStars.com peaks tegema rohkem, et dataminemine kaoks vähemalt rahalaudadest, siis paluks IDEID, kuidas saab PokerStarsis tähelepanu tõmmata?

    Mina isiklikult plaanin juba seetõttu PokerStarsist lahkuda, see kuhu ma lahkun seda ma Teile ei ütle, see toimub tõenäoliselt täiesti uue screen-namega, täiesti uuel saidil. Seda juba põhjuselt, et ma olen Starsist ja full ringist nii läbipõlenud, et vajan vaheldust nii toast, kui ka mängust.

    EDIT: Selle teemaga ma tahan astuda nüüd juba reaalseid samme.

    olen päri, aga reaalselt midagi teha ei plaani, pealegi kavatsen ongames kanda kinnitada ja esimesed 3 päeva on ainult positiivset tagasiside andnud ja kui nii jätkub saadan starsi mõneks ajaks nahhui

  8. #8
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Pohhui pole, aga eriti ei huvita, Stars võiks selles suhtes asja muuta, et kõigile oleks võimalik siis juba datamińeda.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Välja peaks kauplema vähemalt selle, et sarnaselt Sharkscopega oleks võimalik enda nimi sealt tableratingu otsingust blockida.

    Ja sellised SC ja TRid on põhjus, miks ma alati panen teise nime, kui kuskile uude tuppa olen kasutaja teinud.

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mul ei ole TR saidi vastu mitte, kui midagi, kui ta kasutaks ausaid võtte. No näiteks Primas on datamine lubatud siis palun dataminegu seda võrku ja avalikustagu andmeid. Aga hetkel PokerStarsis on dataminemine ja võõraste andmete kasutamine keelatud AGA üks leht avalikult näitab andmeid kõigile, peale selle ta müüb veel käsi ja PokerStars ei ole ühtegi sammu selle vastu astunud.

    Siis paluks PokerStarsil lubada datamineda kõigil ja anda kõigile võrdsed õigused või siis keelata need kõigil. Hetkel PokerStars käib jääl, kus ta ei austa mängijaid ja sülitab neile näkku -- avalikustab nende tulemusi aga neil ei lase selle vastu mitte midagi teha ning teeb pai neile, kes eiravad nende reegleid.

    Peale selle ootaks variatsioonilt põhjendust, et miks ei ole päri.
    mõnus on vahepeal vaadata palju vastased/regularid teenivad!
    + kavatsen 5m kätt osta
    ja seda kindlasti ei tahaks et dateminemine oleks kõigile lubatud.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tuleb live`i hakata mängima vist.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Tuleb live`i hakata mängima vist.
    no eks siis tuleb ka livepokertableratings.bis

  13. #13

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Päri! Sest kui saidil on kirjas, et seda teha ei tohi, siis järelikult on tegu privaatsuse rikkumisega. Sama hästi võiksid ajalehed avadada nimekirju, kes on pankadele kõige rohkem võlgu ja kes kui palju sms-laenu võtnud on jne. See palju ma maha gamblen või võidan, on minu enda asi. Võibolla sai su tööandja teada, et mängid pokerit xxxx username alt. Siis ta vaatab su tableratingsit ja näeb, et oled mingi 10k$ - ning see mõjutab juba tema otsuseid sinu kohta. See, mida sa teed oma palgaga, pole tööandja asi, samamoodi pole sinu võidud/kaotused teiste mängijate asi.

  14. #14

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    eee... tegelikult on nii, et seda probleemi niisama mõne lihtsama muudatusega Pokerstars lahendada ei saa. Pigem peaks siis Pokerstars tegema terve oma softi ümber, mis ei laseks datamineda. Ise kiire ajudeliigutamise tulemusena koha pakuks välja et üks vüimalus oleks Pokerstarsil jätta ära käte salvestamine handhistory-na... ja/või asendada see sellise kätesalvestamise mehhaanikaga, millega ei ole võimalik programmidel kätt tuvastada. (Piltidena käe salvestamine... kuigi mai usu et peale igat sessi keegi tahaks oma arvutites näha paarituhandet uut pilti) Ja/v6i ehitada lisaprogramm, mis näitab sinu handhistoryt umbes nii nagu PokerTrackeris replayer, kuid sellise vahega et käed peaksid salvestuma otse sinna programmikesse ja kindlasti mitte tekst kaustana. IMO

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    Päri! Sest kui saidil on kirjas, et seda teha ei tohi, siis järelikult on tegu privaatsuse rikkumisega. Sama hästi võiksid ajalehed avadada nimekirju, kes on pankadele kõige rohkem võlgu ja kes kui palju sms-laenu võtnud on jne. See palju ma maha gamblen või võidan, on minu enda asi. Võibolla sai su tööandja teada, et mängid pokerit xxxx username alt. Siis ta vaatab su tableratingsit ja näeb, et oled mingi 10k$ - ning see mõjutab juba tema otsuseid sinu kohta. See, mida sa teed oma palgaga, pole tööandja asi, samamoodi pole sinu võidud/kaotused teiste mängijate asi.
    +1001010101010

    Saage aru ka sellest, et kõik ei ole võitvad mängijad! Isegi enamus ei ole võitvad mängijad! Ainult väike enamus on võitvad mängijad! See, et sa oled võitev mängija ja su tulemusi on fun vaadata või tahad seda näitada oma emale, isale, tüdrukule või isegi vanaemal ei tähenda seda, et fish tahab näidata oma tulemusi oma tuttavatele!

    TR on kahjulik kuna:
    [x] isegi fishid hakkavad tänu sellele saidile aru saama, kui väike võimalus on olla võitev mängija;
    [x] isegi fishid saavad aru, et nad istuvad lauas, kus on enamus regulare ja neil ei ole võimalust võitagi;
    [x] kui keegi fishi tuttav leiab selle saidi ja saab teada ta screen-name, siis fishil ei ole huvi enam kaotada;
    [x] fish ei taha olla enam top kaotaja;
    [x] fish ei ole kunagi pidanud arvestust, kui palju on ta pokkeris maha mänginud. Ta arvab, et ta on break-even või väikeses miinuses aga kui seal saidilt vajub vastu, et ta on -$10k miinuses viimase kahe aastaga ,siis võib ta tõsisemalt mõtlema hakata ,kas ta enam tahab olla fish;
    [x] lauas on osad semi-fishid need, kes näitavad fishidele kätte TR saidi ja ütlevad, et sa kaotanud niipalju. Inimesi on igasuguseid ja osad võtavad selle südamesse ja lähevad lauast ära;
    [x] heads-up mängudes enam halvad regularid ei istu sinuga ühte lauda, kui näevad, et sa crushid mänge;
    [x] võitvad mängijad võivad olla ohus. Näiteks isegi minu $50k kasum ei tee mind õnnelikuks, sest praegusel ajal liigub igasugu inimesi ringi, kes on nõus tegema midagi kuritegelikku, et rikastuda. Mu blogis on mitmeid kommentaare, kus keegi Ats loeb mu bankrolli suurust jms.
    [x] osad mängijad on lennanud "radarite all" ja pole hakanud teistele silma või arvatud, et on break-even mängijad (wrongbutton starsis, 12/9 mängija aga crushib mänge). Tänu TR on ta paljastatud!
    [x] break-even mängijad ei taha olla enam rakeback prod ja üritavad rohkem areneda!

    TR plussid:
    [x] Halvad regularid ei "komista" enam heade regularide otsa, eriti HU mängudes;
    [x] Halvad mängijad (fishid) saavad aru, kui rakse on võita, kui palju on nad kaotanud ja seetõttu võivad teha lõpparve pokkeriga ja/või saada paremaks;
    [x] Saab leida kokkumängu;

    Ülejäänud või enamus ongi pöördvõrdeline plussidega aga siis vaadates halbade mängijate mätta otsast. Sellised saidid on funnid, tore on jälgida teiste tulemusi aga pikemas perspektiivis on kahjulikud mitte üksnes online pokkerile vaid kogu pokkerile!!!!!

  16. #16
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ptr on paha
    Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.

  17. #17
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.
    +1001010101010

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    No ja see ongi põhjus, miks mitte nende vastu võidelda.

    Mina väidan, et see on kahjulik -- Teie aga, et ei ole kahjulik siis pole mõtet vaieldagi edasi. Seda näitab tulevik, mis saama hakkab ning siin foorumis minule eriti toetust ei ole kuna, paljud HU mängijad ei mängi Starsis/FTP-s, need kes mängivad ei mängi suuri limiite :(

  19. #19

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    ei ole päri, kuna TRist on hea ülevaateid näha :), muud põhjust mul nagu polegi :P

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    mingit kirjavahetust ka olnd veel starsiga?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES