Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    CO: 34/14/2.7 -> 952 kätt
    MP2: tundmatu

    Küsimused:
    Tahan ühendada hea kasulikuga. Teie saate kätt arvata ja mina tahaks samal ajal abi saada käe mängimise kohta. Kätt lugedes kindlasti märkate, et peale minu 64$ 4-beti ehk re-reraiset lisasin, sellised märgid: ??? ??? ??? Need märgid on sellepärast, et ma tahakski teada, et mida oleksid teinud Teie hero asemel selle koha peal.

    Pot peale CO reraise oli: 35$
    CO-l oli raha järgi: 3.5$
    Meil hetkel callida: 11$


    Mis on Teie mäng ja kas arvate, et CO-ga all-in saamine on hea? Ja mis on CO käsi? Anna väikse vihje: tõenäoliselt peame siin 24 tunni time panga käivitama :) Aga kes krt Teid imemehi teab :)

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($294)
    UTG+1 ($239.50)
    Hero (MP1) ($464.55)
    MP2 ($106.05)
    MP3 ($212.80)
    CO ($21.50)
    Button ($223)
    SB ($261.40)
    BB ($40.25)

    Preflop: Hero is MP1 with 5, 5
    2 folds, Hero raises to $7, MP2 calls $7, 1 fold, CO raises to $18, 3 folds, Hero raises to $64 ??? ??? ???, 1 fold, CO calls $3.50 (All-In)

    Flop: ($53) K, J, 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($53) 8 (2 players, 1 all-in)

    River: ($53) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $53 | Rake: $2.65

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Ja kuna sain kaebuse või tegelikult väga õige märkuse ühelt kaaskodanikult (ta avalikustab end ise, kui tahab), et liiga palju preflop mängule siis luban, et selle vea parandan ning järgmised käed pühenduvad rohkem postflopile.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Kuna ta shortstack sis ma pakuks et tal midagi korralikku käes. Ei usu et Hero käsi tugevam on. Pakun , et tal on :

    A A
    A Q

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    No selliste statidega pole võimalik shortstacki mängida.
    Ma arvan, et ta sai eelmine käsi beadii, tildis, purjus, mängib niisama lolli või mida iganes.
    55-st väiksem taskupaar või siis 27o ;D ;D ;D
    Ok pakun, et ta sai ikka pihta
    4 4

  5. #5

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Päris hea pähkel tundub see käsi olevat. Aga niikaua kui noor olen ja hambaid on proovin selle katki hammustada. Kõigepealt võtaks MP1 käe. Arvan, et see vend võis callida sinu algse raise K10 QJ vms keskmise või alla selle range käega.
    Ja nüüd short stck. Arvan, et see tüüb sul seal CO-l oli oma eelnevatest kaotustest suht närvis, sest 20 taala ei ole vist miinimum buy-in, ning minu arvates (arvestades suht ok positsiooni) ta võis mängida seda kätt any Ax või väikese paariga. Pigem välistaks seekord suured paarid või connectorid.
    Sinu küsimusele, kas CO-ga all-in on arvan, 50:50, sest sinu käsi on tglt vist mõeldud rohkem postflop mänguks, sest seti hittides saad sa siit valuet. Aga kellegi mängust välja löömiseks ...hmmm ma ei oska öelda, samas stack oli tal nii väike, et sa vaevu riskid enda omaga. Niiet see on rohkem tunde järgi, oled valmis riskima või ei.
    Ise ma kui algaja poleks madala pocketiga julgenud 4beti teha ja ma usun, et siis oleks sattunud MP2 kunni otsa.
    MINU PAKKUMINE---> A 7
    4 4
    Sai pikk ja lohisev ;D!

  6. #6

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    eem kuna suhteliselt informatsioonivaene käsi (kogu mäng käib PF ära) siis proovin kah kinnisilmi märki lasta.

    Alustaks sellest et stattide järgi on tüüp küll natukene liiga loose kuid äkki on viimased 900 kätt lihtsalt hea kaardijooks olnud CO mängitav range on kah suhteliselt lai, kuid kui arvestada et ees on open-raise ja call, siis see aitab vast veitsa seda range-i koomale võtta. Problemaatilisteks kohtadeks on CO short olemine ning kummaline 3bet mis jätab talle endale stäkiks täiesti mõtetu $3,5. See peaks näitama et raise polnud kindlasti mitte läbi mõeldud - kas tegemist oli misclick-iga või tildihoos bettimisega.
    Kalduksin arvama et siiski vaene mees oli millegipeale närvis - kuna ta on short ja ees on veel 2 playerit ning sellisel juhul kui sa oled kindel et sa oled oma vastastest ees - minnakse kindlasti AI.
    seega võiks kokkuvõttes tõmmata CO rangeks alustuseks küll (arvestades eelnevalt toimunud äkšonit) QQ-AA, AJo, AJs jne.
    kuid arvestades väga naljakat 3beti ja kummalist shortstäkkimist panen umbestäpselt lukku nt. sellise käe nagu 8 9

    lihtsalt ei ole väga loogiline käsi minu jaoks


  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Mul oleks kohe kaks küsimust!
    Vabandan ette ära kui tunduvad lollid küsimused aga ...
    1) Miks sa raisesid täpselt niipalju kui sa raisesid?
    2) Miks see CO kohe all in-i ei läinud vaid jättis sendid alles?

    6 6
    Või preflop mängu järgi võis ta hoopis mängida
    7 7

  8. #8

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Ma readin, et CO ei saanud rohkem raiseda, aga ma ei oska Pot Limitis tegelikult potti arvutada... :(

    Ma arvan, et ma oleks smoothcallinud ja pärast floppi MP+2-ga mänginud. CO pole enam oluline, temaga pead mängima minu meelest. Samas, kui sa arvad, et sul MP+2-st parem käsi (tõenäoliselt), võid ta minema ajada ja CO-ga flipata. Ei tea praegu, sest ei oska MP+2 käe kohta midagi arvata, mingi Q-Js ta vist raha sisse panna ei julge, nii et jõudsingi selleni, et raise õige vist ikka.

    CO käsi:

    A Q
    K Q

  9. #9

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    njah , kurat, ma ei pannud tähelegi et jutt käis ju pot - limitist, seega võib mu arutelu täiesti mööda olla juhul, kui villian ei saand lihtsalt rohkem raiseda...., krt ma ikka nii harjunud NL-iga et ei vaatagi ülevalt enam millega tegu :D
    see vasikas läks siis aia taha

  10. #10
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    1) 9 9
    2) 4 4

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    A A

  12. #12

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    T T

  13. #13

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    31 taala peals olema max raise. mis ta teha oleks saanud.

  14. #14

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    krt jõehobu, mis ajast sa pot limitit raiud?
    või tigrano käsi ?

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    A J

    J 10

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    krt jõehobu, mis ajast sa pot limitit raiud?
    või tigrano käsi ?
    Ma mängin mõlemat nii pot - kui ka no limiti. Lobys on nad olemas ja kui on fishi pot limit läheb käiku. Tegelikult ma mängiks kogu aeg pot limiti, sest seal mu winrate on märgatavamalt kõrgem (1.5 PT/BB oli vist vahe) aga kuna pot limit laudu on nii vähe siis kahjuks pean mixima neid no-limit laudadega.

  17. #17

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    J J

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    9 7

    6 8

    4 4

    Mäng ise arvatavasti -EV. Parimal juhul flipp ülejäänutel juhtumitel täielik dog.

    Edit: co ainult 3,5$ järgi peale squeeze(miks ta selle alles jättis?:) ), siis veidi teine lugu, saad 2,6:1 oddse, siis on obviously call...


  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Edit: co ainult 3,5$ järgi peale squeeze(miks ta selle alles jättis?:) ), siis veidi teine lugu, saad 2,6:1 oddse, siis on obviously call...
    Sest tegu pot limit lauaga ning ta ei saanud rohkem raiseda. Minu enda mõte oli täpselt sama pot oddside koha pealt aga calliga on see jama, et teine vana võib ka siis floppi vaatama tulla aga probleem selles, et enamustes floppides on 1 ülekaart. Seega otsustasin isoleerida fishi ning ehk on veel chance, et teine vana foldib parema või ehk isegi callib halvemaga.

    Ja ma arvan, et ma selle kommentaariga ei andnud vihjeid :)

  20. #20
    mihke666
    Guest

    Re: 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    QQ offsuited

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES