Tervist,

Kõik, kes said kirja kasutajalt "lauri137" siis soovitan mitte temaga ühendust võtta, kuna tegu võib-olla kuritahtliku kirjaga.

Kiri ise oli selline (aadressid muudetud):

Tere,
Mina otsin pokkeri partneri selleks, et kanda raha varastatud akkauntist partneri akkaunti. Põhimõte on järgime: mina tean mitu hakkereid kes müüvad pokkeri akkauntid trojanide logidest. Kui me hakkame töötama koos, siis me hakkame mängima laudadel kus istub 6 inimest. Mina hakkan kaotama sulle ja kõikidele kes istub laua taga. Kaotan ainult siis kui minul ja sul on hea kaart käes. Seega Pokkeri administraatorid ei saa kunagi teada kas meil oli kokkuleppe või ei olnud. Kasumist tahan 60% sest need akkauntid on päris kallid ja mul on vaja veel osta VPN ja soksid. Kui sa oled huvitatud ja kasutad moneybookersi võidude väljavõitmiseks siis kirjuta: XXX.XXXX (at) mail.ee ja jätta oma msn vxi ICQ.
Head päeva!


Kõik, kes kirja said soovitan selle ära kustutada - selle said maksimaalselt 20 kasutajat, sest üle 20 PM'i tunnis saata ei saa. Vähendasin PM'ide arvu 20-nelt 10-nele, et edaspidi selliseid apse vältida.

Lugupidamisega,
Ranka