Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 37
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tervist,

    Kõik, kes said kirja kasutajalt "lauri137" siis soovitan mitte temaga ühendust võtta, kuna tegu võib-olla kuritahtliku kirjaga.

    Kiri ise oli selline (aadressid muudetud):

    Tere,
    Mina otsin pokkeri partneri selleks, et kanda raha varastatud akkauntist partneri akkaunti. Põhimõte on järgime: mina tean mitu hakkereid kes müüvad pokkeri akkauntid trojanide logidest. Kui me hakkame töötama koos, siis me hakkame mängima laudadel kus istub 6 inimest. Mina hakkan kaotama sulle ja kõikidele kes istub laua taga. Kaotan ainult siis kui minul ja sul on hea kaart käes. Seega Pokkeri administraatorid ei saa kunagi teada kas meil oli kokkuleppe või ei olnud. Kasumist tahan 60% sest need akkauntid on päris kallid ja mul on vaja veel osta VPN ja soksid. Kui sa oled huvitatud ja kasutad moneybookersi võidude väljavõitmiseks siis kirjuta: XXX.XXXX (at) mail.ee ja jätta oma msn vxi ICQ.
    Head päeva!


    Kõik, kes kirja said soovitan selle ära kustutada - selle said maksimaalselt 20 kasutajat, sest üle 20 PM'i tunnis saata ei saa. Vähendasin PM'ide arvu 20-nelt 10-nele, et edaspidi selliseid apse vältida.

    Lugupidamisega,
    Ranka

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    äkki hoopis edastad kirja menti?

    sest see juba päris tõsine kuritegu ja üldiselt pokkerile kahjulik.

  3. #3
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Stars on ainus tuba, mis kasutab pin-kalkulaatorit? Või on mõnes toas veel midagi turvalist välja mõeldud?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Stars on ainus tuba, mis kasutab pin-kalkulaatorit? Või on mõnes toas veel midagi turvalist välja mõeldud?
    Minu teada PokerStars on ainus.

  5. #5

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    üldiselt on kasulik soetada endale viirusetõrje ja ära updateda (originaal obv)... hui ta laseb mingi keyloggeril vms arvutisse salvestuda

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    üldiselt on kasulik soetada endale viirusetõrje ja ära updateda (originaal obv)... hui ta laseb mingi keyloggeril vms arvutisse salvestuda
    Pigem Spyware eemaldajad: ad-ware ja spybot. Ja muidugi viirusetõrje kah ning mitte näperdada kahtlaseid linke.

  7. #7
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Kui oled starsi parooli kaotanud, siis kuidas uut saab või vana tagasi teada? Saadavad meilile? Siis peaks mailikasti turvalisuse peale ka mõtlema (automaatset sisselogimist kasti pole või teine mailiadre, mida ei kasuta igapäevaselt).

    EDIT: Ma ei saa aru, et miks pokkeritubade turvalisus pankadest niiii palju väiksem on. Ilmselt sellepärast, et suurem osa mängijatest kaotab?

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    See tuleks küll menti anda.
    I Agree

    et ei jääks tähelepanuta

    võin suga menti kaasa tulla homme
    a vb see hoopis majanduskuritegude kuhugi officisse sobib?

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Mis ma seal politseis teen ja mida politsei teeb?

    Iga päev saadetakse Nigeeriast meile kirju, kus keegi tahab Teile päranduse anda aga enne peate väikse summa kandma. Mõningad mehed on jäänud oma rahast ilma, lehtedes kirjutatud aga ikka tuleb kirju nii, mis sahiseb.

    Täpselt sama on ka selle kirjaga -- see saatja on totaalselt süüdimatu ja peale selle on kirjutatud väga vigases keeles (ei saagi aru miks!) ja puhta loll peab sellise asja õnge minema. Lõpetuseks ma IP-d ei avalikusta aga see kiri ei tule Eestist ega naaberriikidest vaid ikka natuke kaugemalt.

    Aga Jörgen, kui sa tahad siis võid ise seal mendis ära käia (ma kaasa ei tule isegi mitte julgustuseks) ja võin anda sulle teatud volitused selleks, et saaksite uurimise politseiga lõpuni viia ning süüdlast karistada!!!!

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis ma seal politseis teen ja mida politsei teeb?

    Iga päev saadetakse Nigeeriast meile kirju, kus keegi tahab Teile päranduse anda aga enne peate väikse summa kandma. Mõningad mehed on jäänud oma rahast ilma, lehtedes kirjutatud aga ikka tuleb kirju nii, mis sahiseb.

    Täpselt sama on ka selle kirjaga -- see saatja on totaalselt süüdimatu ja peale selle on kirjutatud väga vigases keeles (ei saagi aru miks!) ja puhta loll peab sellise asja õnge minema. Lõpetuseks ma IP-d ei avalikusta aga see kiri ei tule Eestist ega naaberriikidest vaid ikka natuke kaugemalt.

    Aga Jörgen, kui sa tahad siis võid ise seal mendis ära käia (ma kaasa ei tule isegi mitte julgustuseks) ja võin anda sulle teatud volitused selleks, et saaksite uurimise politseiga lõpuni viia ning süüdlast karistada!!!!
    mina tean mitu hakkereid kes müüvad pokkeri akkauntid trojanide logidest.
    vb on mentidele tutavad hakkerid.. igaks juhuks võib ju maili koos IP adrega menti saata...

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tahtsin veel lisada sellist asja, et mille alusel siin karistakse? Kui meil ei oleks PM kaitset olnud, siis oleks iga viimne, kui üks kasutaja saanud selle sama PM'i.

    Tõenäoline eesmärk on saavutada kontakt "lollikesega", kes saadabki talle kirja ning siis lastakse su parool tuuri ning tehakse konto tühjaks. See, kuidas seda tehakse seda ma ei tea. Tõenäoliselt öeldakse, et ala installi see progejupp oma arvutile, et pokkeritoad sind "trackida" ei saaks, kui kokkumängu teeme või anna korra parool, seadistan su accounti üles vms. Reaalne kuritegu toimukski alles sellel hetkel, kui papp kellegilt vuuki lastakse.

    Ja kas Te tõesti arvate, et nad varastavadki paroole ja siis avalikult tahavad kuulutada igale kasutajale siin foorumis ning kutsuda Teid partneriks?

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Ranka,

    Arvan, et siinkohal küll eksid. See asi tuleb 100% menti saata. Nad on üsna kompetentsed seal, IP aadress on tuttav termin ja väga suurt vastumeelsust ei tohiks kohata. Küsi majanduskuridegude osakonda näiteks.

    Mõtle alternatiivile: Kui keegi selle PM-i üles korjab ja järgmisel hetkel raha välja kantima hakkavad, siis on jama rohkem kui vaja. Seesama töll ütleb, et siit foorumist sai kontakti. Järgmisel hetkel seletad sina mentidele, et kus või kes või millal. Peale seda tulevad rauda konfiskeerima kusagile. Peale seda ei taha ükski asjast kuulnud tuba enam Pokkeriprodega tegemist teha.

    Soovitan soojalt homme ühendust võtta nendega - siis oled omalt poolt kõik teinud, et see koht puhtana hoida.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    vb on mentidele tutavad hakkerid.. igaks juhuks võib ju maili koos IP adrega menti saata...
    Ma räägin, et mina seda ei tee ja ma ei lähe lolli mängima. Kui keegi teine foorumi liige või administraator/moderaatoe tahab seda teha, siis PALUN TEHKU seda ja vajadusel annan ka IP aadressi/õige PM'i emaili. Kätt mina ette ei löö.

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Loomulikult pole vaja kusagile kohale minna. Telefonikõne ajab asja ära. Või seesama vihje politseile kasvõi (mille soovitaks enda perse katmiseks salvestada).

    Kui adminidel endal on tõsine vastumeelsus sellega tegeleda, siis ma võin küll selle info kusagile edastada. Võtab 5 minutit ja hoiab potentsiaalselt palju jama ära.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Ranka,

    Arvan, et siinkohal küll eksid. See asi tuleb 100% menti saata. Nad on üsna kompetentsed seal, IP aadress on tuttav termin ja väga suurt vastumeelsust ei tohiks kohata. Küsi majanduskuridegude osakonda näiteks.

    Mõtle alternatiivile: Kui keegi selle PM-i üles korjab ja järgmisel hetkel raha välja kantima hakkavad, siis on jama rohkem kui vaja. Seesama töll ütleb, et siit foorumist sai kontakti. Järgmisel hetkel seletad sina mentidele, et kus või kes või millal. Peale seda tulevad rauda konfiskeerima kusagile. Peale seda ei taha ükski asjast kuulnud tuba enam Pokkeriprodega tegemist teha.

    Soovitan soojalt homme ühendust võtta nendega - siis oled omalt poolt kõik teinud, et see koht puhtana hoida.
    Kui miski tont maksab pappi scammeritele ja scammi maili sai läbi hotmaili, siis on hotmail süüdi vä?

    Üldse on suhtumine kahtlane. Spamm mailil, kus reaalset kuritegu ei ole toimunud on suurema prioriteediga, kui näiteks Valtsi scamm, kus toimus juba reaalne pettus.

    Aga ma ütlesin, et mina menti ei lähe, sest ma ei näe siin põhjust selleks. Kui keegi tahab minna, siis mingu aga ENNE võtku ühendust minu või TIGRANO'ga ja saate selleks vastavad volitused.

    Ja ma küsin teilt sellist asja -- kas Teile on tulnud scamm maile postkasti (ala, et pärandus tuli või võitsite miski miljon naela jne). Kui on kas siis ikka mendis ära käisite? Kui ei, siis miks mitte.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Loomulikult pole vaja kusagile kohale minna. Telefonikõne ajab asja ära. Või seesama vihje politseile kasvõi (mille soovitaks enda perse katmiseks salvestada).

    Kui adminidel endal on tõsine vastumeelsus sellega tegeleda, siis ma võin küll selle info kusagile edastada. Võtab 5 minutit ja hoiab potentsiaalselt palju jama ära.
    Perse katkmiseks? WTF MAN, et mida ma siis halba tegin? Rohkem ma siia teemasse ei kirjuta anyway, suutsite mind päris tilti ajada.

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Ranka,

    Ära tühja asja pärast kurjaks mine. Keegi ei süüdista sind, foorumit ega kedagi teist milleski. Inimestele läheb lihtsalt korda, et see foorum oleks jätkuvalt hea mainega ja pokkerit või Eestist pärit mängijaid ei hakataks seostama mingi scamiga.

  18. #18

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täpselt sama on ka selle kirjaga -- see saatja on totaalselt süüdimatu ja peale selle on kirjutatud väga vigases keeles (ei saagi aru miks!) ja puhta loll peab sellise asja õnge minema. Lõpetuseks ma IP-d ei avalikusta aga see kiri ei tule Eestist ega naaberriikidest vaid ikka natuke kaugemalt.
    Poisid, lugeda oskate ? Politsei saab tõenäoliselt tubli lõuatäie naerda, kui sellise teema ja kirjaga sinna lähete.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Poisid, lugeda oskate ? Politsei saab tõenäoliselt tubli lõuatäie naerda, kui sellise teema ja kirjaga sinna lähete.
    Täpselt.

    Peale selle kasutaja Tolmuahv, kui sa tahad vaielda, siis võime seda teha AGA juhul, kui sa loed läbi ka minu kirjutatud postid. Käsi südamel, et ma lugesin sinu omad läbi ja mõistan, mida sa öelda tahad aga millegipärast sina seda ei teinud. Kuna sa seda ei tee, siis ei ole mul mõtet ju edasi vaielda - üksinda vaidlemine ei tee mitte kuhugile.

    Teiseks saage aru, et Eesti politseil on ikka tunduvalt rohkem tööd, kui uurida miskit venda, kus mitte midagi ei ole toimunud. Ainus, kuhu võiks kirja saata oleks mail.ee serveri adminsitraatorile, näidata selle foorumi esimest teemat ja lasta neil panna/bännida selle kasutaja IP/nimi ära. See oleks ka kõik aga täiesti ajutine lahendus, kuna tullakse uue IP-ga ja tehakse uus maili aadress.

    Teine fun värk oleks, et teeks katseprojekti ja vastaks sellele emailile. Siis teha "kinnine" foorum, kuhu saavad ainult kasutajad, kellel 100+ postitust näiteks ja siis vaatame üheskoos, mis sellest välja kooruks. Samasugune katsetus oli ka kunagi Postimees.ee veergudel, kui ajakirjanik vastas Nigeeria spammi kirjadele.

    Aga kahjuks mul ei ole niipalju aega, et selliste jaburdustega tegeleda. Ja kui mul ei ole sellist aega, siis arvan, et rahapuuduses vaevlaval Eesti politseil on veelgi vähem aega. Nemad saavad kõvasti naerda, mina saan kõvasti higistada, kätt väristada ja punastada.

    Rõhutan veelkord -- kui keegi tahab sellega tegeleda, siis andku mulle teada. Seljataga tegutsemist kahjuks ei taha näha, eriti meie foorumi saidi nimel ja see võib viia karistuseni. Seega alati enne kontakteeruge.

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

    Kusjuures, see jäi minul kahe silma vahele, et Eestist ei tulnud. See teeb muidugi igasuguse vastuaktsiooni oluliselt keerulisemaks ja politsei pigem ei viitsi tegeleda (kuriteo koosseis puudub, kuriteo ennetamine nõuab liiga palju ressurssi).

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES