Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 66
  1. #1

    Higistame juuli välja, 2009

    Idee põhineb 2+2 foorumi Sweat Sessionitel (nt http://forumserver.twoplustwo.com/78...y-09-a-522570/), seega, kes on sellega tuttav, ei pea eriti pikalt edasi lugema, kuid kes pole, see võiks tutvuda.

    Miks ma seda teen? Sest mulle meeldib see idee ja soovin kellegi kodumaisega proovida ning seega: miks mitte seda laiemalt välja käija. Kas toimub ka järgmistel kuudel? Kui seekord edukalt läheb, siis võimalik. Kui huvi pole, siis jään 2+2 juurde.

    Kordan üle: kogu idee ja tekst on leitud 2+2 foorumist (http://forumserver.twoplustwo.com), kuid siin esitatud kodumaises ja mugavdatud keeles ning mõnes kohas veidi täiendatud, et sellise sessi ideed paremini välja tuua.

    1. Higistamine? See on ju vähe rõve – miks?
    Higistamise idee on jälgida teise mängija mängu ning tema mõtteprotsessi ja otsuste peegeldamine. Miks peegeldamine ja mitte kommenteerimine? Sest peegeldamine annab võimaluse mängijal enda otsustusprotsessi selgitada ja paneb ta oma mängu üle mõtlema.

    Näiteks: kommentaari «Sa oleks pidanud kaardid maha viskama» asemel peegeldus «Miks sa otsustasid selles kohas callida» või «Kui sa seal callisid, siis mis oli sinu plaan järgmiseks tänavaks». Kommenteerimine pole loomulikult keelatud!

    Selline sess on kasulik, sest kõrvaltvaataja võib sinu mängus näha vigu, mida sa ise märganud pole. Loomulikult võidab sellest ka jälgija.

    2. Mida korraldamiseks vaja on?
    Eestlased leiutasid ja tegid Skype’i. Lisaks on olemas MSN ja muud jututoad, kus saab sessi(de) aja(d) kokku leppida. Samuti oleks vaja programmi nagu SharedView, Team Viewer või Mikogo, et mängu jälgija sinu tegevust näeks. Kõik programmid on Google'i abiga leitavad.

    Kasulik oleks mikrofon, sest siis on võimalik otse suhelda ja ei pea mängu ajal teksti kas trükkima või lugema.

    *Split* 2+2 foorumist tegi lühikese video, kuidas sessiks valmistuda: http://www.splitsuit.com/sweatsession/. Kui midagi jäi segaseks, siis vaata seda.

    3. Kuidas ma saan osaleda?
    Kirjuta siia teemasse, et sa soovid proovida. Kui kirjutad, siis lisa 1) oma limiit (nt NL25), 2) laua eelistus (nt FR või 6-max või HU) ja 3) tuba (nt Tower).

    Selle nädala lõpus (pühapäeval kell 12) postitan siia paarid, kes peavad seejärel omavahel ühendust võtma ja teil on kuu lõpuni, et omavahelised sessid ära teha. Sesside arv on Teie enda otsustada, kuid mõlemad peaks jälgima teise mängu vähemalt korra.

    Kuu lõppedes kontrollin kõigilt personaalselt, kuidas sessidega läinud on. Loodetavasti annate enda sessidest siingi teada ja kommenteerite, mis läks kenasti ja mis viletsalt ning millele teised võiksid tähelepanu pöörata.

    4. Ma ei taha, et teised minu mängu näeks! Aga...
    Lahendusi on mitu. Kui sa tõesti ei taha, et keegi sama toa mängija sinu mängu jälgiks, kuid sooviksid ikkagi osaleda, siis anna sellest teada. Proovin paarilise leida kas mujalt või teisest limiidist.

    Samas ma usun, et meie pokkerikommuun on nii väike, et sellest ei tohiks probleemi tekkida.

    5. Jäin hiljaks – mis nüüd?
    Ikka juhtub, anna siin teemas teada ja äkki on keegi nõus sinuga möllama. Mina kahjuks paarilist otsima ei hakka.

    6. Kas higistamine on ainult FR-mängijatele?
    Ei, kuid peab arvestama, et alati ei ole võimalik saada paarilist samasugusest lauatüübist.

  2. #2

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Ja elavdame teemat ning alustame endast:

    NL50, FR, Stars

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Minuarvates väga huvitav idee ja huvilistele võib, see higistamine palju juurde anda. Sessid teiste mängijatega on üldjuhul alati arendavad. Loodan, siis rohket huvi higistamise vastu ;D

  4. #4

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL50, FR, Stars

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Nl50/25, 6max, Absolute

  6. #6

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    25NL, FR, PS

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Olen suht donk aga võiks ikka proovida :P. NL 25, FR, Full Tilt.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Teema stickyks ja lisasin viite ka PokkeriProd.com pealehele ning oma blogi.

  9. #9

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    idee on nuts, aga kahjuks ise ei viici mässata :)

  10. #10

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL100, FR, Stars

  11. #11

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL100, FR, Stars

    Nüüd ma saan aru, miks 2+2 tüübi Splitiga sessi tehes ta ainult küsis minu käest! :D
    Mõtlesin pärast, et mida f miks ta ei õpetanud...
    Tegelikult õpetas :)

  12. #12

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL200 FR, stars

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    NL200 FR, stars
    mis su username starsis?

  14. #14

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mis su username starsis?
    paf8844

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL200 & 400, HU, Pacific & Everest

  16. #16

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL25 FR, Stars

  17. #17
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL 1000 Stars & Tilt

  18. #18
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL50 FR Ongame(Tower)

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Tsitaat Algselt postitas ahkdum
    NL 1000 Stars & Tilt
    No trolling please.

  20. #20

    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL10 6max Everest

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES