Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 136
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    [NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

    Tere,
    avan ka siia omale väikese päeviku... zyxxx.blogspot.com mul juba on, aga siit loodaks rohkem vastukaja ja asjalikke nõuandeid saada :D

    Minu pokkeriajalugu: Mängin rahalaudades alates 2008. aasta algusest, käsi on kokku mängitud ~180000+. Alustasin mängimist Partypokeris 25$ deposiidiga, mängisin lahti boonuse ja lisaks natuke kasumit ka suutsin tekitada. Vahelpeal grindisin Mansionis, Pokerstrategy.com-st saadud boonust, aga kuna Mansion pandi eestlaste jaoks lukku, jäin ilma ka oma suht hästi kasvanud bankrollist, sest vajalik arv boonuspunkte ei olnud veel täis ja välja kanda ei olnud seetõttu ka võimalik. Partyst saadud 44$ kasumit suunasin oktoobri lõpus Towerisse, et seal edasi grindida.

    Ühinesin PokkeriProde NL10 grinderitega ja kasvatasin br-i $1500 peale. Tänud siinkohal Tigranole, kes viitsis meiega ühiseid sesse teha! Siis liikusin Toweri NL30-sse kus paarkümmend tuhat kätt break even olin ja siis tekkis kerge downswing, mille tulemusena kolisin tagasi NL10-sse. Seal ei olnud erilist motivatsiooni jätkata ja jäigi selle tulemusega pokkeriga suurem grindimise vahe sisse.

    Alates 2010. grindin Pokerstarsis ja esialgu olen väga rahul, kuna soft ei pane näkku ja otsuseid on aega teha kiirustamata. Seega saab keerulisi olukordi pikemalt analüüsida ja langetada loodetavasti paremaid otsuseid. Bankroll on aasta alguses $1400 piirimail ja loodame, et hakkab jõudsalt kasvama.
    Viimati muudetud zyxxx poolt : 16.03.10 at 12:20

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Ei näe su graafikut :o, sest enamus foorumeid ei toeta millegipärast blogspoti serveri graafikuid. Pead uue kohe otsima.

    Ja downswingi kohta ei saa enne midagi 8elda, kui ei ole graafikut näinud (downswingi pikkust/kuju).

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Panin graafiku imageshacki, nüüd peaks OK olema. Lisasin ka oma senised statid, ootan kommentaare...
    Tean, et VPIP peaks väiksem olema ehk siis liiga paljusid kaarte mängin?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

    Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

    Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

    Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

    Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.
    Jap, ma ise ka kursis, et 10k piir kus kohast midagi öelda saab... aga seda oli julgustav kuulda, et statid enam-vähem normis, eks ma siis annan tuld edasi ja hoian hinge kinni, et kaardub enne ülesse kui roll otsa saab.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Viimase tuhande käe jooksul olen püüdnud VPIP-i natuke alla tõmmata ja tundub et see on ka õnnestunud.
    Hetkel siis põhirõhk boonuspunktide kogumisel, 600-st 60 juba kätte teenitud. Graafik nagu näga suht üles alla käib ja kaardijooks ei ole ka endiselt kiita, kuid paar helgemat momenti on sisse visanud.


  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: zyxxx Toweris $0.05 - $0.10 NL

    Tere zyxxx,

    Viimased statid on ikkagi liiga loosid, võta preflop kohe julgelt käte range maha. Võta pigem rohkem laudu selle asemel, et loosilt mängida ja teenistus on kindlasti suurem Kui bankroll väike ja on võimalus mängida ainult NL10, siis mine lauda näiteks 4-5 $ sisse, kuni bankroll on väike.

    Edu boonuse vabastamisel,

    Tigrano

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

    Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.


  9. #9

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

    Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

    Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

    Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

    Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D
    VPIP on olnud viimastel päevadel pidevas languses, ilmselt siis ikkagi olen suutunud mingil määral sinu soovitust realiseerida.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(
    Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?

  13. #13

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?
    Ega vist. :D

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)
    Small blindil mängid "way too many hands". Mikrodes võid leida kasumlikke situatsioone small blindil, aga unusta K5 6T jms käte mängime ära sealt.

    Cbetid liiga palju! Isegi kahe vastase vastu lased cbeti igal boardil?

    Muud asjad on esmapilgul talutavad

  16. #16
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    VPIP võiks ehk natuke väiksem olla, kui PFR on 10. Arvan, et ma tõmbaks pigem VPIP alla poole, kui üritaks PFR rohkem tõsta, sest NL10 on tulutoovam mängida natuke kinnisemalt. Jälgi ehk rohkem olukordi üldiselt, kas ikka tasub poti sisse limpida ning kas poleks mitte parem raise nuppu pressida tihedamalt. Arvan, et kui seda alustuseks natuke jälgid ja muudad, siis aitab kindlasti ka mängule kaasa :P.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL

    Tänud Davy ja -andres-. Üritan ennast neis punktides parandada! VPIP-ga olen juba tööd teinud ja mõned pügalad on ta juba parem, SB pealt mängin tõesti K5 ja J6 kätega, see piinas mind viimasel ajal ennastki. Cbetti on ka mitme vastasega ette tulnud, damn kuidas te ikka neid statte lugeda oskate :) Nüüd tean, et see on vale ja enam ei tee :)

    _________________________________________________

    Kuidas seda korrektselt mängida? FOLD peale cbetti? VPIP oli vastasel üle 26:

    Hand #4807354800376 begins at 2008/11/09
    Dealing down cards

    Dealt to Hero

    A A
    Korty62 posts the small blind of $0.05
    hamburgny1 posts the big blind of $0.10
    reggaetrader folds.
    Pandalous raises to $0.30.
    Hero raises to $1.
    kutuku14 calls $1.
    yosherman1 folds.
    Lisa_K38 folds.
    Korty62 folds.
    hamburgny1 folds.
    Pandalous folds.

    FLOP:
    10 K 8
    Hero bets $2.45.
    kutuku14 raises to $4.90.
    Hero raises to $9.20, and is all-in.
    kutuku14 raises to $10.88, and is all-in.

    TURN:
    9

    RIVER:
    2

    Hero shows
    A A

    Hero has One Pair, Aces

    kutuku14 shows
    8 8

    kutuku14 has Three of a Kind, Eights
    kutuku14 wins $19.81

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

    selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)
    See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???

  20. #20

    Re: zyxxx @ Tower $0.05 - $0.10 NL FR

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???
    88 on "näpitsad" ja levinud on linnalegend, et nende vastu ei saa Tegelikult loomulikult saab, aga paljud seda ei tea. Käe kohta...arvestades, et NL10 ikkagi, oleksin samamoodi mänginud. Üldjuhul oled ees, kui raha sisse läheb.

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES