Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 136

Niitvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    [NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

    Tere,
    avan ka siia omale väikese päeviku... zyxxx.blogspot.com mul juba on, aga siit loodaks rohkem vastukaja ja asjalikke nõuandeid saada :D

    Minu pokkeriajalugu: Mängin rahalaudades alates 2008. aasta algusest, käsi on kokku mängitud ~180000+. Alustasin mängimist Partypokeris 25$ deposiidiga, mängisin lahti boonuse ja lisaks natuke kasumit ka suutsin tekitada. Vahelpeal grindisin Mansionis, Pokerstrategy.com-st saadud boonust, aga kuna Mansion pandi eestlaste jaoks lukku, jäin ilma ka oma suht hästi kasvanud bankrollist, sest vajalik arv boonuspunkte ei olnud veel täis ja välja kanda ei olnud seetõttu ka võimalik. Partyst saadud 44$ kasumit suunasin oktoobri lõpus Towerisse, et seal edasi grindida.

    Ühinesin PokkeriProde NL10 grinderitega ja kasvatasin br-i $1500 peale. Tänud siinkohal Tigranole, kes viitsis meiega ühiseid sesse teha! Siis liikusin Toweri NL30-sse kus paarkümmend tuhat kätt break even olin ja siis tekkis kerge downswing, mille tulemusena kolisin tagasi NL10-sse. Seal ei olnud erilist motivatsiooni jätkata ja jäigi selle tulemusega pokkeriga suurem grindimise vahe sisse.

    Alates 2010. grindin Pokerstarsis ja esialgu olen väga rahul, kuna soft ei pane näkku ja otsuseid on aega teha kiirustamata. Seega saab keerulisi olukordi pikemalt analüüsida ja langetada loodetavasti paremaid otsuseid. Bankroll on aasta alguses $1400 piirimail ja loodame, et hakkab jõudsalt kasvama.
    Viimati muudetud zyxxx poolt : 16.03.10 at 12:20

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES