Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 89
  1. #21
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reload

    Täna vara hommikul peale tööd mängisin 6 Sit go ja olen turniiri ajal peaaegu magama jäänud, siiski suutsin ühe turniiri viia finaallauani ja kolmas koht.Kokku siis 50 turniiri mängitud.Profit 28.86.Muhknlionu, äkki aktualiseeriks graafikut, ja kuidas sa seda üldse teed? Praegu lähen magama, ja ärkates kavatsen täna mängida veel 20 turniiri

  2. #22

    Re: VN1979 reload

    Andmed saan OPR-i saidilt:

    http://www.officialpokerrankings.com...825CD.html?t=2

    Paraku ilmuvad sinna tulemused teinekord mõnetunnise hilinemisega.

    Ülejäänud töö teeb excel.

    Graafikut hetkel ei saa updateida, site, kus pilte hoian on maas.

  3. #23
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reload

    Täna päeval tegin siis 6 laua lahti ja 4 nendest jõudis rahasse, 2xkolmas koht, 1 kord neljas ja üks kord 11-es.Siis käisin linnas, tagasi tulles pidin tegema veel 12 turniiri, et olla graafikus 300 kuni 31 juulini.Esiteks minu kõu ühendus vist ei pidanud vastu 11 lauda korraga, või arvuti hakkas pidurdama 768 MB RAM ei tohiks nagu.Igatahes järgnesid valed otsused, kuna kaua aega olin sitoutis algfaasis kus kõik" fishid" maksavad sulle kõik rõõmsalt välja.Nii jäjn shortstäckiks enamus laudades ja lendasin välja, siis märkasin Muhkinlion oma lauas ja hakkasin teda jälgima, ning panin tähele, et täna tal läks eriti hästi.Mul oli viimane laud lahti ja ma lihtsalt pidin esimese koha saama, et hüvitada teiste laudade kulud, mul oli stack 7000, kus 10000 oli keskmine ja 18 mängijat järgi.Nagu ma juba varem olen öelnud , mida vähem laudu on avatud, seda parem on minu tulemused.Lõppuks ikka sain seal esimese koha,kuid kõige naljakam tuleb nüüd.Olles õllesummeril nagu enamus meist astusin ka mina triobeti telki, ning osalesin turniiris.Saades 5 eurose boonuskaarti aktiveerisin ma seda täna ja selle asemel, et cashgami mängida nagu tavaliselt otsustasin ma registreerida mõne odava 1 või 2 eurose turniirile.Nii registreerisin ma täna kell 23.15 meie aja järgi 1 eurose turniirile( ei süvenenud, mis turniir on peaasi et holdem ja 1 euro) ning 2,5 Eurose turniirile 1500 garanteeritud.Mängides seda viimast finaal lauda panin ma ainult tähele kuidas avanes aken ja turniir hakkas pihta.Vaatan,et midagi on imelik:alguses mõtlesin et on buttoni loos, tehes kõigitele kaardid lahti,samas ei saanud aru miks siis iga ühel kaks kaarte, ma ei jõudnud selle peale mõelda, kuni oli tegemist PS sitgo turniiriga,kui action PS oli tehtud siis sain aru et kõik on showdownis ja stäckid on imelikud pisikesed kummaliste numbritega 78,64 jne..Sain aru, et sattusin one hand turniirile, kus iga käsi minnakse allin ja see on nagu lotery, sain selle aru finaallaus, kus lõppuks jäin teiseks ja pole ma veel jõudnud ärrituda, et sattusin lotery turniirile,kui juba tuli message teine koht ja 123 euro on sinu!!!Ammu on teada, et võidab see, kes ei looda võita lotos, ja mina ei kavatsenud ki lotos osaleda.Enam ma siiski seda turniiri mängida ei kavatse.Praegu siis mängin selle 1500 guaranteed kell 23.30 ja siis magama.Muhklionu graafikust saan ma aru et ma unustasin kirja panna mingi võidu viimasel päeval, aga küll ma pärast parandan.Pokerstarsi bankroll:83.43 ja Triobet 124


  4. #24

    Re: VN1979 reload

    Tegin täna +10$ ja natuke peale, aga ilmselt jõudsid Sa samapaljuga , kui mitte rohkem, edasi, nii et vahe suureneb, ma kardan.
    Hommikuks saab ametlikud andmed ja graafik update'itud.


  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: VN1979 reload

    Kenad ROId :)

    Edu.

  6. #26
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Nii siis mängisin tänaseks 120 turniiri täis( täna 22).Sellega jääb mul järgmisteks päevadeks 12 turniiri päevas.Täna oli break even, ei kaotanud ega suurt ei võitnud:5.5 sisse , välja 6.97.Muidugi kui sama tulemus oleks kõrgema buyini puhul siis pole kurta, kuid alati on võrdluseks parimad tulemused.Täna mängisin pigem selle peale, et 120 täis saada.Samas mängisin vahelduseks 5+0.25 heads up turniirid.Need osutusid edukaks, aga need ei lähe muidugi arvestusse.Siiski otsustasin trio loto raha cashgami panna, kuna turniiride valik on seal väga vilets.Pikalt ei ole mõttet rägida, trio nullis.Parem oleks olnud panna see raha moneybookersi ja starsi transfer teha, oleks saanud mängida järgmisel kuul vabalt 2+0.2 sit go (90 oponents).Samas tundub mulle heads up ka päris hästi minevat just 5+0.25.Pokerstars:93.8

  7. #27

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    irv kle jäta see cashgeim rahule

  8. #28

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Äkki postitad mõned suurimad kaotatud cash game potid. Siin on kindlasti väga palju inimesi, kes oskavad aidata.

  9. #29

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    15. juuli lõpuks:


  10. #30
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Äkki postitad mõned suurimad kaotatud cash game potid. Siin on kindlasti väga palju inimesi, kes oskavad aidata.
    Mu pokertracker ei importi need microgamingu käed nii hästi, kuidagi pidurdab, juba sellepärast ei taha seal mängida, ainult motivatsioon oli võita lotus, minu unistuse auto juba ammust ajast.Ma kaotasin pigem koinflipides, lihtsalt trios ma ei jälginud bankrolli mängisin 0,5/1Euro. Muidu oli mul lauas 127 usd, olen middle position shorthanded.Minul AK teen raise 3 saan buttonilt (stäck 100)reraise 9, kõik fold ma rereraise 30.Button call. Flop QQQ. Mina allin button call with 33.Turn ja river ei aidanud.

  11. #31
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    15. juuli lõpuks:

    Vaatan , et muhklionu on jõudnud järele, mul on küll 40 mängu varuks, kuid need ei pea üldse hästi minema.Siiski üritan teha täna oma parima mängu.Eile sess oli suht kehv ja ma tegin palju mõttetu move ja läksi oddside vastu.Nüüd püüan taastada oma mängu taset

  12. #32

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Äkki postitad mõned suurimad kaotatud cash game potid. Siin on kindlasti väga palju inimesi, kes oskavad aidata.
    Hakkasin mõtlema, et kui VN1979l oleks ka oma vanemad käed kuhugi salvestanud ja saaks need siia üles panna, siis oleks ta matsult rahalaudade TOP3s (tõenäoliselt TOP1) nii kaotuse, kui võidu osas

  13. #33
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Hakkasin mõtlema, et kui VN1979l oleks ka oma vanemad käed kuhugi salvestanud ja saaks need siia üles panna, siis oleks ta matsult rahalaudade TOP3s (tõenäoliselt TOP1) nii kaotuse, kui võidu osas
    Kas sa mõtled neid aegu kus ma 4000NL lauas tegin 2000- 14000? Ja siis all busted?

  14. #34

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Ulme.

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    õudukas

  16. #36

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Kas sa mõtled neid aegu kus ma 4000NL lauas tegin 2000- 14000? Ja siis all busted?
    wtf 2k tegid 14k peale ja bustisid ... palju õnne :D?

  17. #37

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    oled kulnud et rahalaudades kasutatakse ka bankroll managemnti nagu ka turnades?
    mitte paha pärast lihtsalt tundub et turnade jaoks oskad 100bi varuda aga cashis lendad ühega peale :S

  18. #38

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Kas sa mõtled neid aegu kus ma 4000NL lauas tegin 2000- 14000? Ja siis all busted?
    Imo eelnes sellele veel 300 to 2000 tegemine ka ?

  19. #39

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Challenge - 16. juuli


  20. #40
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Imo eelnes sellele veel 300 to 2000 tegemine ka ?
    300-3000 5/10 lauas sealt 8000 10/20 lauadadel ja siis kuni 17000 20/40 laudadel, samas nagu teada on oli ühel laual 20/40(ostsin sisse 2000) mul olnud 14300, ning seal kaotasin sellest 8000 AA vastu, mille peale läksin tilti ja kogu summa läks kiirelt.Mängisin alati kas Shortstackiga või middle.Aga ma ei viitsi sellest räägida.Praegu panin järjest 20 x 0.25 sit go mööda, kuna motivatsioon kaos ära.Mängisin vahepeal kalleimad heads up ja Sitgo.Bankroll jälle 23.9 + üks sit-go 4+0.4(180 oponents).Nüüd bankroll on jälle vastavalt 0.25 buyin limiitile ja loodan et motivatsioon tuleb tagasi.Challengi peab ikka võitma, ei tahaks selle kaotada

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES