Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 89
  1. #61

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Ka kõige parema turnamängija jaoks lõpeb selline üle limiidi mängimine varem või hiljem pankrotiga.

  2. #62
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Muhklionu,olen Sinuga nõus , kuid oli vaja kogemust saada.Mul jäi ikka 25 usd 0.25 mängu jaoks, kuhu ma oleks tagasi tulnud.Kogemust nattukene saadud ja on nüüd teada kuhu pürgida.Tegin täna päeval rattasõidu looduses ja mõtlesin sõidu ajal, kuidas edasi liiguda ja otsustasin, et hetkeks ma ei lähe isegi 4,+0.4 peale vaid hakkan mängima 2+0.2 (90 osalejad) Sngo kuid see kord ilma võistluseta, sest võistlus sundis mind mängima rohkem laudu korraga kui ma sudan effektivselt mängida.Samas kui poleks olnud väljakutset oleks ma vist ammu jälle busto.Kuid siiski teen ma need 300 turniiri ära(praegu 205).Loodan, et suudan nende 95 Sitgo turniiridega vähemalt Sulle 25 USD võita, ja kui peaks isegi kõik kaotama,siis 165 USD Bankroll-25 USD 95 turniiride sisseostu raha- 25 sulle jääb mulle 110 alles.Ma arvan sellest peaks piisama , et alustada mängida 2+0.2USD USD Sitgo(90). Ja MTT jääb siis hetkeks 1+0.1 kuni 2+0.2.

  3. #63
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Plaan plaaniks :D

    Panen 5eeki, et varsti mängid jälle oma HU 6$ või 109$MTT või 4$ 180 SnG....jne aga lubatutele püsima küll ei jää :D

  4. #64

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    20. juuli:


  5. #65

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    btw huvi pärast küsin seda ... nimest võib sul järeldada, et oled naisterahvas?

    tundub et sul on mängurluse probleemid :-\

  6. #66

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas leits
    btw huvi pärast küsin seda ... nimest võib sul järeldada, et oled naisterahvas?

    tundub et sul on mängurluse probleemid :-\
    FAIL!

    Email: oskar1979 ät hot.ee

  7. #67
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas leits
    btw huvi pärast küsin seda ... nimest võib sul järeldada, et oled naisterahvas?

    tundub et sul on mängurluse probleemid :-\
    Katrinclub on nicknamiks ammu võetud oopis teise pärast).Kunagi oli mul sait, kus ma müüsin saksamaa vanilla ninja fännidele sellise staffi , mida Saksmaal polnud saadaval nagu kõige esimene plaat, ja erinevad merhandise nagu penalid, peeglid, fotoalbumid, cd hoidlad, pliatsid jne. Enamus müüsin ebay kaudu, kuid oli vaja teha sait, kus juba ebay kaudu midagi miunu poolt ostnud kliendid saaks osta soodsam neid asju ilma ebay vahendustasuta.Oli vaja mingi nimi saitile väljaõelda nii saigi katrinclub.com, kuna mul on hea tuttav, kelle nimi on Katrin.

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    oot kas sa oled see sama oskar, kes PN foorumis 1000-st 10 000 1 kuuga tahtsid teha?
    edu sulle !

  9. #69
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    oot kas sa oled see sama oskar, kes PN foorumis 1000-st 10 000 1 kuuga tahtsid teha?
    edu sulle !
    Ei, juba sellepärasr, et mul pole 1000 USd arvel,teiseks, mul igal pool on kasutajanimeks vn1979 või katrinclub.

  10. #70
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Öelge siis mulle palun, palju peab olema Bankroll, et mängida 2+0.2(90) SNG ja palju peab olema Bankroll, et mängida 4+04(180) SNg.Ja millal tuleb levelit alla minna või ülesse, selle asemel et viskata mind kividega et olen gambler jne.Sest ma vaatan kõik siin muud foorumis on 100% adekvaatsed pro mängijad.

  11. #71

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    mõlema jaoks oleks 100bi normaalne alla selle tõmbaks alla

  12. #72
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tegelt häirib jubedalt Sinu kirjaoskus, jube lihtsalt kus on vigu. ???

  13. #73
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas Romka
    Tegelt häirib jubedalt Sinu kirjaoskus, jube lihtsalt kus on vigu. ???
    Tegelt ma parem siis midagi ei kirjuta,ja peale väljakutset panen selle teema lukku.No anna andeks, kui ma neljas keeles suhtlen siis ei saa ükski neist täiuslik olema

  14. #74
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    romka mis kärbes sind hammustas. kas on jube raske aru saada, et ta ei kirjuta oma emakeeles??
    >:( >:( >:(

  15. #75
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Tegelt ma parem siis midagi ei kirjuta,ja peale väljakutset panen selle teema lukku.No anna andeks, kui ma neljas keeles suhtlen siis ei saa ükski neist täiuslik olema
    Siis on arusaadav, minu arvamuse pärast pole nüüd küll mõtet teemat lõpetada.
    Ning jah Tarmo, oli küll raske aru saada, kui kuskilt seda infot ei teadnud, nimi tundus ka Eesti oma.

  16. #76

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas Romka
    Tegelt häirib jubedalt Sinu kirjaoskus, jube lihtsalt kus on vigu. ???
    Nii rombka, lugu on nüüd selline.

    Kuu lõpuni kirjutad foorumis vene keeles.
    Augusti lõpuni kirjutad inglise keeles.
    Septembri lõpuni kirjutad veel mingis kolmandas keeles, emakeel loomulikult välja arvatud. Dai pohh, kui vead sisse tulevad. Positiivse tulemuse korral määratakse sind aga kindlasti pokkeriprod.com foorumi keeletoimetajaks. ;D

  17. #77

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    21. juuli:



    Kui hästi läheb, teen täna 300-ni ära.

  18. #78
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    21. juuli:



    Kui hästi läheb, teen täna 300-ni ära.
    Ma olen ikka lootusetult maha jäänud,magan ennast välja praegu ja hakkan neid Sit go mängima, püüan võtta igat turniiri väga tõsiselt nagu mängiks 100+9. Sama kehtib 1 dollarise MTT(3000 guaranteed) kohta, mida ma mängin kell 18.00

  19. #79

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    22. juuli



    Ei saanud siiski oma 300 turniiri täis, veel neli teha.

  20. #80
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Hetkeseiss väga kriitiline 236 mängu tehtud ja profit 40.91USD.Ehk siis viimase 64 mänguga peaks ma tegema 35 USD vähemalt.Jaotan need 64 mängu 8 turniiri sessionideks, saan 8 sessi.Iga sessioni peale pean ma üks kord jõudma vähemalt 2 korda top 3(3,16) et püsida graafikus või võita kokku vähemalt 6 usd. Tundub võimatu, annan endast parima nüüd.Muhklionu, sa vist spetsiaalselt jätsid 3 mängu järgi, et kui peaks sulle järele jõudma oleks sul võimalus tulemust parandata.Minu taktikaks on gi see , et ootan sinu tulemust ära ja siis on eesmärk selgem.Eilsel 1 USD MTT(6500 osalejad) sain 32 koht=12USD.Siiski olen tulemuses nattukene pettunud,kuna võiksin mängida paremin ja jõuda finaali.

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES