Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 89, kokku 89
  1. #81

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Sain just oma 300. turniiri peetud.
    Kokku kulus seega 15 päeva. Kasum: 74,46$. ROI 99%

    Paras aeg liikuda edasi: 1,1$ 90 player MTT SNG.

  2. #82

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    23. juuli:


  3. #83
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Ilus tulemus. Kui diili võidad, siis on ka juba väike BR tekitatud ja saad ise valida, kas turniire edasi mängida või pöörduda tagasi cashi peale :).

    WP!

  4. #84
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    23. juuli:

    ütlen ausalt eile panin suurema osa cashgamis auku, ja peale seda ei suutnud enam Sit go ka mängida.Muhklionu, palju õnne oled võitnud.Seitsmendal, nagu lubatud saad minu poolt 25USD. Mina ise jätkan samamoodi alles 7. augustil ja bankrolliks saab olema siis 25 ja 25 sendised sit-go.Praegu sakkib mul täiega Kõu ühendus, mis ajab mängu ajal närvi.Nii nagu oli ennustatud, nii ka juhtus.Ja ega minu distsipliiniga pole vist midagi teha, mis puudutab BR managmenti. Siiski üritan loobuda täielikult cashgamist järgmisel kuul ja suhtuda br arenguga kui tamagouchi mänguga ja mitte kui rahaga.Kohtumiseni 7 augustil

  5. #85
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Sorry viivituse eest, ei osanud arvata et moneybookers transfer võttab nii palju aega, raha Muhklionule kaotatud väljakutse eest kantud

  6. #86

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Sorry viivituse eest, ei osanud arvata et moneybookers transfer võttab nii palju aega, raha Muhklionule kaotatud väljakutse eest kantud
    Tänud!

  7. #87
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    katrinclub.. kui sa isegi micro limiitides ei suuda kuidagi distsipliini pidada.. siis võib suht selgelt järeldada, et kõrgematesse limiitidesse sa ei jõua ja kui jõuad lähed ikkagi bustoks.. äkki oleks targem mõni uus ja tervislikum hobi leida pokkeri asemele?

  8. #88

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    paljud kõrgete limiitide mängijad on alguses suured gamblerid olnud ja pidevalt bustod. Mõnel käib klõps varem ära, mõnel hiljem, mõnel üldse mitte. Mõni bankrollnit laseb 4 aastat NL25, mõni gambler on paari kuuga kõrgetes limiitides. Mulle isiklikult gamblerid meeldivad, neil on lahedamad pokkerilood rääkida kui nendel, kes bankrollmanagemendist kinni hoiavad, a'la 5 korda KK v AA ei tulnud ära, pean tagasi alla kolima.

  9. #89
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: VN1979 reloaded- Challenge:VN1979-Muhklionu

    einoh, vinge kuulata küll ju, et AIiiiiiiiiiiiiiiiiii kurat, eile kaotasin 139k ja täna tõmbasin riverisse 2 audise ja panin turka kinni ;D

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES