Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 36 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 710
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Lisasin juurde igale meeskonna liikmele tema TrioBeti aliase ja paluks igal osalejal kontrollida üle, et ta alias klapib. Nimekirja leiab selle teema esimesest postitusest.

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Minu oma on õige. Mis tuletabgi mulle meelde et peab Triobeti installima kah arvutisse.

  3. #63
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Mingit teist liigat ei tee?

  4. #64
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    osaleks vast ise ka. usun, et tahtjaid rohkemgi. mis herr ranka ja herr tigrano arvavad?

  5. #65
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Kuna Burget liigutas tiimide suuruse 10-lt 20-le, siis sain aru, et üle ühe võistkonna ei tohi panna. Küsin üle igaks juhuks, kui saab, siis minu poolt vabad käed 2. võistkonna loomiseks.

    edit: küsiti rankat või herr Tigranot :(

    aga ma küsin PN foorumist üle ikkagi.

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kuna Burget liigutas tiimide suuruse 10-lt 20-le, siis sain aru, et üle ühe võistkonna ei tohi panna. Küsin üle igaks juhuks, kui saab, siis minu poolt vabad käed 2. võistkonna loomiseks.

    edit: küsiti rankat või herr Tigranot :(

    aga ma küsin PN foorumist üle ikkagi.
    lol :)
    herr lenC sobib ka hästi.
    minuarust seal oli 2 erinevat liigat. meitriliiga ja esiliiga. me võtaks osa siis esiliigast.

  7. #67

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    ma teeks võistkonna "brüüüüno"

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma teeks võistkonna "brüüüüno"
    ok oled kapten siis

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Minu teada üle ühe võistkonna panna ei saa :(

    EDIT: Saatsin härra Andres Burgetilt päringu.

  10. #70
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Kes veel üldse suudavad lüüa mingi 20se tiimi? Pokkeriprod, pokernews ja pokkeriklubi?, et siis kas üldse saadakse esiliiga tehtud?

    mingi Pokershop ka äkki? :P

  11. #71
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    läti, leedu ka sees

  12. #72
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    läti, leedu ka sees
    Võidu peame kodumaale jätma.

  13. #73
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2628/


    Lootsin suuremat tulevärki, aga kohati läks päris huumoriks teema kätte ära :)


    edit: parandan sõnastust nii, et oma haiglase huumorisoonega lootsin suuremat sõnelust teemal .... vs ....., et toolis üksi naeru pugistada ja mõnuga lugeda. Teglikult saan aru, et nali ja värk ja tore, et maha rahunes

    peace out

  14. #74

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    irw, natuke naljakas teema tekkis seal jah ;D

    Küll nad tournamentides põske saavad! :D

  15. #75
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Kuna me oleme ühtne meeskond, siis me peame võitlema meeskonna nimel ja seega teoorias iga mängija peab tegema sellise otsuse, mis toob pikemas perspektiivis meeskonnale kõige rohkem punkte. Kahjuks pokkeris tähendaks see kokkumängu, mis on reeglite vastane.

    Näited
    1. Võistkonnas X läheb all-in kasutaja "Paul", kes on väike stäkk. Sinu võistkonna kaaslane "ranka" läheb ka all-in (kellel on ka väike stäkk aga katab ära mängija X stäki) ja sul on käes AK või TT ning sa oled väga suur chipleader. Sa foldid käe, kuna ei taha oma meeskonna liikmele liiga teha.

    2. Sa oled BB-l väga suure stäkiga, SB-l võistkonna kaaslane, kes jällegi väga väikese stäkida. Folditakse SB-ni, kes läheb all-in. Sul käes näiteks 99 ja sa foldid tuimalt ära, et anda võistkonna kaaslalsele chippe või just vastupidi callid 23o-ga.

    Mina ise arvan, et need on etiketi vastased ja meie võistkond seda teha ei tohiks - kõik peaksime mängima nii nagu mängiks tavalist turniiri arvestamata, kas mängija Uno või Elmar on tiimis X või Y. Mis Teie arvate?

    Et võistkonna mõte täielikult ära ei kaoks, siis me peaks üksteise mängu jälgima hoolikamalt ja kui märkate oma võistkonna kaaslases viga (tehti halb call, halb fold, halb betsizing jms), siis võiks sellest võistkonna liiget teavitada, et ta järgmine selliseid vigu enam ei teeks. Muidugi ka vastupidi - teavitada võistkonna liikmeid vastasmängijate vigadest, nõrkustest vms.

    Palun võtke turniire VÄGA tõsiselt ja enne otsuse läbiviimist mõelge, kas see on +EV (vähemalt +cEV) või mitte. Ise proovin hoida oma laual silma peale ning iga kahtlase käigu kohta võin meeskonna liikmelt küsida põhjendust ja meeskonna liige peab põhjendama oma otsuse ära. Põhjendusi kahtlaste käikude kohta võivad küsida ka pealtvaatajad või iga meeskonna liige, postitades käe siia foorumisse.

    Eriti kriitiliselt suhtuda foorumi administratsiooni (s.h. ka minu) käikudesse, sest meie olime need, kes said valida, kas osaleme või mitte ja seega iga foorumi administratsiooni liige peab võtma mängu sama tõsiselt, kui WSOP finaallauda ja ühtegi lollust ei tohi lubada ning kõik otsused peavad olema täielikult põhjendatud.

  16. #76

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuna me oleme ühtne meeskond, siis me peame võitlema meeskonna nimel ja seega teoorias iga mängija peab tegema sellise otsuse, mis toob pikemas perspektiivis meeskonnale kõige rohkem punkte. Kahjuks pokkeris tähendaks see kokkumängu, mis on reeglite vastane.

    Näited
    1. Võistkonnas X läheb all-in kasutaja "Paul", kes on väike stäkk. Sinu võistkonna kaaslane "ranka" läheb ka all-in (kellel on ka väike stäkk aga katab ära mängija X stäki) ja sul on käes AK või TT ning sa oled väga suur chipleader. Sa foldid käe, kuna ei taha oma meeskonna liikmele liiga teha.

    2. Sa oled BB-l väga suure stäkiga, SB-l võistkonna kaaslane, kes jällegi väga väikese stäkida. Folditakse SB-ni, kes läheb all-in. Sul käes näiteks 99 ja sa foldid tuimalt ära, et anda võistkonna kaaslalsele chippe või just vastupidi callid 23o-ga.

    Mina ise arvan, et need on etiketi vastased ja meie võistkond seda teha ei tohiks - kõik peaksime mängima nii nagu mängiks tavalist turniiri arvestamata, kas mängija Uno või Elmar on tiimis X või Y. Mis Teie arvate?

    Et võistkonna mõte täielikult ära ei kaoks, siis me peaks üksteise mängu jälgima hoolikamalt ja kui märkate oma võistkonna kaaslases viga (tehti halb call, halb fold, halb betsizing jms), siis võiks sellest võistkonna liiget teavitada, et ta järgmine selliseid vigu enam ei teeks. Muidugi ka vastupidi - teavitada võistkonna liikmeid vastasmängijate vigadest, nõrkustest vms.

    Palun võtke turniire VÄGA tõsiselt ja enne otsuse läbiviimist mõelge, kas see on +EV (vähemalt +cEV) või mitte. Ise proovin hoida oma laual silma peale ning iga kahtlase käigu kohta võin meeskonna liikmelt küsida põhjendust ja meeskonna liige peab põhjendama oma otsuse ära. Põhjendusi kahtlaste käikude kohta võivad küsida ka pealtvaatajad või iga meeskonna liige, postitades käe siia foorumisse.

    Eriti kriitiliselt suhtuda foorumi administratsiooni (s.h. ka minu) käikudesse, sest meie olime need, kes said valida, kas osaleme või mitte ja seega iga foorumi administratsiooni liige peab võtma mängu sama tõsiselt, kui WSOP finaallauda ja ühtegi lollust ei tohi lubada ning kõik otsused peavad olema täielikult põhjendatud.
    +1

    analoogne turniirisüsteem oli kalev spordi peal vahepeal ala inglismaa vs wales; saksamaa vs itaalia. Seal oli sama teema, et kui omavahel ollakse flopis HU, siis enamjaolt oli seal meeletult slowball poker...kui mitte ei chekitud iga street läbi

  17. #77
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Ma ei mängi, obv aga ma vaidleks ranka, sii sulle vastu. Kuna on tiimidele keskendutud, siis, nagu Coca juba ütles, omasid ei pea nussima. Tiim tahab võita, mitte indiviid ja imo läheb kokkumängu alla sellisel üritusel ainult see, kui keegi msnis/aimis omavahel arutleb. Seda tuleks aususest vältida, aga niikaua, kuni ma ei tea, mis mu tiimikaaslasel on ja tahan aidata ja kui arvan, et AK või muu keskmine nuts vaja foldida siis foldin meeleldi. Selles party rahvuse/jalka turnas oli hästi näha, et kohati tegi turna isegi huvitavamaks. Muiudgi se vigade märkimise idee on nuts, ag muu imo jumala vale

    Vaielge vastu, aga niikaua, kuni ma ei tea täpselt ( kokkumäng kuskil chatis ), siis folin mida tahan ja squeezin kea tahan

    Tiim on teil vägev ja tooge võit koju!

  18. #78

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Imaget võiks kah ikka hoida natuke, 23o-ga ikka meeskonnakaaslase shovet ei maksa callida. Pärast hakkab terve laud näkku panema. Üldiselt muidugi ikka teamwork.

  19. #79
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Pean nõustuma Jrgn Hll'iga

  20. #80

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Imo mingit erilist collisionit ei hakaks tegema va "omadega ei plõksi" ehk üksteisega mängime väga väga väga ABC-d (kui missid ja su c-bet callitakse siis c/f, kui missid ja tehakse cbet siis foldid), mis ei lähkse üldsegi etiketi vastu.

Lehekülg 4, kokku 36 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES