Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 36 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 710
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Väga hea kampaania. Mulle hirmus meeldib sellise väikese sisseostuga turniire pelada. ;D

  2. #22
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    A. Burget ütles nüüd PN-s, et iga koht saab ainult ühe võistkonna kirja panna, aga tõstis mängijate piiri 10-lt 20-le.

  3. #23

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Võiks teha nüüd kiirelt ühe turniiride minisarja siinse foorumi kasutajatele. sarja 20 paremat saaksid õiguse esindada pokkeriprod meeskonda Triobeti esiliigas.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Jeap kasvõi freerolli näol vms. Või, et motiveerida siis väike buy in. Oleksin käpp!

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Ma miskipärast arvan, et 20 inimest mingiks konkreetseks ajaks ühte kohta mängima saada siit foorumist on suht võimatu. Ma osaleks kui aega ja vahendeid parasjagu on pokkerikontol trios. Aeg on iseenesest kõige suurem küsimärk alatu turnade puhul

  6. #26
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

    Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?

  7. #27

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

    Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?
    Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Seda asja peab nats mõtlema ja kindlasti rankaga arutama.

  9. #29
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas MIKE_K6o
    Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...
    Ma ei räägi oskustest ju

  10. #30

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

    Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?

    Just. Õige mõte

    Tsitaat Algselt postitas MIKE_K6o
    Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...

    Jep, ja selle jaoks võikski korraldada mingi satika ülejäänud kohtadele. Kel huvi saab osaleda. Ühe turniiri põhjal võib küll überluckbox skilli üle kaaluda, aga siiski on asi natuke kõigile võrdsem.


  11. #31
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Aga liiga lõpuks on siis mingi 50 erinevat inimest esindanud meie võistkonda seal, siis kuidas toimub rahade jaotus? Ranka mängib kõik korrad ja mina üks kord, saan ikka sama palju? :P

  12. #32

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Aga liiga lõpuks on siis mingi 50 erinevat inimest esindanud meie võistkonda seal, siis kuidas toimub rahade jaotus? Ranka mängib kõik korrad ja mina üks kord, saan ikka sama palju? :P
    Meeskonnas on 20 inimest ja nemad mängivad. Need, kes on võistkonnas saavad raha.

  13. #33
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Lõpus võib osalejate hulgas sama fondiga turna teha vms. Mainin jälle, et midagi veel otsustatud pole. Võib ka vabalt heategevusele loovutada vms.

  14. #34

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    pm arvan seda, et siit foorumist on osalejaid palju.
    ranka võix korraldada foorumisisese turnii, neid oleks 3.
    Igal turniiril saadakse punkte ja peale 3 turniiri pannakse kokku edetabel, kes saab esiliigasse ja kes madalamale.

    miks 3?
    sest nt kui ühe turniiriga teha, siis mõni hea mängija võib varakult mingi haige badbeadiga välja langeda ja tema koht on siis teises liigas.

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Ma miskipärast arvan, et 20 inimest mingiks konkreetseks ajaks ühte kohta mängima saada siit foorumist on suht võimatu. Ma osaleks kui aega ja vahendeid parasjagu on pokkerikontol trios. Aeg on iseenesest kõige suurem küsimärk alatu turnade puhul
    Nad ei pea kõik mängima ju...


    Aga me arutame administratsiooniga läbi, kuidas panna välja parim meeskond esindamaks PokkeriProd.com foorumit.

  16. #36

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Quote from Pnews

    Pokeri pro foorumi kasutajad võiksid oma tiimi teha, et nuubimad pääseks siis PN tiimi

    Olen samuti huvitatud.

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    et läheb siis kohtade pärast rebimiseks ? :D

  18. #38
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    ma mängiks ka ilmselt kui vähegi võimalik ja mina annetaks võidu anonüümsele hasartmängu sõltlaste ühingule vms

  19. #39
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Kui juba annetamiseks läheks, siis ma eelistaks lastehaiglat või loomade varjupaika. vms

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga

    Pannakse siis mingi tiim kokku või enamus alles hydropohmas ja ei laksa veel elust biiti :D

Lehekülg 2, kokku 36 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES