Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    NL10 JJ vastane raiseb

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($16.30)
    BB ($1.65)
    UTG ($11.65)
    UTG+1 ($2)
    UTG+2 ($8.60)
    Hero ($16.10)
    MP2 ($6.45)
    CO ($2.60)
    BTN ($6.40)

    Dealt to Hero J J

    fold, fold, fold, Hero raises to $0.40, fold, fold, BTN raises to $0.90, fold, fold, Hero calls $0.50,

    FLOP ($1.95) 5 2 6

    Hero bets $0.50, BTN raises to $1.10, hero??

    ( Click to show/hide )



    Ise arvan, et kui preflopis sain minraise ja flopil minraise siis 76/33 dongi vastu olen vist ikka maas. Samas sample oli suht olematu 23 ja agf 7.

    Kas keegi oleks siin lükanud?

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    ma flopil pigem Check/calliks ja siis vaataks edasi. Ei hakkaks kohe suureks ajama potti

  3. #3

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    esimene variant on check callida, kuid selliste statidega dongid suht tihti spewivad nii, et mina oleksin ilmselt ta vastu ise lükanud.

  4. #4

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    No mis bet see 0,5 on?

    See ongi sihuke hirmul panus, mida ongi hea natuke tõsta ja minnakse maha või loodetakse, et siis jääb cont bet tulemata ja saab odavalt järgise kaardi.
    Ja raise on ka nii väike osa potist, et ma calliks selle ära küll. Tal võivad vabalt olla ka overcardid või mingi väikesem overpair.
    Eriti veel selliste näitajatega selli juures, võib vabalt ka lihtsalt 5e või 6e paar olla. Üldiselt ükstapuha mis ja enamjuhul ikka oled ees.

    Ise oleks vast ikka flopil checkinud ja tema cont bet'i üle tõstnud.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    Flopil paneks 1.50 ja reraise peale tõenäoliselt nuppe. Check callida ei meeldi üldse.

  6. #6

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    Miks te flopil dongata kõik tahate? Kui arvad, et sul tugevam käsi, siis flopil ck-raise.

  7. #7

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO

  8. #8

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    bet/shove sellisel limiidil.

  9. #9

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO

    Mis cbetist sa räägid, hero callis pre 3betile.

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO
    a mis cbet, kui pf oli 3bet ja sa callisid. Sa andsid juba initsatiivi talle ja seega check/raise on parem varjant.

    Donkbetti ei austa keegi


    edit: lol teemat jälle lõpuni ei sirvinud, Mac jõudsi ette :P

  11. #11

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    check/raise all day long.

    as played ma vist calliks ja võtaks turni.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL10 JJ vastane raiseb

    Krt ma alles nüüd nägin, et btn on halfstack niiet oleks pidanud tõesti nuppe vajutama. Ei oleks kahju olnud isegi kaotuse peale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES