Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 56, kokku 56
  1. #41

    Re: Viskas väikse vimka :)




  2. #42

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Suured tänud leho57, kes andis kontaktid. Läppar on korras, kell 13.30 viisin ära ja 16.00 oli käes, töö kiire ja korralik.
    Ja selle läppari kohta, kuna käin ülikoolis ja sellega kaasneb pidev kaasas kandmine on see läppar vägagi ideaalne, suurus on täpselt paras kuna muid asju eriti ei tee peale kooli möllu ja päris luubiga lugema ei pea. Kiidan!

  3. #43

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Siit tibens tobens, et korda said. Ma loodan, et ma ise tiltis peaga oma delli LED ekraani sisse ei tambi .. see peaks mingi 5 kohalise numbriga ilmselt olema :-[

  4. #44
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    mis julla see veel on kuhu need juhtmed kõik sisse jooksevad?

  5. #45

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Dock otseloomulikult. Paar posti tagasi oli arutlus ju :D

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Viskas väikse vimka :)

    ma veits juhe aga kuidas see dock arvutiga yhenduses on?

  7. #47

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Parematel ja äriklassi läpakatel on spets ühendused põhjaall. Delli, Fujitsu, Hp,IBM/Lenovo äriklassi omadel siis.

  8. #48
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Parematel ja äriklassi läpakatel on spets ühendused põhjaall. Delli, Fujitsu, Hp,IBM/Lenovo äriklassi omadel siis.
    Selle nime võid ära kustutada, tal võib isegi see olla, aga siiski ei soovitaks HP ka vihavaenlasele.

  9. #49

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Selle nime võid ära kustutada, tal võib isegi see olla, aga siiski ei soovitaks HP ka vihavaenlasele.
    obv need pavilion seeriad vms on sitad. aga äriklassi l2pparid, mille hind on 25k+ on üli prod

  10. #50
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Samamoodi on fujitsul amilo seeria pask (odavam) ja lifebook hea (kallim). Nagu olid vanasti IBMidel head T,X seeriad ja halvad R seeriad. HP-l on samamoodi. HP annab enamasti 3a garantiid oma headele. Aga pavilionid on vist 1 aasta?

  11. #51

    Re: Viskas väikse vimka :)

    HP ja Samsung võiksid jääda enda liistude juurde, ehk tehku masstoodangut @Printerite valdkonnas
    ma ei imesta, kui varsti hakkab Umbro või mingisugune Diadora läpaka klavereid tootma...oi jumal hauda

  12. #52

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Tsitaat Algselt postitas vaenekala
    Suured tänud leho57, kes andis kontaktid. Läppar on korras, kell 13.30 viisin ära ja 16.00 oli käes, töö kiire ja korralik.
    Ja selle läppari kohta, kuna käin ülikoolis ja sellega kaasneb pidev kaasas kandmine on see läppar vägagi ideaalne, suurus on täpselt paras kuna muid asju eriti ei tee peale kooli möllu ja päris luubiga lugema ei pea. Kiidan!
    palju ekraan plekkis? palju tööraha läks?

  13. #53

    Re: Viskas väikse vimka :)

    kokku läks 1500.-, ei tea palju vastavad asjad maksid seal, aga yhest kohast vaatasin veel, seal oleks 1900 läind.

  14. #54
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    HP ja Samsung võiksid jääda enda liistude juurde, ehk tehku masstoodangut @Printerite valdkonnas
    ma ei imesta, kui varsti hakkab Umbro või mingisugune Diadora läpaka klavereid tootma...oi jumal hauda
    Lol @ Samsung ja printerid.

  15. #55

    Re: Viskas väikse vimka :)

    ma mõtlen seda et samsung teeb ka läpakaid (rohkem obv. telekaid), aga no nahui nad tulevad turule, kuhu pole neid vaja :D

  16. #56
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Viskas väikse vimka :)

    Rasked ajad konkurents tõuseb, tuleb trügida turule kus konkurents väiksem :D

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES