Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 44

Teema: Pokkerilabor

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Pokkerilabor

    Kas keegi ei oleks huvitatud nn pokkerilabori loomiseks?
    Nimelt oleks selline place,kus pokkeriga seonduv kõik asetseks -ruumid,arvutipark,elamine ja kõik sellega seonduv
    Samas pokkerit mängides olen aru saanud,et ei oma mingit tähtsust kus sa asetsed-peaasi,et mugavad tingimused mängimiseks oleks.Samas saaks nn know-how kõik kokku ja tekiks sünergia.St nn pokkeriküla tekkeks on juba aasta mõlgutud mõtteid.
    Nt kinnisvara pakkumine loodussõbralikus Varbla külas http://www.city24.ee/kinnisvara/maja/536346
    seal on ca 1000+ruutmeetrit pinda ,mida saaks kasulikult kasutada.
    Mida arvate?

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkerilabor

    Kaks võimalust, kas see maja on elamiskõlbmatu või on vähemalt üks null hinna lõpust puudu :)

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kaks võimalust, kas see maja on elamiskõlbmatu või on vähemalt üks null hinna lõpust puudu :)
    Asukohta ka vaatasid? Maamajad ei maksa sul niipalju nagu linnas.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Pokkerilabor

    Vägev värk oleks küll. Hind peaks küll õige olema sellel

  5. #5

    Re: Pokkerilabor

    Need kolhoosi majad ongi sellise hinnaga tõesti.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokkerilabor

    sihukeses laboris elades ei peaks maks vastu

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    sihukeses laboris elades ei peaks maks vastu
    LOL.

    Minule endale küll maaelu ei meeldi. See jutt on sul tõsi, et pokkerimängijal pole asukoht tähtis aga keset metsasid, kuskil maaurkas elada ei oleks eriti lõbus. Eriti veel, kui teatakse, et millega mehed tegelevad (suured papid liikvel, palju head kraami korterites jne), siis sellised maaurkad meelitavad igasugu asotsiaale, pettureid ja vargaid kohale, kes tahaksid oma osa saada.

    Pigem lähme loome Eesti pokkerilabori (või pokkeriküla), kuskile soojale maale. Nagu näiteks Tai'sse, kus saad villa ime odavalt koos valvurite ja muu vidinatega pluss igapäev on räige pidu.

    Eestimaal sellist üritust või asja võiks teha ainult suurlinnas nagu Tallinn (Eesti mõistes suurlinn). Kui ikka punt pokkerimehi koos on, siis võiks ööpäeva ringne grind-party-gang-bäng käia. Maametsades need partyd ja muud pasad kaovad ära ja pigem on tegu miski nerdidest asotsiaalide üritusega :)

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Pigem lähme loome Eesti pokkerilabori (või pokkeriküla), kuskile soojale maale. Nagu näiteks Tai'sse, kus saad villa ime odavalt koos valvurite ja muu vidinatega pluss igapäev on räige pidu.
    Vot sellest ma aru ei saagi, mida teevad sellised mehed nagu ranka ja teised veel külmal Eestimaal. Kui minu sissetulek asukohast ei sõltuks, siis oleksin juba ammu Tai liivarandadel varbaid leotamas. Vähemalt septembrist-aprillini elaksin seal...

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Vot sellest ma aru ei saagi, mida teevad sellised mehed nagu ranka ja teised veel külmal Eestimaal. Kui minu sissetulek asukohast ei sõltuks, siis oleksin juba ammu Tai liivarandadel varbaid leotamas. Vähemalt septembrist-aprillini elaksin seal...
    Sest ma otsustan investeerida tulevikku oleviku asemel.

  10. #10

    Re: Pokkerilabor

    vot, Rankal on samas õige jutt,
    et siis sellised maaurkad meelitavad igasugu asotsiaale, pettureid ja vargaid kohale, kes tahaksid oma osa saada.

    ja kui minna siis kitte Taisse vaid Austraaliasse, kuhu viisat saab suht kergelt.
    Ma oleks käpp ....

    KÕIK Austraaliasse!

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkerilabor

    Nu krt ma ei tea kas seal Tai-s üldse pokkerimängust midagi välja tuleks,kui kogu aeg mingi läbu oleks
    Samas Tai on kuidagi liiga sürr maa,kus võid isegi endale osta abikaasaks mingi meesnaise
    Aga jah palju maksab seal villa,koos korraliku internetiühendusega?

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Nu krt ma ei tea kas seal Tai-s üldse pokkerimängust midagi välja tuleks,kui kogu aeg mingi läbu oleks
    Samas Tai on kuidagi liiga sürr maa,kus võid isegi endale osta abikaasaks mingi meesnaise
    Aga jah palju maksab seal villa,koos korraliku internetiühendusega?
    Nu ma seal paar korda ringi rännanud ja sürri on Tallinnas ühe õhtu jooksul ikka palju rohkem näha kui seal nädala aja jooksul :D
    Muidugi kui sind meesnaised hirmutavad, siis neid leidub seal küll suht iga nurga peal, aga minu arust on igal inimesel õigus teha oma kehaga seda mida ise heaks arvab ;D
    Kinnisvara maksab kordades vähem kui Eestis (normaalne villa 1meegu eest) , Coca-cola pudel 3kr, inimesed on lahked ja naeratavad :) Minu jaoks suht paradiis kus elada.


    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sest ma otsustan investeerida tulevikku oleviku asemel.
    Nu kusagil mujal elamine (näiteks Tais) võib kujuneda tegelikult isegi odavamaks nii, et mingeid erilisi investeeringuid see ei peagi ju sisaldama.
    Lugesin ühe Rootsi pokkeriässa blogist ,et kolis ka Bangkokki ja on eluga seal väga rahul.

  13. #13

    Re: Pokkerilabor

    LINK REMOVED BY OWNERS REQUEST

    Praegusel ajal ära ei ütleks sellisesse kohta minekust.

    Selline korter siis 980k krooni eest - LINK REMOVED BY OWNERS REQUEST

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkerilabor

    Ma ei viitsi 2p2 sorida aga tänapäeval on väga levinud, et Online pokkerimängijad elavad Tai-is. Põhjustel, et tegu on meie jaoks paradiisiga (nagu Zyxxx juba ütles) ning kõik on ilgelt odav ning inimesed pidavat hoopis teistsugused olema, kui siin.

    Ja sinna ei peakski ostma miskit korterit/villat/maja. Võib alguses väga vabalt üürida ja lihtsalt aastakse chillida/grilida.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokkerilabor

    Nujah selleks peab ikka olema mingi Nl500 võitev mängija vist?

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pokkerilabor

    Kui seal elu odavam siis miks peaks NL500 mängija olema 8)

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Kui seal elu odavam siis miks peaks NL500 mängija olema 8)
    Sest elu on küll odavam aga kulud on suuremad :) Ega seal sa ei hakka ise süüa tegema või õhtul telekat vaatama :)

  18. #18

    Re: Pokkerilabor

    Õhtul hakakd Tais endale nokuta naist otsima
    minu teada peaks olema seal selline asutus kes rendib naisi (ilusaid) 2000 kr.- 24 h :D

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas RaitS
    Õhtul hakakd Tais endale nokuta naist otsima
    minu teada peaks olema seal selline asutus kes rendib naisi (ilusaid) 2000 kr.- 24 h :D
    Mis jutt see on? Räägime ikka Tai-st? 2k eeki eest saad naise seal kaheks aastaks või nii :)

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Pokkerilabor

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis jutt see on? Räägime ikka Tai-st? 2k eeki eest saad naise seal kaheks aastaks või nii :)
    Kas nokuga või ilma? ???

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES