Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG+1) ($7.40)
    MP1 ($2.45)
    MP2 ($4.65)
    MP3 ($2.25)
    CO ($2.05)
    Button ($9.65)
    SB ($9.85)
    BB ($15.05)
    UTG ($2.55)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    1 fold, Hero raises $0.40, 1 fold, MP2 calls $0.40, 2 folds, Button calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($1.35) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players)
    Hero bets $0.90, 1 fold, Button calls $0.90

    Turn: ($3.15) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, Button bets $2.10, Hero folds

    Total pot: $3.15



    Villain on 16/7/2 üle 500 käe. Meil on 15 outsi.

    Niisiis, mille peale me ta paneme? Ta võis hittida seti 55 või 77ga, tal võib olla 99+ kuni JJni. Tal võib olla ka AQ+

    Kas ta turn beti suurus määrab midagi? Alguses ma mõtlesin, et see võib olla vabalt bluff, aga tegelikult võiks sellise panuse teha ka setiga ju?!

    Pokerstove näitab mulle turni seisuga 66% tõenäosust hittida.

    Mis me teeme siis? Call or fold or shove?!

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Ma oleks preflop UTG-lt teinud suurema raise'i, 6xbb. Kui flopist Cbet teha, siis natuke suurem, aga kahe limperi vastu ilma positsioonita ei ole ma Cbet-is ise eriti kindel, aga kui seda juba tegid, siis ma betiks turni ka, sest kaart oli sulle siiski hea. Kui teine vend turnilt ise allinn lendab, siis peaks saama veel foldida, kuid kui mitte ja hitid flushi, siis makstakse sulle set ja overpair välja.

    Samas mu postflop mäng on iga väga algtasemel, nii et see võib ka suitsiid olla.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Meil ei pruugi olla 15 outsi. Kui vastasel on set, siis on meil ainult 7 outsi, kui vastasel on QQ, siis enam emandad ei ole ka outsid.

    Ja siin on 2 võimalust check/fold või bet/call. Mina check-foldiks, kuna too vend paistab solid ja ma arvan ,et põhiline range on siin seti+ülepaarid (88+) ning nende vastu meil fold-equity puudub. Turni kaart ei olle ka eriline scare kaart, et teist lasku panna.

    Ja PF raise size on fine.

  4. #4

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Meil ei pruugi olla 15 outsi. Kui vastasel on set, siis on meil ainult 7 outsi, kui vastasel on QQ, siis enam emandad ei ole ka outsid.

    Ja siin on 2 võimalust check/fold või bet/call. Mina check-foldiks, kuna too vend paistab solid ja ma arvan ,et põhiline range on siin seti+ülepaarid (88+) ning nende vastu meil fold-equity puudub. Turni kaart ei olle ka eriline scare kaart, et teist lasku panna.

    Ja PF raise size on fine.
    Emandad välistaks, sest nendega ta kindlalt reraiseks flopis.

  5. #5

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Meil ei pruugi olla 15 outsi. Kui vastasel on set, siis on meil ainult 7 outsi, kui vastasel on QQ, siis enam emandad ei ole ka outsid.

    Ja siin on 2 võimalust check/fold või bet/call. Mina check-foldiks, kuna too vend paistab solid ja ma arvan ,et põhiline range on siin seti+ülepaarid (88+) ning nende vastu meil fold-equity puudub. Turni kaart ei olle ka eriline scare kaart, et teist lasku panna.

    Ja PF raise size on fine.
    Rankaga täitsa nõus. Lihtsalt tahtsin lisada, et ma siin cbeti küll ei teeks.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Miks? Ma cbetin 100% siin.

  7. #7

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Miks? Ma cbetin 100% siin.
    Sest mulle ei meeldi siin 2 vastase vastu bluffida

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Isegi koos implied oddsidega oled sa näiteks seti vastu hädas.
    pot 3.15+2.10+4(implied odds)=9.25
    pot odds 9.25/2.10=4.4:1
    1/(4.4+1)=vaja 18.5%, et mäng oleks +EV, aga seti vastu on kõigest 16%
    Kui alustanuks full stackiga, siis saanuks napilt soovitud implied oddsid - komade mäng.

    Kuna sa andsid juba ohjad ära, siis on väga raske siin edasi tallata.
    Ma panustaksin turnis esimesena.. just midagi 2.10$ :), siis vaataksin edasi, et mis supi ma kokku keetsin ja kas A kõrge on tõesti nõrgem käsi kui näiteks 66.

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: NL10: Mida me teeme AQs-iga flush draw boardil?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Miks? Ma cbetin 100% siin.
    tõesti? ma checkin siin küll päris palju. cbetin vbl mingit gutshotti ülekaartidega või ka seda kätt siin (backdoor flushdraw). igal juhul laseks ma siin törnibarreli ka tagantjärgi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES