Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 98
  1. #61

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    UTG
    LOL

    noor mängija, kellel mast tahtis tulla....korduvalt.....ja kellele maksti selle eest eranditult.
    äkki sinu(alaska) paremal käel kohe.....

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    oot............kas alaska istus minu paremal käel? kes Q8s mu allinni ära callas 8 high boardil?
    a ja mina oli see, kelle vastu vsiu100 siis masti ära kobistas

  3. #63

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    top paari ei foldita + oli veel runner-runner fls draw + 2nd pair draw + trips draw.
    easy call.

    oeh, ma ju ütlesin, drawd ei ole foldimiseks. chk-reise all inn ja tuleb.

  4. #64
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    top paari ei foldita + oli veel runner-runner fls draw + 2nd pair draw + trips draw.
    easy call.
    ütlesin kuskil, et vale call oli ? küsimus oli kas tema oli alaska?

  5. #65

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    kui mu mälu ei peta siis jah.

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    tnx. cool!

  7. #67

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    .
    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    oot............kas alaska istus minu paremal käel? kes Q8s mu allinni ära callas 8 high boardil?
    a ja mina oli see, kelle vastu vsiu100 siis masti ära kobistas
    See olin mina jah, panin su 99 või nõrgema kickeriga 8 peale. Tundus call ikkagi, kuna sa olid suht push modes juba ja mul jäi veel ok stack järgi. Esimene live mul ikkagi. Variatsioon mängis tõesti hästi. Vsiu oli omaette klass.

  8. #68

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    ma vaatasin kohe et variatsioon ownib. ise olin total spewmanki, ei suutnud end kokku võtta.. :(

  9. #69
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    tänud tänud :)

  10. #70

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Pokkeriprod suveturniir ja pärnu trip! vol 1
    < 1 min.

    Lõpuks sain ensetunde korda ja saab hakata siis sulepead teritama. Teen sellise suht kronoloogilise jutu sellest legendaarsest tripist siis.

    Jutt algab siis laupäeva hommikust 00.00. Olin just ühe osa House M.D-d ära vaadanud läpakast ja mõtlesin et nüüd panen arvuti kinni ja tõmban sliipi. Sõber ütles et ta diip turbo turkal. Hakkasin siis teda railima. Vütan starsi lahti näen vennal M2 :S. Äratasin poisi üles siis et nuppe vaja panna ja läks lahmimine pihta 65o tõmbas overcardile ära nagu naksti ja duubel. Siis AA millega võttis eelnevad raise ja calli maha. Siis kuldne suckout K2 vs Ak tuli ära. Järgnes tagasi löök, kus TT tegi kuldse suckoudi riverisse. Lõppes asi siis 17. kohaga. Käeks AJ vs 55 mis pidas. Tuli siis teha magama mineku katse nr2. Vähkresin mis ma väkresin viimane kord, kui kella viitsin vaadata näitas see numbreid 5 ja peale. Kell 9.15 pidi pikk28 autoga maja ees olema. lõpuks sain mingi 3h und kella 8 olin pannud äratuse mida ma obv ei kuulnud. Tuli siis kõne Pikalt kes olevat mu maja ees juba. Siis kerge 5 minti riided selga läpakas kotti ja tuld. Hüppasin pika citroeni peale ja sõitsime murutau poole ja siis juba pärnu maanteele. Tervet teed sisustasid obv jutud pokkerist ja muust gamblimisest.

    Jõudsime pärnusse olles graafikus ja kell näitas 11.30. Lülitasime sisse GPS seadme, mis pidi meid Strandi juhatama. Obv oli selle juhendid natuke aegunud ja juhtus, et GPS-i juhendid saatsid meid punase märgi ette, milles oli kujutatud telliskivi. Kuskil 10 minti seiklemist ja olime siiski Strandi ees no thanks to GPS. Ennem turniiri siis regamine, kaks suitsu, Wc paus. Pikk suutis kaks õlut lasta selle ajaga kui mina jõin pool, mis oli suht :O.
    Saabus aeg lauda istuda ja laua kaaslasteks oli minul muruntau, EPT Priit, Tigranna, Jrgen Hell ja üle jäänud kelle nimesid kahjuks enam ei mäleta. Esimesed käed läksid suht vaikselt proovisin kohe seal late pos raisele otsa panna aga calliti ära ja flopis andsin alla. Teine kord tegin sama spekulatiivse käega ja õnnestus. Päeva esimene huvitav käsi tuli jrgn Helli vastu, kes avab mul on tema suhtes pos ja callin 9Ts. Flopp A22 kaks ruutut mul ristid :S. Jrgn chkib ja ütleb "chk call tuleb pohhuilt ära." Mõtlen, ok kui nii siis tuleb vaadata kui kregelt see call tuleb. pot oli 30 chippi panen over bet 50. Stackid siis mõlemal kuskil seal 500 kandis. Jrgn kirub oma saatust, et pidi mu kõrvale sattuma ja peale pikemat mõtlemist foldib avatult JJ. " Sul peab see äss olema". Obv et ma ei saanud näitamata jätta oma air-i. Teine huvitav käsi oli vs EPT priitu, kes squuzes jrgeni avangu ja minu calli panneks raisiks mingi 55. Ma callin jälle K8s, sest Priit oli ennemgi ühe squuze teinud ja siis otsustasin foldida. Flop annab mulle flush draw ja ma chkin priit paneb 60 peale, mis tundus mulle natuke kahtlaselt väike bet. Mõtlen natuke priidul mingi 300 ees mul 400. Ütlen All-in ja Priit insta muckib. Tegin veel ühe õnnestud squuze 75s -ga ja Kqo maksti kah kinni ja olingi esimese brake lõpuks duublis. stack 1003 ja oma laua cl.
    Teine tund algas veel eriti hästi sai bustitud mõned mängijad ja stack mingi 1700 kuni 2k ligidale.
    Siis aga tuli mängu pööre minu laud, kus ma ringi bossisin lammutati ära ja teises lauas enam mäng ei läinud. Kaotasin mõned suured potid ja stack liikus ainult 1500 ringis ja tunni lõpuks olin ikka 1100 peal. Otsustasin, et nüüd tuleb mängu pööre tuua ja kolmandal tunnil stack or busto. Panin red bulli sisse ja sain kõva 3 kätt mängida kui tuli sick rigged hand. button raiseb sb calls ma leian Aqo ja oli täpselt resteal stack ja otsustasin pushida. Kahjuks oli Sb-l slowplaytud KK ja olingi out.
    Homme siis cashgamedest, mis toimusid peale turkat.

  11. #71

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    550 sisseost oli norm. Muidu üritus ka korraldatud hästi. Kõige paremini pandi täppi kuupäevadega sest ilm oli lihtsalt super! Järgmine aasta üritaks ka enneast kohale vedada.

    Lauas näeme!




  12. #72
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Ahjaa, jäi lisamata, et kui ma kunagi endale lapsi tahan, siis pojad võiksid olla konkreetselt päras laivis kohtumist: -andres-; Buildub; ja Ruditurbo
    Laitmatud härrasmehed
    Enda kohta öeda ei saa :D


    tehke, nüüd isa pension muretuks ;D

  13. #73

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Ahjaa, jäi lisamata, et kui ma kunagi endale lapsi tahan, siis pojad võiksid olla konkreetselt päras laivis kohtumist: -andres-; Buildub; ja Ruditurbo
    Laitmatud härrasmehed
    Enda kohta öeda ei saa :D


    tehke, nüüd isa pension muretuks ;D

    Hahahahaahhaaaa. ;D

    Edit: A kle Jrgn kas Ruditurbo ei pidand sobima mitte tütre meheks??! :D

  14. #74

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    LOL

    jrgn hll, You crack me up from post to post :D

  15. #75
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Ja just. Ma olin su kõrval ja tsiteeriks sind, hetkel oli väike ebakõla :D.
    Jrgn Hell: "Kui mul oleks tütar, siis ma tahaks, et ta mees oleks sama viisakas nagu RudiTurbo". :)

  16. #76

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Ise jäin turnaga suht rahule, alguses ei uskunud küll, et nii kaugele suudan jõuda, kuna kohal oli palju häid mängijaid.
    Kaartijooks kah kõige parem polnud alguses, aga kuidagi sai ikka hoitud ennast avg stacki ligidal, kuid peale seda, kui mind toodi sinna ette main tablesse ja vsiu kaarte dealima hakkas läks kaarti jooks paremaks ja blind oli kh juba piisavalt suur, et blindide "stealiga" sai väga palju stacki lisa!

    ja võidetud rahast oli mulle suur abi netipokkeri karjäärile, kuna olen hetkel Saaremaal tööl ja läpakat polnud, siiis panin enda raha juurde vähe ja ostsin selle krdima läppari ära ja saan nüüd nädala sees kah grindida kuigi peale tööd seda kõige paremat mängimise tuju pole, aga saan hakkama!
    Shampus seisab kh veel kapi äärel kodus, kuna ise shampust eriti ei joo siis vb jääbki sinna karika kõrvale mälestuseks igati funist üritusest!!

    A ja 1 miinus veel:D
    kui turna oli läbi siis ühe laua peale oli hunniks kaarti pakke siis sõber küsis estpatricult, et kas neid võib pmts endaga kaasa võtta ja patrick ütles, et meil pole nendega midagi teha siis võtsin ise kh ühe triobeti kaartipakki, aga mis hiljem välja tuli, et risti äss oli puudu:(

    Aga muidu suur äitähh turna korraldajatele hea ürituse eest ja kui järgmine aasta ikka Eestis olen siis olen 110% uuesti kohal:)

  17. #77
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Hea kuulda, et võit kohe täitsa asja ette läks ja endale sülearvuti ostetud said :).

    Btw, Trio kaardid on sama rigged nagu Trio, nii et seda kaotust ei maksa põdeda.

  18. #78
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    K2snakas risti ässa saad minukäest ei ole probleem, kui muidugi huvi on ;D

  19. #79

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Hea kuulda, et võit kohe täitsa asja ette läks ja endale sülearvuti ostetud said :).

    Btw, Trio kaardid on sama rigged nagu Trio, nii et seda kaotust ei maksa põdeda.
    ROFEL, too suckout oli ikka nii rigged :P

  20. #80
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ja just. Ma olin su kõrval ja tsiteeriks sind, hetkel oli väike ebakõla :D.
    Jrgn Hell: "Kui mul oleks tütar, siis ma tahaks, et ta mees oleks sama viisakas nagu RudiTurbo". :)

    ;D njah, siidrist läbiligunenud lünk
    mõte jääb ikka samaks

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES