Ise jäin turnaga suht rahule, alguses ei uskunud küll, et nii kaugele suudan jõuda, kuna kohal oli palju häid mängijaid.
Kaartijooks kah kõige parem polnud alguses, aga kuidagi sai ikka hoitud ennast avg stacki ligidal, kuid peale seda, kui mind toodi sinna ette main tablesse ja vsiu kaarte dealima hakkas läks kaarti jooks paremaks ja blind oli kh juba piisavalt suur, et blindide "stealiga" sai väga palju stacki lisa!

ja võidetud rahast oli mulle suur abi netipokkeri karjäärile, kuna olen hetkel Saaremaal tööl ja läpakat polnud, siiis panin enda raha juurde vähe ja ostsin selle krdima läppari ära ja saan nüüd nädala sees kah grindida kuigi peale tööd seda kõige paremat mängimise tuju pole, aga saan hakkama!
Shampus seisab kh veel kapi äärel kodus, kuna ise shampust eriti ei joo siis vb jääbki sinna karika kõrvale mälestuseks igati funist üritusest!!

A ja 1 miinus veel:D
kui turna oli läbi siis ühe laua peale oli hunniks kaarti pakke siis sõber küsis estpatricult, et kas neid võib pmts endaga kaasa võtta ja patrick ütles, et meil pole nendega midagi teha siis võtsin ise kh ühe triobeti kaartipakki, aga mis hiljem välja tuli, et risti äss oli puudu:(

Aga muidu suur äitähh turna korraldajatele hea ürituse eest ja kui järgmine aasta ikka Eestis olen siis olen 110% uuesti kohal:)