Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1

    Muusika...ja instrumendid

    Tekkis küsimus, et kas keegi ka mõnd instrumenti valdab? kui jaa siis kas ka kusagil kollektiivis või üksiküritajana seda mängib?
    Ja kui teie seas veel muusikahuvilisi on siis kas keegi end ka uudistega laiast ilmast end kursis hoiab? kui jaa siis kust seda infot võtate?

    ise mängin kitarri juba ca 7 aastat, ka bandis.

  2. #2

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Valdan pokkerit, mitte väga hästi aga piisavalt, et hakkama saada. enamasti kollektiivis ei mängi, kuid tuleb ka seda vahest ette. Uudistega laiast ilmast hoian ka as much as possible kursis.

    ise mängin pokkerit juba pea 5 aastat.
    E: bandis ei mängi, PSis mängin põhiliselt

  3. #3
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Olen üritanud kitarri õppida, aga mitte kuigi edukalt. Mul on kahju, et vanemad ei suunanud mind mõne instrumendi juurde, sest hea meelega eksperimenteeriks muusikaga, kuigi samas mingi noise projekti vb teeks niisama ära? :P

    Muidu loen rada7t, afterthepostrocki ja thesilentballeti. Kaks viimast on instrumentaalsele/eksperimentaalsele muusikale suunatud.

  4. #4
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Tsitaat Algselt postitas MIKE_K6o
    Valdan pokkerit, mitte väga hästi aga piisavalt, et hakkama saada. enamasti kollektiivis ei mängi, kuid tuleb ka seda vahest ette. Uudistega laiast ilmast hoian ka as much as possible kursis.

    ise mängin pokkerit juba pea 5 aastat.
    E: bandis ei mängi, PSis mängin põhiliselt
    Oh sir, you just made funnies!

  5. #5

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Guitar Herot valdan rahuldavalt:


  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Kitarrimängu alustasin juba 9-10 aastat tagasi ja omal käel. enne seda sai algklassides akordionimängu õppimas käidud mille tulemusena on ka teiste klahvpillide peal klimberdamine suht ok ning noodi lugemisega ei ole probleemi. Samas ei ole need kõik kokku pooltki nii paeluvad kui kitarrimängimine. Kahjuks viimastel aastatel pole väga aega olnud mängimiseks. Bändis ei ole kunagi olnud. Pigem maal grillikad kus tavaliselt 9st inimesest 8 vähemalt oskab mingit instrumenti mängida. 8)

  7. #7

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Kitarrimängu alustasin juba 9-10 aastat tagasi ja omal käel. enne seda sai algklassides akordionimängu õppimas käidud mille tulemusena on ka teiste klahvpillide peal klimberdamine suht ok ning noodi lugemisega ei ole probleemi. Samas ei ole need kõik kokku pooltki nii paeluvad kui kitarrimängimine. Kahjuks viimastel aastatel pole väga aega olnud mängimiseks. Bändis ei ole kunagi olnud. Pigem maal grillikad kus tavaliselt 9st inimesest 8 vähemalt oskab mingit instrumenti mängida. 8)
    vot see on hea kui ümber on inimesi kellega jämmida. ma alustasin ka omal käel. puudus eelnev muusikaline haridus täielikult... aga pärast 4 aastat kuiva nühkimist muutus see tüütuks ja kutsuti bandi mängima. see arendab ikka kõvasti.

  8. #8

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Nuts teema!(minujaoks vähemalt :D ) Kidrat olen mängind 4a. ja omal käel õppinud. Bänd on kah, järgmine kuu peaks paar lugu salvestatud saama. :)

  9. #9

    Re: Muusika...ja instrumendid

    http://www.myspace.com/platinumannoyance



    Lähipäevil peaks teine laul ka tulema.
    Kitarri mängin, alustasin 2006. aasta detsembris.

  10. #10

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Kui ma kunagi pokkerit jõhkralt biitima hakkan, siis vahetan oma oskusi kitarritundide vastu. Kitarr on, aga siiamaani sisustuselement...

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kui ma kunagi pokkerit jõhkralt biitima hakkan, siis vahetan oma oskusi kitarritundide vastu. Kitarr on, aga siiamaani sisustuselement...
    Natuke võin juhendada. Kui veel päris rooste pole läinud 8) Millal sa pokkerit jõhkralt biitima hakkad? ;D

  12. #12

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    http://www.myspace.com/platinumannoyance



    Lähipäevil peaks teine laul ka tulema.
    Kitarri mängin, alustasin 2006. aasta detsembris.
    noh, eriti hea. jagage teisedki oma loomingut, kel netis olemas.
    panen omaltpoolt ka
    http://www.myspace.com/estoniacookies

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Muusika...ja instrumendid

    ise lasin kaua punkbändis kitarri ja see põhjustas mulle tõsise lapsepõlve trauma, kuna see oli üks järjekordne asi, milles täiesti andetu.
    Kui keegi on tulnud nalja pärast, kuskil, et kle tinista ka, siis mul on umbes sama, aga leebem tunne, nagu võib olla, kui keegi peab meenutama, kuidas isa teda molestis. Enam pole puutunud ja ei kavatse ka. Soolotrummi olen vahel tagunud, aga see läks ka tagasi sõbrale


  14. #14

    Re: Muusika...ja instrumendid

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Kui keegi on tulnud nalja pärast, kuskil, et kle tinista ka, siis mul on umbes sama, aga leebem tunne, nagu võib olla, kui keegi peab meenutama, kuidas isa teda molestis.
    :D :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES