Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 206
  1. #41

    Re: Raamatud mida lugeda





    Lugesin hiljuti sellise raamatu läbi, mingi algteadmiste saamiseks üsna ok raamat.

  2. #42
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola



    Kes oskab öelda, kus kohast saaks seda osta, piisavalt kiirelt, odavalt ja lihtsalt.
    Kriso.ee-s & Pokershop.ee-s seda pole.
    Amazon on nii fucking keeruline.



    edit: saatsin Kriso.ee-le kirja, ehk saavad mlle orgunnida ;D
    Starsi poest 1900 FPPd.

    Kas keegi oskaks soovitada analoogset kõikehõlmavat, ometi detailset ja asjalikku raamatut omaha kohta?

  3. #43
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Raamatud mida lugeda



    keegi on neid raamatuid lugenud?
    on head?

    ja kas ma peaks enne green booki läbi lugema või ei ole järjekorral tähtsust?

  4. #44
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Raamatud mida lugeda

    Lugesin kunagi Green Booki, aga ei meenu sellest mitte midagi ja ma olen lugenud 8+ pokkeriraamatut.

  5. #45

    Re: Raamatud mida lugeda

    Olen kunagi ammu nii green kui blue booki läbi lugenud, aga ei mäleta neist samuti midagi erilist. Samas ei mäleta ka, et saast oleks olnud nii et eks sealt midagi kasulikku ikka leida võib.

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon


    keegi on neid raamatuid lugenud?
    on head?

    ja kas ma peaks enne green booki läbi lugema või ei ole järjekorral tähtsust?
    green book veel pooleli, aga imo kuidagi liiga turnapõhine. mõned ideed olen aga saanud cashi jaoks ja lähitulevikus loen lõpuni...

  7. #47
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Raamatud mida lugeda

    Mõtlesin, et telliks starsist veel paar raamatut:

    Kas keegi oskab midagi head või halba öelda järgnevate raamatute kohta?

    1. Internet Texas Hold'em: Winning Strategies for Full-Ring and Short-Handed Games



    2. Mathematics of Poker by Chen and Ankenman



    3. Winning Strategies In No-Limit Hold'em -Nick Christenson & Russell Fox



    4. Texas Hold'em: A Starting Hand Strategy by R. and W. McCauley



    5. Psychology of Poker by Alan Schoonmaker with Consultant David Sklansky


  8. #48
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Raamatud mida lugeda

    2) Olen pool läbi lugenud ja minu jaoks on väga huvitav raamat, aga mul on matemaatiline taust ka. Ma arvan, et igaüks seda raamatut lugeda ei suuda, sest üsna math-heavy on. Kuigi väga palju praktilist sellest raamatust võtta ei ole, siis kindlasti arendab intuitsiooni ja on huvitav näha kuidas võib mängule läheneda. Praktilist pole sellepärast palju, et tehakse nn lihtsustatud mänge ja uuritakse neid - nö game theory lähenemine.

    5) Mõndadele meeldib, aga mina teist korda enam ei loeks. Raamat iseloomustab erinevaid mängijatüüpe ja toob välja põhjuseid miks antud tüüp nii mängib. Samas toob raamat välja ka mingi skeemi kuidas hinnata mängijaid passive/agressive ja loose/tight skaalal. A la, et 10/10 on väga loose ja väga agressive, aga no selle jaoks on meil HUD, eks.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: Raamatud mida lugeda

    Mathematics on pokker on raamat, mida ma läbi ei hammustanud ja ei viitsinudki süveneda. Kui oled põmmpea nagu mina, siis jäta see raamat FPP lattu mädanema , kui ei siis telli ära.

    Peale selle oli see raamat väga värdjalikult väikse fondiga kirjutatud, et lugeda oli väga ebameeldiv.

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Raamatud mida lugeda

    Kuna nad emakeelde tõlgivad mõne pädeva raamatu,ingl on suht ok aga kuna pokker on termineid täis ja kui mingi sõna jääb lausest vajaka siis ei taba biiti korralikult ;D

  11. #51
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Raamatud mida lugeda

    poisid panema rahad kokku ja tõlgime NLHTAP ära. :)
    ehk jääb veel plussigi.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    poisid panema rahad kokku ja tõlgime NLHTAP ära. :)
    ehk jääb veel plussigi.
    Arvaks, et see on mõne tunni töö, kui teha seda organiseeritult. Raamatus 400 lehte, 10 meest projektis, iga mees kirjutab wordpadi ümber 40 lehte. Paned kõik 10 ümberkirjutatud faili ühte faili ja siis lähed http://translate.google.ee/#

    Väike copy-paste. Siis ostad printeri, nats paberit, prindid välja ja VOILAAA!

    PROFIT! Nii vist pokkeri teooria tehtigi :P

    EDIT: Väike arvutus ka. Printer miski 7 sotti aga kellegil võib see juba olemas olla (näiteks kontoris töö juures, hea odav, seega kulud 0). Paberit saab ka kontorist kamba peale ja kulud maksimum miski 1.5k, miinimum 0.

    Raamatu hinnaks ei pane kirvest, miski 100 krooni tükk ja maximaalselt maha müüma 15 raamatut, et jõuda nulli ja elada elu lõpuni õnnelikult.

  13. #53
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Arvaks, et see on mõne tunni töö, kui teha seda organiseeritult. Raamatus 400 lehte, 10 meest projektis, iga mees kirjutab wordpadi ümber 40 lehte. Paned kõik 10 ümberkirjutatud faili ühte faili ja siis lähed http://translate.google.ee/#

    Väike copy-paste. Siis ostad printeri, nats paberit, prindid välja ja VOILAAA!

    PROFIT! Nii vist pokkeri teooria tehtigi :P

    EDIT: Väike arvutus ka. Printer miski 7 sotti aga kellegil võib see juba olemas olla (näiteks kontoris töö juures, hea odav, seega kulud 0). Paberit saab ka kontorist kamba peale ja kulud maksimum miski 1.5k, miinimum 0.

    Raamatu hinnaks ei pane kirvest, miski 100 krooni tükk ja maximaalselt maha müüma 15 raamatut, et jõuda nulli ja elada elu lõpuni õnnelikult.
    bisnismän

  14. #54

    Re: Raamatud mida lugeda

    otsustasin siis osta pokkeri raamatu, jagan pokkerit, pole täielik algaja. netist väga palju lugenud jne.
    milline neist raamatutest võiks olla mu esimene?! olen küll suht kindel, et muretsen endale kõik kolm,
    aga siiski..?! pelan ainult holdemit, vahel PLOat ning lugesin, et "theory of poker" räägib pokkerist üldiselt,
    samas pidi aga väga hea lugemine olema, nüüd ei suudagi nagu otsustada. mängin enamjaolt cashi.
    et siis milline neist:

    "no limit hold ´em - theory and practice" - david sklansky ja ed miller
    "the poker mindset" - matthew Hilger ja ian Taylor
    "the theory of poker" - david sklansky



  15. #55
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Raamatud mida lugeda

    Esimene ja teine on väga head!

  16. #56

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola



    Kes oskab öelda, kus kohast saaks seda osta, piisavalt kiirelt, odavalt ja lihtsalt.
    Kriso.ee-s & Pokershop.ee-s seda pole.
    Amazon on nii fucking keeruline.



    edit: saatsin Kriso.ee-le kirja, ehk saavad mlle orgunnida ;D

    Praeguseks Pokershopis-s täitsa olemas. Tegelikult oli juba ka varem, kuid polnud veel müüki pandud.

  17. #57
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas whataf
    otsustasin siis osta pokkeri raamatu, jagan pokkerit, pole täielik algaja. netist väga palju lugenud jne.
    milline neist raamatutest võiks olla mu esimene?! olen küll suht kindel, et muretsen endale kõik kolm,
    aga siiski..?! pelan ainult holdemit, vahel PLOat ning lugesin, et "theory of poker" räägib pokkerist üldiselt,
    samas pidi aga väga hea lugemine olema, nüüd ei suudagi nagu otsustada. mängin enamjaolt cashi.
    et siis milline neist:

    "no limit hold ´em - theory and practice" - david sklansky ja ed miller
    "the poker mindset" - matthew Hilger ja ian Taylor
    "the theory of poker" - david sklansky


    "no limit hold ´em - theory and practice" -

  18. #58

    Re: Raamatud mida lugeda

    tänud, tellisingi ära.. kuna plaanis ka teisi tellida, pole hullu kui rahul ei ole.

  19. #59
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Raamatud mida lugeda

    Mida rahvas arvab Brunsoni "Super system 2"? Kas on väärt lugemine või ei?

    Ja kui ma "Omaha"-ga eriti tuttav ei ole, kas Rolf Slotbloomi "Secrets of PL Omaha" sobiks esimeseks Omaha raamatuks?

  20. #60

    Re: Raamatud mida lugeda

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ja kui ma "Omaha"-ga eriti tuttav ei ole, kas Rolf Slotbloomi "Secrets of PL Omaha" sobiks esimeseks Omaha raamatuks?
    Slotboom oli minu esimene omaha raamat ja kasu oli sellest väga palju - shortstäkkisin edukalt fullring omaha cashis. Kuna selle raamatu strateegia on suht lollikindel ja selliseid vendasid tekkis (liiga) palju, siis fullring omaha on nüüdseks (vähemalt kõrgematel tasemetel) suht välja surnud. Aga lugeda tasub ikka. Põhjalikum raamat on Jeff Hwangi "Pot-limit omaha poker", seal on peatükid ka omaha hi-lo ja plo hilo kohta

Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES