Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1

    215$ Sunday Warmup

    Nii, käimas siis Sunday Warmup ( hetkel running)
    5 level, blindid 200/400, mul stack 14270. Eelmine käsi olin just duublisse saanud kui BBl oli A Q ja cutoff tuli vargile A 9 . Floppi KQJ ja tuli koju. Enne seda olin JJga floppi vaadand kui ette pandi 4x raise, flopis4 7 8 , kaks venda kütsid nuppe ja insta fold. Ühel 78 teisel masti ost. Turni mast kokku. Üldiselt suht agro laud, kogu aeg üks prõmmimine käib.
    No ja peale seda AQ duublit kohe järgmine käsi mul A K . Sama tiltar paneb nuppe 4500 ja üks vend reraise allin 10K. Mul stack 14K, mis teen?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: 215$ Sunday Warmup

    ei oleks teine vend nuppe pand, siis ise shove..muidu fold

  3. #3

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Täitsa perses, erilise sitaga antakse minna ikka. Mul T 4 BBl, button paneb 3x raise A5 os, SB kütab nuppe 56 ohv süüidiga. Sick meta game käib ikka- No ja mõnituseks pani 3 ärtut ka maha muidugi... :'(

  4. #4

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Kuradi värdjad vitupead. SB vs BB läksin vargile tight ass shorti vastu J 4 , ******** callis A6ga maha ja tal pidas käsi vastu. Siis stack 10K alles ja buttonilt K9. Blindid 500/1000 ante 75, M = 5, panin nuppe. BB ägises, mõtles pikalt ja callis KQ ga ära. Tra, nitistunud värdjad. Out, mingi 1378 koht... masendav. Hea oli et pileti steppide kaudu sain.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 215$ Sunday Warmup

    AK fold

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Nii, käimas siis Sunday Warmup ( hetkel running)
    5 level, blindid 200/400, mul stack 14270. Eelmine käsi olin just duublisse saanud kui BBl oli A Q ja cutoff tuli vargile A 9 . Floppi KQJ ja tuli koju. Enne seda olin JJga floppi vaadand kui ette pandi 4x raise, flopis4 7 8 , kaks venda kütsid nuppe ja insta fold. Ühel 78 teisel masti ost. Turni mast kokku. Üldiselt suht agro laud, kogu aeg üks prõmmimine käib.
    No ja peale seda AQ duublit kohe järgmine käsi mul A K . Sama tiltar paneb nuppe 4500 ja üks vend reraise allin 10K. Mul stack 14K, mis teen?
    obv fold. iga pocketiga oldakse sust ees plus kui keegi oma kaardi hitib kaotad.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Ma tahan ühele asjale tähelepanu juhtida - enamus kordades sa ei pea olema ees, et callida.

  8. #8

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    obv fold. iga pocketiga oldakse sust ees plus kui keegi oma kaardi hitib kaotad.
    Ma olin obv. results oriented here. Sest vend kes oli eelmise käe kaotand pani tilt allin AT ga ja reraise pandi JJga. Ma foldisin obv... aga

    1) Esikoht on üle miljoni krooni
    2) Kas ei tuleks gämbleid vastu võtta, et hittimise korral suure stackiga agrot panema hakata ja pitsitada rahasse vindujaid ja muidu tight asse. See tundus töötavat väga hästi nende puhul keda ma jälgisin.
    3) Pealegi kui kaotaksin selle käe, jääks veel umbes 5K alles, mis ei ole ka veel lootusetu.

    Ma just avastasingi, et SNGdes ma julgen gämboole vastu võtta ja tänu selllele tuleb ka rohkem esikohti mis pikas perspektiivis peaks tähendama seda, et long runis kunagi võin niimoodi ka MTTl hittida (349 elu aja jooksul või nii :) )
    Ja mis võiks olla kõige sitem käe võitmise tõenäosus preflop???? AA (85%)vs KK (10%)vs AK(5%) Ülejäänutel juhtudel juba märgatavlt parem.
    Nüüd siis küsimus : kes põhimõtteliselt julgeks siin gämbeldada?

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Ma isiklikult arvan, et see gämble on sinna break-even kanti või nats alla selle. Seega ei oleks see üldsegi väga halb koht shovemiseks, kui mängid ainult esikoha peale ja sul peale kaotust jääb veel 4k alles, millega saad tegusid teha.

    Aga kuna stack on veel suur ja sügav, siis mina isiklikult ootaks veel gämblemisega.

  10. #10

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Ma vahepeal vaatasin ka, kuidas enamusi tourneysi võidavad mingid ahvid, kes iga natukese aja tagant jälle mingis noatera situatsioonis all inis on ja ise ka viimasel ajal pole enam eriti flippe foldinud, aga tulemused on vähemalt short termis küll metsa läinud.

  11. #11

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Mina vist paneks nuppe kui just vastased eriti tight mänguga pole silma paistnud. Shit happens kui AA või KK vastas on.
    Samas sõltub ikka vastasest ka, kui niisama lihtsalt chippe ei tule, siis paneks pigem nuppe aga kui iga ring paar korda blinde antakse, siis pigem fold ja kasvaks riskivabalt.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ma vahepeal vaatasin ka, kuidas enamusi tourneysi võidavad mingid ahvid, kes iga natukese aja tagant jälle mingis noatera situatsioonis all inis on ja ise ka viimasel ajal pole enam eriti flippe foldinud, aga tulemused on vähemalt short termis küll metsa läinud.
    Very big leak. Iga donk võib hittida turniiri jooksul suurt kaartide rushi ja võita turniiri ära. Aga kui ta konstantselt teeb -EV liigutusi, siis ühel hetkel matemaatika peab paika ja ta vajub tagasi kaotajate poolele.

    Ühesõnaga esikoha peale mäng ei tähenda seda, et sa pead kogu aeg -EV otsuseid vastu võtma, enamus peavad ikkagi olema +EV situatsioonid. -EV võid võtta siis, kui sul on stack suur ja vastase stack väga väike, et kaotuse korral sul ei juhtu suht midagi aga võidu korral oled ühe koha võrra lähemal esikohale.

  13. #13
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: 215$ Sunday Warmup

    No ja peale seda AQ duublit kohe järgmine käsi mul A K . Sama tiltar paneb nuppe 4500 ja üks vend reraise allin 10K. Mul stack 14K, mis teen?

    AKo - fold obv
    Turniiridel v6idavad need kes oskavad vahest AK ka foldida. 90% mangijatest ei tee seda aga kunagi.

  14. #14

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas uudistaja
    No ja peale seda AQ duublit kohe järgmine käsi mul A K . Sama tiltar paneb nuppe 4500 ja üks vend reraise allin 10K. Mul stack 14K, mis teen?

    AKo - fold obv
    Turniiridel v6idavad need kes oskavad vahest AK ka foldida. 90% mangijatest ei tee seda aga kunagi.
    Ma ka foldisin OBV.
    Küsimus ongi selles, et palju sul neid duublikohti ikka tuleb ja hea eduseisuga gämbeldamisi. Ei saa ju alati ässadega preflopist nuppe sisse. Küsimus ongi selles, et kui blindid tõusevad meeletult ja vindud seal omaette veic alla avg. stackiga, siis varem või hiljem tuleb nuppe panna. Kas tekitada enda jaoks hot streak, maniakaalselt allinne laduda ja jõhker image tekitada, või siis haihtuda nagu mädane peer õhku ja cashida 335$. Ma ei tea. Step turnadelt sain selle pileti anyway, suht odava raha eest saadud turniir, oleks võinud gämbeldada. Järgmine kord , ma luba, ma üritan vähemalt. Aitab tight assimisest.
    Flop tuli mingi 38K ja ma oleks scoopind selle poti. Results oriented obv, aga siis oleks ka 30K stack olnud ja rämedalt üle keskmise. Väga hea koht long shoits millegi üritamiseks. Aga whatever.
    Püüakski nagu lahendust leida, et millal siis gämblida sellisel turnal? Või mis on õige leht? Kus on õige koht.
    Ponimajete, überkangilaski-dongihakatised???

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Ma tahaks öelda niipalju, et turniiridel, kus on palju mängijaid (tüüpilised PokerStars'i turnad) ei maksa imidz absoluutselt mitte midagi. Sest ükski laud ei seisa koos üle 100 käe, kuna tihti viiakse sind või teisi mängijaid uute lauda või mängijad kukuvad turniirilt välja. Samuti paljud online mängijad paljude mängijatega turniiridel ei viitsi jälgida lauda ning hakkavad lauda jälgima alles siis, kui on jõutud turniiri lõpufaasi.

    Minu arvates turniiridel tekib neid duubeldamise kohti väga-väga palju, eriti kui blaindid hakkavad minema suureks ning esimesed mängijad hakkavad jääma väga väikeseks ja hakkavad tegema nn. meeleheite liigutusi (desperatave move) ning panevad oma stäkid joonele põhimõtteliselt iga kahe kaardiga. Teiseks on alati parem omada head kaardijooksu turniiri kesk - või lõppfaasis, kui algfaasis. Algfaasis on tihti, et su kaarte ei taheta kinni maksta, kuna stäkid on sügavad ja toimub veel postflop mängu. Kesk - ja lõppfaasis on stäkid nii madalad, et iga viimne, kui üks liigutus tähendab all-in minemist ja nii tehakse ka rohkem vigu ehk makstakse su head kaardid välja.

    Ja siit ma järeldan, et õnnega mängima ehk "gämblema" peakski hakkama rohkem turniiri kesk - või lõppfaasis, kus tehakse tunduvalt rohkem vigu, kus pot on tunduvalt suurem ja samuti on sul tunduvalt rohkem (teinekord ka vähem) fold equityt.

    EDIT: ja ma olen turniiridel kaotaja - seega "Expert advice"

  16. #16

    Re: 215$ Sunday Warmup

    kui m2ngid võidu nimel, siis allin

    Tsitaat Algselt postitas uudistaja
    No ja peale seda AQ duublit kohe järgmine käsi mul A K . Sama tiltar paneb nuppe 4500 ja üks vend reraise allin 10K. Mul stack 14K, mis teen?

    AKo - fold obv
    Turniiridel v6idavad need kes oskavad vahest AK ka foldida. 90% mangijatest ei tee seda aga kunagi.
    jah, aga see pole selline koht, kus seda foldida oleks vaja

    .................................................. ............................................

    aga noh sellised vastused tulevad minu poolt keda lauas iseloomustavad järgnevad read

    FlushyPhuck [observer]: u ****in fishing ****
    FlushyPhuck [observer]: u ****ing ****
    mihke666: wats wrong
    FlushyPhuck [observer]: all in cos u had 2 hearts??
    FlushyPhuck [observer]: dumbass
    FlushyPhuck [observer]: u are definitely a compulsive gambler and certainly in alot of debt
    FlushyPhuck [observer]: enjoy your life with no money jobless and homelesss

  17. #17

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Nii
    Täna siis jälle. Ja panin esimesel levelil juba lennukit. Kui paljud teist foldivad siin kunnid ja MIKS ?
    FTR Hand History Converter Output (intended for copying and pasting into poker forums!):
    PokerStars No-Limit Hold'em, $200+$15 Tournament, 25/50 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t10150)
    BB (t17460)
    UTG (t9675)
    UTG+1 (t1495)
    Hero (MP1) (t9625)
    MP2 (t10000)
    CO (t11270)
    Button (t10325)

    Hero's M: 128.33

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    2 folds, Hero bets t150, MP2 raises to t650, 4 folds, Hero raises to t2250, MP2 calls t1600

    Flop: (t4575) 4, 10, Q (2 players)
    Hero checks, MP2 bets t1350, Hero calls t1350

    Turn: (t7275) J (2 players)
    Hero checks, MP2 bets t6400 (All-In),
    ( Click to show/hide )

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Nii
    Täna siis jälle. Ja panin esimesel levelil juba lennukit. Kui paljud teist foldivad siin kunnid ja MIKS ?
    Turn fold.
    AA, QQ, JJ, TT, AK, QJ, JT kõik beadivad sind turnil. Võidad ainult AQ, KQ.
    Aga flopis oleksin otsa kütnud, sest vastane võib oma flushdraw-toppairi või AK gutshoti drawida.

  19. #19

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Mis sinu flopi checki mõte oli?

  20. #20
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 215$ Sunday Warmup

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma tahaks öelda niipalju, et turniiridel, kus on palju mängijaid (tüüpilised PokerStars'i turnad) ei maksa imidz absoluutselt mitte midagi. Sest ükski laud ei seisa koos üle 100 käe, kuna tihti viiakse sind või teisi mängijaid uute lauda või mängijad kukuvad turniirilt välja. Samuti paljud online mängijad paljude mängijatega turniiridel ei viitsi jälgida lauda ning hakkavad lauda jälgima alles siis, kui on jõutud turniiri lõpufaasi.

    Minu arvates turniiridel tekib neid duubeldamise kohti väga-väga palju, eriti kui blaindid hakkavad minema suureks ning esimesed mängijad hakkavad jääma väga väikeseks ja hakkavad tegema nn. meeleheite liigutusi (desperatave move) ning panevad oma stäkid joonele põhimõtteliselt iga kahe kaardiga. Teiseks on alati parem omada head kaardijooksu turniiri kesk - või lõppfaasis, kui algfaasis. Algfaasis on tihti, et su kaarte ei taheta kinni maksta, kuna stäkid on sügavad ja toimub veel postflop mängu. Kesk - ja lõppfaasis on stäkid nii madalad, et iga viimne, kui üks liigutus tähendab all-in minemist ja nii tehakse ka rohkem vigu ehk makstakse su head kaardid välja.

    Ja siit ma järeldan, et õnnega mängima ehk "gämblema" peakski hakkama rohkem turniiri kesk - või lõppfaasis, kus tehakse tunduvalt rohkem vigu, kus pot on tunduvalt suurem ja samuti on sul tunduvalt rohkem (teinekord ka vähem) fold equityt.

    EDIT: ja ma olen turniiridel kaotaja - seega "Expert advice"
    Olen Rankaga täiesti nõus

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES