Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7

Turniiride võistlus augustiks

Tere!

Tutvustan ennast. Minu nimi on Ants Mängel ja tegin ka lõpuks endale PokkeriProdesse konto ära. Olen pokkeriga tegelenud 5 aastat, tõsiselt umbes 2 aastat. Praegu mängin ainult Pokerstarsis, "NhTyGgWp" nime all.

Viimase 5 kuu tulemused - - >http://www.officialpokerrankings.com...595DC.html?t=2

Lugesin reegleid ja olen kursis et "rämedal fishil" :) siin eriti suuri pakkumisi ja diile õigus teha ei ole. Siiski, oleks mul pakkuda kerge challenge.

Nimelt, mängin starsis enamjaolt turniire ja lihtsalt enda motiveerimiseks ja et tekiks ka sportlik võistlusmoment, olen nõus ükskõik kellega sümboolse(ala 100 taala) rahasumma peale terve augustikuu turniire mängima. SNG, MTT mida iganes, enda valikul. Kes rohkem 31. augustiks teenib või vähem miinuses on võidab.

Mõned tingimused veel. Turniirid peavad aset leidma nendes tubades, mida OPR registeerib. Arvesse lähevad ainult need turniirid, milles maksumus on alla 50 taala.

Kes vähegi huvitatud on, andke märku!

Kõike paremat soovides,
    Ants

Re: Turniiride võistlus augustiks

See pole nagu diil vaid rohkem nagu võistlus, seega sobiks Võistluste foorumi alla. Ning ole kasvõi räme donk fish, aga sellist asja ei keela Sul keegi siin korraldada :)
    Loodan, et leiad mõne huvilise!

Jajah, kiiruga vaatasin, ei pannudki tähele et Võistlused topic ka olemas. Vaikselt õpin siin ringi liikuma :)

Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009

Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp
    Jajah, kiiruga vaatasin, ei pannudki tähele et Võistlused topic ka olemas. Vaikselt õpin siin ringi liikuma :)
    mis turnasid ise lased tavaliselt?

mul juuli kuu turnade bankroll atm mingi 900 euri kokku :P

Ma mängin alates 2-50 taalaseid. Palju NL Holdem MTT, ja üsnagi palju 46-180 sng-sid. Mõned satikad ka aeg ajalt.

Üldiselt, kui tuleb tuju mängida, siis võtan järjest ette mõned lauad.

Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008

Ma oleks nõus,aga teeks pool augusti kuud siis.

Septembrisse võiks ühe teha, mis ei arvesta fieldi alla 360. Oleks siis ka käpp.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES