Täpselt sama jutt, mis eelmine nädal aga igaks juhuks panen korra sama plaadi veel mängima, et ei tekiks erimeelsusi.

Iga reede leiab TrioBeti-is aset Bounty turniir, mis algab 20.00 Eesti aja järgi ja buy-iniks on €5.5 (5 eurot auhinnafondi ehk prizepooli, 50 senti rakeks). Turniiri tavalisele prizepoolile on pandud välja ekstra 100 eurot ühe inimese skalbi eest. See nädal on "jahitatavaks" ehk skalbikandijaks mängija nimega ollemann80. Kui Te lööte selle vana turnalt välja siis Te saate 100 Eurot. Ja mängija, kes võidab Bounty turniiri saab lisaks auhinna rahale (mis on prizepoolis) õiguse olla järgmise nädala (17. oktoober) Bounty turniiril "jahitav" ja kui ta võtab pakkumise vastu ning osaleb järgmise nädala turniiril Bounty'na siis selle vaeva eest ta saab lisa 100 eurot TrioBet'il!

Minu pakkumine siis oleks: Tahaks leida 5 (viis) mängijat (usaldusväärset - peaks olema Eesti maastikul/foorumis/chatis/blogides mingigi nimi -- tõenäoliselt Teil see nimi on olemas, kui seda blogi/foorumi loete), keda ma stakeks sellele turniirile (ehk maksan kinni 100%-liselt buy-inid) 50:50 diiliga. See tähendab, et kõikidest võitudest (rahad prizepoolist kui ka bounty elimineerimise rahad ning järgmise nädala osalamise rahad, kui mängite turniiri) annate 50% mulle ning 50% (ehk pool) jääb Teile.

Ja väike lisajutuke ka (loodan, et ei lähe kunagi vaja): Lähitulevikus üritan rohkem tegeleda stakemisega aga kui keegi peaks ülelaskma (ei osale turniiril/ei maksa võite välja) siis sellised stakemised jäävad lihtsalt ära.

Kellel tekkis huvi ning kellel on AEGA REEDE ÕHTUL KELL 20:00 (RÕHUTAN: REEDE ÕHTUL) siis andku oma TrioBet'i screen-name (see nimi, mis on Teil lauas). Seda läheb vaja selleks, et ma teaks kellele raha kanda ning keda jälgida

Osalejate nimekiri:
1. mihke666
2. asta62007
3. helmps
4. Opaaa
5. oVerRider

Kohad täis!