Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 40
  1. #21

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tahaks ka endale sellist jooksu. :P

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Tahaks ka endale sellist jooksu. :P
    Kuna olen andrese statte isklikult lähemalt natukene uurinud, siis ei ole tegu enam jooksuga vaid oskustega....

  3. #23

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Kuna olen andrese statte isklikult lähemalt natukene uurinud, siis ei ole tegu enam jooksuga vaid oskustega....
    Nagu ta ise ütles, oli jooks üle keskmise meeldiv, aga ma olen kindel, et ka oskused mängivad seal palju rolli.

    Tegelikult tahtsin küsida, mitmel laual sa korraga mängid? :)

  4. #24
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    10l hetkel. Prima rohkem ei võimalda :/.

  5. #25

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Ilus graafik. Millega alguses miinusesse lendasid? Tüüpiline algus ka minu sesside puhul.

  6. #26
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Üks käsi on meeles, kus NL20-s sain CO-l AKs, 3 bettisin raise'i. Flopi tuli 2 ristit, aga low board. Ala 48J, tegin cbeti ~poti, sain minraise. Callisin. Turn ei tulnud midagi, river ka, checkisin lõpuni ja vastane näitas J7s ja ristid. Sinna vajus mingi 10$.

    Aga viimasd sessid algavad mul enamasti alati mingi miinusega ja siis edasi läheb okeilt. Ei tea miks nii, aga lõpp hea, kõik hea :P.

  7. #27
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Nojah. Päevad pole vennad. Eile mängisin siis ~3000 kätt juurde, enda arust näitasin ilusti A-mängu. Hiljem vaatasin ka käsi üle, kuid -40$ kujunes lõpptulemuseks. Korra mõtlesin, et kurat, aga samas oli see vaid 2 buy-inni NL20-s, seega pole midagi hullu. Suutsin sattuda KK-ga AA otsa ning flopatud flushiga all-in saades, tuli pot loovutada teisele, sest turni lajatas veel ühe flushi kaardi ning QJs ei saanud Ax vastu hakkama. Varsti ka pool kuud läbi ning selle nädala jooksul teen ka 200$ väljamakse Triost, et saaks Towerist valida 200$ up to 100% boonuse. Alustan Toweris siiski NL10 pealt, et softiga kohaneda ning kui winrate korralik, siis küll Detsembris saab liikuda ka NL20 peale edasi. Siiamaani olen teinud seda vaid sellepärast, et Primas 3-l laual NL10-t mängida ei ole just kõige kasumlikum ja parem tegevus.

  8. #28

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Nojah. Päevad pole vennad. Eile mängisin siis ~3000 kätt juurde, enda arust näitasin ilusti A-mängu. Hiljem vaatasin ka käsi üle, kuid -40$ kujunes lõpptulemuseks. Korra mõtlesin, et kurat, aga samas oli see vaid 2 buy-inni NL20-s, seega pole midagi hullu. Suutsin sattuda KK-ga AA otsa ning flopatud flushiga all-in saades, tuli pot loovutada teisele, sest turni lajatas veel ühe flushi kaardi ning QJs ei saanud Ax vastu hakkama. Varsti ka pool kuud läbi ning selle nädala jooksul teen ka 200$ väljamakse Triost, et saaks Towerist valida 200$ up to 100% boonuse. Alustan Toweris siiski NL10 pealt, et softiga kohaneda ning kui winrate korralik, siis küll Detsembris saab liikuda ka NL20 peale edasi. Siiamaani olen teinud seda vaid sellepärast, et Primas 3-l laual NL10-t mängida ei ole just kõige kasumlikum ja parem tegevus.
    Täiesti õige, et alguses madalamalt alustad Toweris. Uus soft, teised mängijad...mul tõmbas rämedalt downswingi esimesed 5k kätt, kui üritasin kangekaelselt kõrgemat limiiti biitida. Rahulikult madalamalt alustades on eduväljavaated kindlasti paremad. Edu!

  9. #29

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Krt kus mulle meeldivad su graafikud. Enamus stabiilselt tõusvad. :) Saavutaks ise ka sellise stabiilsuse siis võiks täitsa rahul endaga olla. Aga jah, tihti ise ei suuda kätt maha panna kui olukord nõuab. :-\

  10. #30
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Krt kus mulle meeldivad su graafikud. Enamus stabiilselt tõusvad. :) Saavutaks ise ka sellise stabiilsuse siis võiks täitsa rahul endaga olla. Aga jah, tihti ise ei suuda kätt maha panna kui olukord nõuab. :-\
    Hehe. See oli nagu kuldne lause :D. Eilne ja tänane päev pole psüühhikale just eriti hästi mõjunud, kuid see selleks. Kui nüüd kõik tähtsamad käed läbi analüüsida, siis arvan, et teadmised, mida neist ammutan ja järeldused mis teen on hindamatud. Ühe pärlina võin öelda, et KK on kahe viimase päevaga miinuses umbes 40$ jagu. Samas olen temaga ju võitnud ka, seega olen kohtunud 3-4 korda preflop allinnis AA-ga. Eriti halb on selle juures see, et sisuliselt minu mäletamist mööda on need kõik juhtunud NL20-s.

    Mis ma ikka räägin, panen graafiku ka, ilmestamaks mu sõnu.

    [img width=800 height=513]http://img219.imageshack.us/img219/6571/091108101108va3.jpg[/img]
    [img width=800 height=19]http://img219.imageshack.us/img219/091108101108va3.jpg/1/w839.png[/img]


    Ja oma rekord poti normaalse BR piires mängimisega. Ja kurat, annab ikka päris hea fiilingu, kui näed, et areng toimub ja asjad paranevad.

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($31.50)
    SB ($20.18)
    BB ($18.30)
    UTG ($18.60)
    MP ($39.25)

    Preflop: Hero is Button with [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/7s.gif[/img], [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/7c.gif[/img]
    1 fold, MP raises $0.40, Hero calls $0.40, SB calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($1.40) [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/5d.gif[/img], [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/7h.gif[/img], [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/5c.gif[/img] (3 players)
    SB bets $1, MP calls $1, Hero raises $2.70, SB calls $1.70, MP calls $1.70

    Turn: ($9.50) [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/ts.gif[/img] (3 players)
    SB checks, MP bets $3, Hero raises $6, 1 fold, MP calls $3

    River: ($21.50) [img width=48 height=63]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/jc.gif[/img] (2 players)
    MP checks, Hero bets $10.75, MP raises $30.15 (All-In), Hero calls $11.65 (All-In)

    Total pot: $66.30
    Main pot: $66.30 between Hero and MP, won by Hero

    Results in white below:
    Hero had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (full house, sevens over fives).
    MP had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (two pair, Aces and fives).
    Outcome: Hero won $63.30


    Turni raise ja riveri bet ehk liiga väiksed, kuid tegin kõik, et tast viimast välja pigistada.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Nice, ise läksin hoogu, nelikuga raisesin ilmselt AA. Aga vahest suudavad nad maha panna :)

  12. #32
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Päris kaua pole postitanud nüüd. Igatahes olen täitsa elus veel. Mõtlesin, mis ma mõtlesin, kuid Primast pidi jalga laskma. Olin siis juba Netelleriga asju ajamas ja järsku, Towerisse ei saa enam Netelleriga kanda ja vist ka kuhugi mujale, tore igatahes. Nii ma siis olin hambutu, tuli hakata MB'ga asju ajama. Ja no asjad nii, et siiamaani proovin krediitkaarti verified saata. Olen saatnud neile netipanga kontost pilte, krediitkaardi lepingu koopia, emailitsi seletanud, aga pidevalt nõuavad midagi uut, igatahes peaks nüüd lähipäevil asi lõpuks lahenema.

    Mõtlesin siis veidi, et Towerisse hetkel raha ei saagi panna, kaalusin variante ning mõtlesin, et valin vahepeatuseks Starsi. Insta deposiid krediitkaardilt, kõik lihtne ja mugav. Nii tegingi, panin 200$ krediitkaardilt kontole ja sain uut tuba uudistama hakata. Polnud varem Starsis mänginud . Igatahes soft on jumalik, autoreload on kõige parem asi, mis olla saab. Polnud aimu kui palju võib soft juurde anda, nüüd olengi nii kahe vahel, et Tower on fishisem ja boonused kaaluvad hetkel kõvasti üle, sest NL10s ma mingit levelit, ega Star levelit küll ei saavuta. 13k kätt fullringis ja vppsid 450. Seega otsustasin, et kunagi tulen Starsi tagasi, aga vahepeal kui MB'ga asjad korda saan, siis grindin Toweris natuke pikemalt.

    Igatahes nüüd viimasestest tegemistest. Primas viimased päevad mis mängisin sain mitmeid suckoute ja enam plussi juurde kasvatada ei suutnud. viimased 4 päeva ehk vast isegi -40$ Primas vms. Kandsin igatahes sealt rahad välja, mingi roll jäi ka väikeste Trio turnade jaoks. Väljakantud rahast ostsin HEM'i small stakes versiooni, kandsin 200$ Starsi ning mingi osa jäi veel niisama panga kontole.

    Starsi esimene nädal läks üle kivide ja kändude, mängisin nädalaga ehk vaid 7k käsi, mis eelnevaga võrreldes oli küllaltki vähe, kuid graafik oli selge rollercoaster. Tegin paar misclicki ja kohanesin toaga. Vähemalt arvasin seda. Ehk arvasin ka õieti, sest selle nädala kolm esimest päeva on toonud soliidse plussi, ~115$. Samuti tuleb see first depo boonus kohe lahti. 50$ vast. Natuke rahustasin end ka 2.2$ 180 turbo turnade ning muu uue huvitava. 3.3£ HORSE ja Razz turniire. Lihtsalt puhta huvi pärast ja esimene nädala lõpp polnud ka erilist tuju cashi palju taguda. Paraku hetkel turnad mul selge -EV ja mingi 30$ miinust uute turnade uudistamisest siis. Aga pole hullu. Huvitav oli HORSE proovida nt.

    Aga mis ma ikka kirjutan, see on vaid selge, et Ranka ütles, et kui mäng kõige paremini ei suju, siis pole erilist isu ka sellest teistele pajatada, kui aga paremini läheb, siis võib ka päevikut täita. Eks ta nii enamjaolt olegi.

    [img width=150 height=103]http://img221.imageshack.us/img221/5586/starsnl10fs5.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img221.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Edu Sulle -andres- ! Mul on igatahes hea meel, et triobetist ära läksid
    Kuidas tase võrreldes trioga on kah?

  14. #34

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Mul sama seis, fulltildis sain boonuse lahti ja pool päeva uurisin, et mis siis nüüd, kus järgmine boonus on? Aga nagu ei olegi ja tower tundub hea koht algajale. Kui sul starsis nii hästi läheb, siis su nl10 tase on ikkagi väga hea, ma usun.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Mitut lauda korraga lased muidu Starsis?

  16. #36

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Noh Starsi stressball on käes. ;D

  17. #37
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Olen piirdunud 12ga, siis aega otsuseid ka teha. Timebank ja asjad ikka tohutult abiks, nii enda otsuste tegemisel, kui vastaste eksitamisel jne. Proovisin puht huvi pärast ka 15 ja 18, läheb natuke kiireks juba ja ei ole kindlasti enam parim mäng ning mingit meeletut boonuse hooramist pole ka vaja teha.

    Aga Starsis avasin tugevalt LP oma range. Stats hetkel kuskil 15/12. Buttonilt isegi 35/31. Steal pct on ka tõusnud, kuigi ka Davy ütles, et seda nüüd just taga ajama ei pea, kui positsiooni tundlikus olemas on. Ning arvan, et Pre-flop mäng on NL10 ja NL20 taseme jaoks juba okei. Kõige suurem leak on ka teada, Preflop aggressorina ja flopil poti kontrollides, ei suuda 2paire ja mid paire pocketite näol enam turnil korrektselt mängida, kui made handi olemas pole. Seda näitas ka see Ranka analüüs, kus non showdown kukub kolinal alla. Kõvasti rohkem kui peaks. Arvan, et pidevalt toimub edasiminek, sest üritan pidevalt uut õppida eelkõige just selle leaki likvideerimisel. Kuid eks aega ka vaja ja küll ta korda saab.

    Aga taseme kohta ma ei oska öelda, see nädal olen pööranud ka tugevalt tähelepanu table selectionile ja see on küll kuldne. Kui laudu ikka 50+, siis tuleb sit outida, kui sul lauas 6 niti, 1 tag ja 1 loosem donk. Sest mõnes lauas on neid 6-8 dollarise stackiga 40+ vpipi vendi hulgi ikka, ning laudu jälgides saab juba tänu sellele ikka konkreetset +EV, mis mulle enne eriti kohale ei jõudnud. Ja nüüd tase ise, ei oska öelda, kindlasti parem kui Primas, sest kohtab ikka NL10 regulare ja enda sarnaseid mängijaid, kes nii vabalt raha ei kingi, igas lauas ikka leidub selliseid. Samas ka kuldseid 80/0 vendi, kes lihtsalt jooksevad sulle sülle. Nii, et kui kauaks sellisesse lauda istuma ei jää, mille vpip jääb juba 15 ja alla juurde, siis on vägagi rahuldav mängida. Primas polnud mingist selectionist aimugi, aga tagantjärgi olid seal anyway kõik lauad 20+ vpip kohe kindlasti :D.

  18. #38
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Tsitaat Algselt postitas -andres-

    Aga Starsis avasin tugevalt LP oma range. Stats hetkel kuskil 15/12. Buttonilt isegi 35/31. Steal pct on ka tõusnud, kuigi ka Davy ütles, et seda nüüd just taga ajama ei pea, kui positsiooni tundlikus olemas on.
    Täpsustan, pimesi ei ole vaja seda steal % üless ajada. Aru tuleb saada mida selle positsioonilise eelisega postflop peale hakata.

  19. #39
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Pole siia pea kuu aega kirjutanud nüüdseks. Peaks vist oma tegemistest natuke ikka midagi rääkima.

    Detsember algas siis pika ootamisega, rahade ülekandmisega, samuti oli koolis küllaltki kiire periood ning pidin pokkeri nädalaks kaheks tagaplaanile lükkama. Seega esimesed 2 nädalat Detsembris mängisin ülivähe, kuid õnneks need lühikesed sessid, mis läbi tegin, olid edukad.

    Haarasin paar päeva Unibeti promost, mis andis ühe neliku näol ka 50€ boonust, kuid suutsin mänguliselt teenida üle 100€ ning ka ühel turniiril final table'ist ~100€. Seega selle 2 päevase üritusega Unibetis võis rahule jääda.

    Samuti olin selleks ajaks ka oma rahad Towerisse jõudnud saada ning Unibetis peatusin vaid korraks. Toweri softiga kohanemine pole erilisi raskusi valmistanud, abiks sai ka see script, mis ei lase laududel kinni minna ja ära kaduda. Ainuke ebameeldiv asi on "valitud iste" puudumine. Kuna asetan laudu üksteise peale, servadega, siis mõni laud satub täpselt nii, et oma koht lauas on teise akna taga ja vahel lihtsalt ei pane tähele oma käiku, samas eks ka see ole harjumise asi.

    Toweri tase on üldiselt väga soft, roll kasvab ilusti ning lootus on juba Detsembri lõpuks NL20 jaoks 40 BI kokku saada ja edasi liikuda. Täna õhtul saan teha ka esimese kokkuvõtte nädalast, seal on näha ka eilset päeva, mis algas ligi 60$ kukkumisega, päeva lõpuks olin cashis siiski juba +25$. Aga tundsin siis ka Toweris esimest korda, mis tunne on iga käega vastu näppe saada. Õnneks mingit Tilti erilist peale ei tulnud, tegin väikse pausi, vaatasin filmi ja mängisin edasi ning kõik läks ülesmäge.

    Õhtul üritan mitte unustada ja lisan ka sellekuu graafikuid :). Teistele edu lauadades.

  20. #40
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Andres Pokkerit Avastamas

    Otsustasin, et kirjutan oma tegemistest edaspidi siiski eraldi blogis. Saab parem ülevaate ja värki.

    www.niivoinaa.pri.ee

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES