Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 57
  1. #1

    Groamsi stake - Nokkloom

    Ja nii ongi.

    Mul väga väga palju sõpru, kes lihtsalt tuimalt NL10 cashi taovad ja nagu mingit tõsist arengut ei olegi.
    Mõtlesin et wat noh, milleks te pokkerit mängite, muidugi on lõbu faktor sees, aga võiks ju siiski mingit kasu ka sellest lõbutsemisest olla + keegi võiks ju sngsid ka mängida minu crewst ja võiksin seda inimest stakeda/coachida.
    Ja nii saigi.

    Foorumi kasutaja elixs (PokerStarsis Nokkloom) on vana sõpa, kellega sain siis kokkuleppele stake osas. Täitsa tore.

    Stake raames mängib ta 5000 9man turbo sngd. Alustame 6$ turbodest ja eesmärgiks oleks välja koolitada vähemalt 16$ 9man turbosid ütleme nii 7-10% ROIga biitiv monster, loodame et nii ka läheb.

    Algkapitaliks on 400$, mis on siis umbes 60 BI 6$stes. Olemas on poisil HEM ja tegime ka diili, et nädalakese jooksul peaks ka SnG Wizard olemas olema + SitnGoGrinders aastane kasutaja meile mõlemale. Fääntsi.

    Loodaks siis mikogo ja muude võimsate leiutiste abil nädalas vähemalt korra ühissessi teha, loodetavasti hakkab elixs postitama siia käsi, tulemusi ja kõike mis teda häirib või õnnelikuks teeb.

    Stakel on kaks faasi - esimene faas 2500 sngd - profit jaguneb 50% mulle 50% elixsile.
    teine faas 2500 sngd - profit jaguneb 30% mulle 70% elixsile.


    16$stesse liigume 80 BIga, loodame et ei lähe väga palju aega.
    Esialgseks lugemismaterjaliks saab vist Moshmani SnG raamat ja edaspidi õpetan teda mina ja loodetavast ka 2+2 foorum.

    Stake läheb käima augustist, ülidselt peaks elixs jõudma mängida umbes 1000 sngd kuus, v.a. august, kus võib vähem tulla, sest igast tripid värgid tal veel ees.

    Vast elixs siis mingi hetk kirjutab enda kohta ka siia midagi, oma pokkeriajaloo ja kogemuste ja elu kohta.

    Peaks vist kõik olema, ma loodan et ma midagi tähtsat välja ei jätnud.


    Boooyaa.

  2. #2
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    äge, edu mõlemale.


    tahan ka et keegi mind õpetaks ometi kord korrlikult mängima :'(

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Help. Groams clone attack!!!

    Jõudu igatahes!!

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    edu teile selles ettevõtmises, kindlasti on huvitav jälgida arengut

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Edu jah + oleks isegi osaline sellises ürituses. Oleks ainult vaja kedagi kes finantsiks ja ise biidiks ning oskaks õpetada ja juhendada SNG'd nt 3+$ omasid.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    GL!

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Edu jah + oleks isegi osaline sellises ürituses. Oleks ainult vaja kedagi kes finantsiks ja ise biidiks ning oskaks õpetada ja juhendada SNG'd nt 3+$ omasid.
    Ma arvan, et paljud meist oleksid nõus osalema

    Aga edu mõlemale, jään huviga progressi ootama!

  8. #8

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Niisiis, kust ma alustan?


    Alustatakse algusest.. seda teen ka mina. Pokkerit puudutasin aastaid tagasi Tartus (jep groamsiga, samuti oli seal ka McFoldberg). Olid siis esimesed nö. turniirid. Kus maksid oma 25 kr ning lootisd, et täna on sinu päev. Tollest ajast on areng olnud meeletu... teistel ma mõtlen. Groams on oma limiidi üks parimaid mängijaid ning McFoldberg sai stake’i healt mängijalt. Mina istun Starsis ja taon NL5 ja NL10....

    Kuidas see kõik nii läks?

    Nii häbbot ma ilmselt ei ole, et ma NL10 ei biidi... samas kes teab. Enda miinuseks pean distsipliini puudumist, samuti ei ole tihti leidnud motivatsiooni grindimiseks, kuigi ma tean, et ma tahaksin sellega raha teenida. Distsipliini ora ongi ilmselt see miks ma veel kuskil kõrgemal ei mängi. Liiga tihti on olnud nii, et mõtled (oma 50$BR) „omg... see 11$ turna tundub eriti hea... ja seal on ainult 100 mängijat... i cannot lose there“. Kaotan loomulikult.. või siis .. kui kunagi Starsis SNGsi mängisin ja juhtus tulema halvem sess.. siis hüppasin kõrgemale limiiti, et „kaotust tasa teha“ ning suurendasin oma miinust. Tavaline H4bb0t käitumine. Loomulikult ma ei taha öelda, et ma mängin nii hästi, et kui ma ei oleks neid asju teinud siis ma mängiksin kõrgemal vms. Lihtsalt see tilt sundis tegema teatud asju. Jah...

    Interneti pokkeri...

    ...karjääri alguses omasin ma kontot Triobetis. Tegelikult on mul Triobetis olnud kokku 2 kontot (mitte üheaegselt) ning mõlemad bänniti ära.. kuna ma ei suutnud „tõestada“, et olen täisealine. Trios littisin 1$ turnasi kaotavalt.. samuti tagusin mõningates tilti hoogudes cashi .. samuti kaotavalt. Bustoks läksin üsna kiiresti.. Hullu pole mõtlesin, teen rebuy ja võtan asja rahulikumalt. Kandsin 40$ triobeti kontole(uuele, vana sai mingil põhjusel bänni). Pärast mõningat aega sai seega ka bänni.. raha külmutati. Olin natukene kuri aga samas põhjuseta, ise olin häbbot. Siis tuli internetis paus sisse.
    Pausi ajal grindisid McFoldberg ja groams edasi.. Groams hakkas võitma uskumatuna näivaid summasid.. ning McFoldberg oli trio SNGdega piisavalt võitnud, et endale kitarr osta. Sel hetkel mõtlesin, et kammoon võta kokku ennast sa suudad pokkerit biitida. Hakkasin uurima pokkeri tubasi, et välja selgitada mis on algajale kõige parem (ehk hea Rakeback, fishised lauad jne.). Loomulikult ma tegin kõike risti-vastupidi... ühinesin PokerStarsiga. Siiski ei kahetse seda tegu, sest micro limiidis on igal ajal lauad sama rõvedad(ehk head) ning laudu on palju jne. Sellesmõttes on Stars väga 5+. Siiski ei saa siin micro limiidi mängija mingit rakebacki.


    Algas Starsi era.


    Starsi kandsin alguses 100$ ja istusin NL10 laudadesse... 100$ sulas mu näppude vahel väga kiiresti. Ei osanud oodatagi, et see nii kiiresti juhtub. Päris bustoks ennast ei mänginud aga väga selle lähedale.. Siis tuli jälle üks suurem paus sisse. Pärast pausi mängisin väga ettevaatlikult 1$ SNGsi 9-man ning vaikselt mängisin ennast ülesse.. 30$ juures hakkasin uuesti cashi mängima ning tabasin hiiterit... tegin paari kuuga NL2 ja NL5 endale 100$ ... mõtlesin, et omg that’s it... nüüd ma hakkan mängu biitima. Seda siiski ei juhtunud ning NL10 põrmustas mind taas... ehk olin busto äärel. Enam ma pausi sisse ei teinud ning hakkasin uuesti (elupõline micro lvli grinder... kes usub siiamaani, et biidib mängu) endale rolli kasvatama. Sealt hakkas nö. tõsisem enda arendamine ning mängimine... see oli siis 2009 märts. Sai ka muretsetud endale HEM groamsi abiga kes oli siis juba miljonär. Sellest ajast on mäng stabiilsemaks muutunud ning ka spewi toimub tunduvalt vähem.... Siia sobiks vist littida praegu oma „lifetime“ Starsi graafikud.... Masendavalt väike volüüm... kõige suurem volüüm on olnud (kuu kaupa vaadates) Juuli. Jah... võib öelda, et „tõsisemalt“ hakkasin pokkerit mängima märtsist.. mingit volüümi pole siiski suutnud välja panna...


    Stars


    Stars



    Graafikut

    vaadates tundub... enam vähem... aga misasja... See hüpe(alla ofc) on saadud NL50 HU mängides. Komistasin fishi otsa keda ma alguses biitisin.. oli hea mängida... siis andis biidi.. kaotasin 50$ ja siis tiltasin talle veel 50$ maha... kogemata.. Ehk mingi häbbot sai minust siiski võitu, kuigi tundus juba, et suudan distsipliinselt pokkerit mängida ning ei roni kõrgemale limiiti enne kui aeg. Jah nii see siiski ei läinud.


    Tekib küsimus, et kuidas ma üldse saan neid SNGsi biitida... vaadates milline häbbot ma olen.. eriti veel kui vaadata minu Sharkscope’i...


    Sharkscope



    Sinisilmselt.... olen kindel, et biidin neid 6$ SNGsi ning võib-olla ka kõrgemate limiitide omi. Viimasel ajal on distsipliin ka arenenud... motivatsiooni ning entusiasmi on... ja ofc.. coachiks on limiidi üks kuningaid.... Tunudub, et miski ei saa nüüd valesti minna...st. et kõik võib valesti minna




    Btw kui kellegil on mingit SNG raamatut soovitada peale Moshmani Sng Strategy siis teavitage mind palun...



    Cheers.

  9. #9

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    This is going to be epic.

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Siit peab miskit head tulema. GL ja proovige foorumisse diilist head ülevaadet hoida :).

  11. #11

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas elixs
    Btw kui kellegil on mingit SNG raamatut soovitada peale Moshmani Sng Strategy siis teavitage mind palun...
    Ise lugesin just Phil Shaw "Secrets of Sit'n'gos". Midagi väga revolutsioonilist just ei leidnud, aga abiks ikka. Pea sama hea kui Moshmani oma.

  12. #12

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Uurisin ka seda... Päris palju oli kommentaare mis ütlesid, et seda pole mõttet lugeda kui Moshmani raamatu oled juba läbi lugenud. Ehk pidi palju kattuma.. samas ilmselt on igas raamatus midagi ... nii, et tänud.

  13. #13

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem. Viimase puhul peaks Nokkloom üsna varsti korralike tulemusi tegema.
    Edu igaljuhul ja jälgin huviga tulemust!

  14. #14

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem.
    Ma usun, et nii üht kui teist :)

    Aga edu ka siitpoolt!

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem.
    +1

    +-3% 1000 mängu peale on võimalik viga, nagu keegi arvutas siin kuskil ;D

  16. #16

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Ma ei saaand aru mis kilu öelda tahtis oma +-3ga?

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Ma ei saaand aru mis kilu öelda tahtis oma +-3ga?
    Et võimalik variatsioon saab olla +-3% groams vs elixs. No tegelikult on rohkem siiski. Ok, see oli nali.

  18. #18

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Viibin hetkel Tartus ning sai tehtud ka esimesed ühissessid.. Käed värisesid, sõbrad sõimasid ning higi voolas.. kokku tegime 2 sessi (8 table ja 6 table) nii vähe sellepärast, et ma pidin rääkima miks ma midagi teen jne.. casual coaching sess...

    niisiis 14 mängu 1k done... -5.1 ROI
    ehk casual...

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Tsitaat Algselt postitas elixs
    vaadates tundub... enam vähem... aga misasja... See hüpe(alla ofc) on saadud NL50 HU mängides. Komistasin fishi otsa keda ma alguses biitisin.. oli hea mängida... siis andis biidi.. kaotasin 50$ ja siis tiltasin talle veel 50$ maha... kogemata.. Ehk mingi häbbot sai minust siiski võitu, kuigi tundus juba, et suudan distsipliinselt pokkerit mängida ning ei roni kõrgemale limiiti enne kui aeg. Jah nii see siiski ei läinud.
    3Bet% 51.4 :-*

  20. #20

    Re: Groamsi stake - Nokkloom

    Olen äge tüüp tõesti... ei vaidle sellel vastu

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES