Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1

    Tournament indicator

    Keegi kasutab seda tarkvara?

    mul nagu läks tööle aga ei näita midagi. sätib ennast ilusti turniiri akna alla ära aga infot ei edasta... ükski help ka abi ei paku.
    http://tournamentindicator.com

  2. #2

    Re: Tournament indicator

    Chatis peab full detail olema.

  3. #3

    Re: Tournament indicator

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    Keegi kasutab seda tarkvara?

    mul nagu läks tööle aga ei näita midagi. sätib ennast ilusti turniiri akna alla ära aga infot ei edasta... ükski help ka abi ei paku.
    http://tournamentindicator.com
    Ma kasutasin, kuid piirdusin piraaditud tarkvaraga + trial tarkvaraga. Kuskilt lugedes, oleks nagu silma jäänud, et TI ei pidavat andma täpseid oddse. Üldiselt mulle meeldis, kuna netis mängin vähe ja muid programme ei kasuta. Lisaks turniiri versioonile on väljas ka omaha versioon, mida väga proovida tahaks, kuid mille trial haakub ainult "play money" mängudega (Mis muidugi ei anna põnevat tarkvara avastamist). Omaha versiooni piraati pole kuskil paratamatult netis jõlkumas näinud, proovimise mõttes ei tahaks raha kulutada.( Usutavasti on ta abiks ikka)

    Tournament Indicatori kohta veel nii palju, et vana versioon, mille piraat endiselt kuskil vabaduses viibib. Ei toeta enam enamik uuenenud pokkeritubasid. Trial versioon abistab sind 48h. Eile kasutasin trialit ja aitas mind päris toredasti, luges kõik toad ära, kus vähegi mängimas käisin.

    Et täitsa tööle saada, pead laskma pokkerikliendil salvestada oma käsi + dealeril peab saama sulle rääkida "everything".

  4. #4

    Re: Tournament indicator

    ei tea, käsi mul salvestab... pokertracker kuvab ju statid lauda.
    aga pacificus ei olegi muud varianti kui, et diiler ütleb kes võitis. või ei ütle sedagi. ometi on pacific seal supported sites nimekirjas olemas.

    kui turna käib ja panen TI käima siis ta viskab akna ette, kus saab valida mis turniirile ma seda tahan.. näitan ära, saab aru... aga midagi ei tööta.

  5. #5

    Re: Tournament indicator

    Et TI viimane versioon sul pacificus töötaks peab sul olema "3D/Avatar" view ja dealer chat to the max!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES