Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mina eelistan:

Hääletajad
135. Sa ei tohi hääletada
  • Full Tilt Poker

    42 31,11%
  • PokerStars

    66 48,89%
  • dunno

    27 20,00%
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 44
  1. #21
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Lihtne küsimus:

    Olen tuba vahetamas, kaalun FTP ja PSi vahel:

    - PS's oleks 1st deposit bonus, vist max 600 USDi (kui palju peab rake maksma, et see vabastada, kui kaua aega on?)
    - FTP's olen kunagi deponeerinud, seal uut bonust ei saa.
    - Esialgu oleks plaanis SNG-sid teha tõsisemalt. SNG fee structure oleks oluline. Micro kuni ca. 20-30 taalased huvitavad enim.
    - SNG'de osas üritaks teha 4-20 lauda korraga, sõltuvalt edust. Laudade täitumisega ei tahaks eriti probleeme näha :)
    - Rakeback oleks tore ofc. Aga SNG puhul vähem oluline alguses.

    Kumba tuba soovitaksite? Kuidas PS-s affiliatega lood on? (Mul konto olemas, aga deposiiti pole teinud - kas siis saab veel affiliate külge panna?).

    Tänud.
    hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)

  2. #22
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)
    Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?

  3. #23
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?
    ei oska.. seal vist veits teistsugune süsteem. pead mingeid punkte koguma jne..
    mis limiidis muidu?

  4. #24
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Kõik FT AHKi kasutajad katkuvad hetkel juukseid, sest FullTiltShortcuts AHK ja nende uus PokerShortcuts AHK ei funka enam uue FT softiga ja seda pole jõutud ära fixida. Samuti TableNinja ei ole suutnud FT versiooni välja tuua.
    FT'l ju Tabel Ninja täitsa olemas. Hetkel küll beta aga minul töötab ilusti ja probleeme pole märganud. Endal vist arvuti natuke jura: FT+PT3(HUD)+TN=mõningane uimasus. Aga muidu asi töötab ilusti!

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Mängiksin peamiselt SNG-sid alguses (6.5 USD omad vist PS-s, PartyPokeris tagusin 11 taalaseid peamiselt. Liiguks kohe kõrgemale kui selgelt beatima hakkaks mõnd levelit). Cashi alustaks NL20-NL30 umbes.

    Muidu HEM on olemas, arvuti on natuke väikese jõudlusega vist, seega kui FTP nõuab palju ressurssi, siis see võiks probleem olla.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    minu arvuti mis nelja triobeti laua peale hangutama hakkas on FTPs 13 akend probleemidevabalt jooksutanud.. ehk seda muret pole.. FTP'd ma pooldan kindla rakebacki pärast.. nagu ranka ytles, kui supernovaks saada ei plaani.. pole mõtet PSi ronida..

  7. #27
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?
    100% First Depositor Bonuses
    Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600) - the perfect way to take full advantage of the 100% bonus. Once you’ve made your deposit(s), you earn the bonus by playing on PokerStars and collecting the number of VPPs equal to 17 times the bonus amount. The bonus is released in $10 increments, each released into your account as you clear the needed VPPs (170 VPPs for every $10 increment). You have six months after your first deposit to earn all the VPPs needed to release your bonus.
    Tsitaat Algselt postitas levis
    500$ piir purustatud ;D... 86271 NL25 kätt läks selleks, et jõuda vot selleni:
    ehk siis 0,08693535487011857982404284174288 VPP/NL25hand
    st et 600$ boonuse hooramiseks peab tegema 117 000 NL25 kätt. ?

    samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes :)

  8. #28
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)

  9. #29
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%.
    boonuse ajal saad FPP-sid ka imo

  10. #30
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)
    edit: samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes

  11. #31
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)
    PS kindlasti mitmekesisem ja kergem multitableda. imo

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

    Tänud veelkord hea nõu eest.

  13. #33
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

    Tänud veelkord hea nõu eest.
    kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud

  14. #34
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

    Tänud veelkord hea nõu eest.
    np.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud
    :D täpselt :P

  15. #35
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Keegi PS ja FTP tasemevahest oskab rääkida NL100/200 FR limiitidel?

  16. #36
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.

  17. #37
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.
    Lisaks sellele tahan ma bumhuntida ka - vähemalt üks fish laua peale, kellel oleks minimaalselt 40bb. Praegu aasta lõpp ja hea aeg mõelda PS peale. Kuigi mulle FTP väga meeldib.

  18. #38
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.

  20. #40
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...
    Tänks. Võtan triali, aga on sealt veel midagi head FR meestele peale Milwaukee2

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.
    6-maxi laudadega tundub FTP-s olukord parem kui FR omadega.

    Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES