Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 35 EsimeneEsimene ... 233132333435 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 691

Teema: EPT Kiiev

  1. #641
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: EPT Kiiev

    hea rum, gg, küll järgmine kord tuleb

  2. #642

    Re: EPT Kiiev

    gg mees, järgmine kord tuleb ära kah.

  3. #643
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: EPT Kiiev

    anyhow, kui ei taha tulla, ei taha, teinekord tuleb

    gg

  4. #644
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    Andero Keronen:
    Kas seal mängitakse raha peale?
    Kas stäkki pärast laiali ei jaotata nagu meil Põltsamaal?
    Lauri001:
    Ma mõtlesin, et põltsamaal mängitakse ketsupi peale.
    Meil Tartus mängitakse õlle peale.I koht 3 õlut, II koht 2 õlut ja III koht 1 õlu.

  5. #645
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Priit, postita blogi kui saad. Ma tahaks su käsi maha teha, eriti seda viimast kätt. M30 pealt bubble'is busto minna coinflipiga on gross imo.
    mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

    viimane käsi.

    utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

    ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

    Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

    teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.

  6. #646
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: EPT Kiiev

    ei, õige. oled kärbes.

  7. #647
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    mis estpatrickul seal käes oli kui AJ võitis J high boardil?
    A9, easy call oli

  8. #648

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

    viimane käsi.

    utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

    ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

    Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

    teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
    haigelt oksendama oleks võtnud seal kohas foldimine

  9. #649

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

    viimane käsi.

    utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

    ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

    Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

    teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
    No way ei foldi sellises kohas saadud oddside pärast (AK'l oli seal 50,606% equityt).

  10. #650
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    No way ei foldi sellises kohas saadud oddside pärast (AK'l oli seal 50,606% equityt).
    range vastu veits vähem aga call ikka imo

  11. #651

    Re: EPT Kiiev

    Range ongi overpair imo, no vb kui arvata AA, KK ka tema range, siis jah.

  12. #652
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    Andero Keronen:
    Kas seal mängitakse raha peale?
    Kas stäkki pärast laiali ei jaotata nagu meil Põltsamaal?
    Ilmselge feik kasutaja, kes leveldab.

  13. #653
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

    viimane käsi.

    utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

    ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

    Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

    teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
    ma selles turniiri faasis pigem prooviks vähem riske võtta, hoiaks poti väiksena (kuigi kaotan equity't), aga samas ei paneks enda turniirielu joonele. as played tuleb callida obv, aga ma väidan, et viga tehti enne seda olukorda juba või paar eelmise käega (ma ei tea mis seal toimus enne).

    st kuidas ma ise lähene pokkerile - kui ma turniiri ei võida, siis ma tegin kuskil vea. kus ma vea tegin? et pokker ei ole õnnes/kobistamises, kõik on enda teha. kui tekib nn "sundolukord", siis alati on võimalusi või eeltegevusi, et sinna mitte välja jõuda. ja siis ma analüüsin mängu nii kaua, kuni ma enda tehtud vea üles leian ja tulevikus seda enam ei tee. ei ole väiteid, et ma olin short. miks ma olin siis short, miks ma stacki üles ei saanud? ei ole väidet, et... jne. mul on enne ka olnud väga tuliseid vaidlusi selle koha pealt, samal teemal. ei tahaks uuesti nendega alustada.

    mis puutub rahasse, siis turniirimängija eesmärk on raha võita. investoritel on tähtis kasum mitte oleksid. (ma ise investor ei olnud) ja üldiselt ma ei usu, et sa oled nii heal järjel, et 100K mööda külge maha jookseks. selle summa teenimiseks pead sa ikka mitu nädalat tööd tegema. pigem varblane peos, kui misiganes kusiganes. ja isegi kui sul oleks top5 stack olnud, siis oleks tulnud järjest AA, KK, QQ sul ja iga kord crackitakse ära, teeb sama välja.

  14. #654
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: EPT Kiiev

    Ma calliks preflopis 3beti asemel, sest taga pidid olema agresiivsed mängijad ja ehk keegi tagant lükkab otsa. Squeeze peale muidugi läheks allin, kui UTG foldib ja peale selle su all-ini peaksid mängijad natuke kergemini callima, kuna sa enne juba tegid seda :) Sellises olukorras võtaks vastu suvalt flipi, sest nüüd oleks juba surnud raha päris palju potis.

  15. #655

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit

    st kuidas ma ise lähene pokkerile - kui ma turniiri ei võida, siis ma tegin kuskil vea.
    Tundub nagu väga vale lähenemine, pokker on siiski lühikeses perspektiivis (mida on 1 turna) siiski väga suures osas õnnemäng.

  16. #656
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: EPT Kiiev

    Vigu on ALATI hea otsida ja analüüsida. Ei väida, et see vale on. Aga 1 turniiri võib variatsioon väga suuresti ära otsustada jah.

  17. #657

    Re: EPT Kiiev

    Mängu analüüsimine ofc hea, aga lihtsalt oli mul mõttes see, et turniiril mitte esimeseks tulemine ei tähenda alati vigade tegemist, nt kui esimese käega AA pre all iniga ära crackitakse siis ei ole siin mingit viga ja tuleb edasi liikuda, kuigi see konkreetne turna jäi võitmata.

  18. #658
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    jah, nagu ma ütlesin, siis ma ei tahaks sellesse vaidlusesse laskuda, sest igaüks mõtleb omamoodi asjade peale.

    lihtsalt ma väidan, et major live tournament ja online regular tournament on nagu siga ja kägu. laivis tuleb mitmes PF olukorras sujuvalt QQ isegi mucki lasta ilma pikemalt mõtlemata, mõtle kasvõi Phil Hellmuthi peale idee on see, et field on nõrk enivei ja alati leiab parema olukorra kus nupud sisse lasta.

  19. #659
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: EPT Kiiev

    With all due respect, ma küll ei suhtuks nii, et EPT-l on field nõrk ja esimest nii suurt turnat mängiv ESTPatrick peaks neid igakell hands down beatima. Ja see on mängija enda otsustada ikka, kas teda erutab 15K EURini foldimine või taking a shot at 300K. Minu meelest on ka aggro olemiseks palju põhjusi. Kui 15K EURi jääb võitmata, siis köhid korra, jätad mõne asja ostmata ja elad rahulikult edasi. Kui õnnestub EPT kinni panna või finaallauda jõuda, siis on elu lõpuni mäletada, cash sinna otsa.

    ESTPatrick - Kui saaksid kodus rahulikult käe üle analüüsida, kas mängiksid viimase käe teisiti? Ma ise ajan sellises kohas draw peal olles kohe nupud keskele, selle asemel, et committing bet teha. Fold equityt peaks rohkem olema ja ega me seda calli seal ei taha ka ju overpaarilt.

    Well played, oli põnev railida. Järgmine kord peaks stake soetama kui lähed.

  20. #660
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: EPT Kiiev

    ainuke asi mida ehk mõtleksin sekundiks teisiti teha on flopis kohe allinn bet teha,kõik muu on minujaoks vastuvõtmatu. ei saanud ka järgi callida kuna olin sellist asja just teinud 2x, seega seda teati.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES