Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 35 EsimeneEsimene ... 2432333435 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 691

Teema: EPT Kiiev

  1. #661

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Well played, oli põnev railida.
    poolt

  2. #662
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ainuke asi mida ehk mõtleksin sekundiks teisiti teha on flopis kohe allinn bet teha,kõik muu on minujaoks vastuvõtmatu. ei saanud ka järgi callida kuna olin sellist asja just teinud 2x, seega seda teati.
    parim mäng oleks olnud flopis ise kohe nupud sisse uhada imo. te võite vaielda, aga ma oleks pigem nii teinud. üks variant mida veel kaaluda oleks maksnud oleks olnud PF 3-bet allin, aga see on pigem ebatraditsionaalne juba. tehke maha mind nüüd ;D

  3. #663
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    parim mäng oleks olnud flopis ise kohe nupud sisse uhada imo. te võite vaielda, aga ma oleks pigem nii teinud. üks variant mida veel kaaluda oleks maksnud oleks olnud PF 3-bet allin, aga see on pigem ebatraditsionaalne juba. tehke maha mind nüüd ;D
    Ma leian, et bet on parem, kui all-in bet, sest nii anname vastasele teha veel rohkem vigu
    a) ta callib halvema käega
    b) ta callib parema käega ja me shoveme blank turni ning ta foldib
    c) ta callib parema käega ja turni tuleb meie masti kaart/ülekaart ning ta callib ka turnil meie shove
    d) ta reraiseb all-in halvema käega
    e) ta reriaseb all-in parema käega aga meil on piisavad pot oddsid, et teha nüüd kasumlik call
    f) ta foldib parema käe või käe, millega ta pot oddside järgi peaks callima

  4. #664
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma leian, et bet on parem, kui all-in bet, sest nii anname vastasele teha veel rohkem vigu
    a) ta callib halvema käega
    b) ta callib parema käega ja me shoveme blank turni ning ta foldib
    c) ta callib parema käega ja turni tuleb meie masti kaart/ülekaart ning ta callib ka turnil meie shove
    d) ta reraiseb all-in halvema käega
    e) ta reriaseb all-in parema käega aga meil on piisavad pot oddsid, et teha nüüd kasumlik call
    f) ta foldib parema käe või käe, millega ta pot oddside järgi peaks callima
    as played PF on flopi bet FAIL imo. with all due respect, Ranka, sa oled cashi mängija, turniiril tuleb teist loogikat kasutada. KK+ käed oleks seal 90%+ ajast 4bet teinud. meie eesmärk ei ole OOP AK ehk faking drawing käega poti ehitama hakata, don't get too cute! Ma oleks seal juba valmis meisterdatud potiga rahul, korjaks fold equity koti endale, hangiks munad ja teeks nuppe. QQ- käed panevad seal maha, eriti bubble mängus, kus esimene nuppude poiss on võitja. Ja ma rõhutan, stackid olid võrdsed, tal ei ole nii palju ballse seal. ja maid flush tal seal on üliväike tõenäosus, seda enam et risti äss on MEIE KÄES :D

  5. #665
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    nii nagu käsi mängis, too palun mõne halvema käe näide
    Q Q vs A K

    Ei tea täpset boardi panen suvalt: T 9 3

    Kood:
    Board: Tc 9c 3c
    Dead: 
    
    	equity 	win 	tie 	   pots won 	pots tied	
    Hand 0: 	51.212% 	51.21% 	00.00% 	      507 	    0.00  { AcKd }
    Hand 1: 	48.788% 	48.79% 	00.00% 	      483 	    0.00  { QdQh }

  6. #666
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    rääkimata veel sellest, et võib vabalt olla miski AK ristiga, AQ ühe ristiga vms, sest eeldan, et ESTPatricku imago lauas oli väga agresiivne ja võis kanda nime: "kartmatu".

    EDIT: Ja meie üldine equityt sellisel boardil top range vastu (kolmikud + ülepaarid) on 41%, mis on väga hea ja see on tõesti nn. "worst case". Seega tuleb kindlasti veel nõrgemaid käsi ja equity võib olla 45-50% + lisa fold equityt ning seega flopist on see käsi ülimalt hästi mängitud. Teisiti seda reraisetud potis mängida ei saa - kui tahate callida/foldida, siis ei tohiks preflopis 3betida.

  7. #667
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    rääkimata veel sellest, et võib vabalt olla miski AK ristiga, AQ ühe ristiga vms, sest eeldan, et ESTPatricku imago lauas oli väga agresiivne ja võis kanda nime: "kartmatu".
    risti äss on meie käes. AKo-AQo ristiga on nii väike osa tema range'ist...

    flop oli 3c 7c 4c; kolmikud võib kõrvale vast jätta, sest ma ei usu, et vastane päris hälvik on.

  8. #668
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    risti äss on meie käes. AKo-AQo ristiga on nii väike osa tema range'ist...
    No ma mõtlen seda, et PF calling ranges on AK ja AQ väga suur osa tema rangest, ristit pidasingi silmas Qc või Kc. Isegi, kui sa võtad ta shoving rangest kõik AK ja AQ-d välja ning jätad ainult kolmikud + ülepaarid, siis meie equity on ikka meeletult hea.

    Kui ta calling range on näiteks TT+, AQs, AK ja shoving range TT+, siis on meil 44% equityt aga kuna AQ ja AK on väga suur osa ta rangest, siis fold equity on meil suure ja võidame tihti ilma sd-ta suure poti, mis on lahe. Kui ta ranges on ka väikesed kolmikud (ma panin lambi boardi, 39T), siis kolmikute + ülepaaride vastu on meil 41% equityt aga, kui siis tõuseb meie FE nats veelgi, sest ta foldib ära 44, 55, 66, 77, 88 jne.

    Samuti võib ta väga vabalt meie vastu teha suure-suure lolluse arvates - näiteks shovedes väikse paariga, mis sisaldab ristit, lootest, et ta paar võib olla hea + backdoor risti tõmme. Nii tõstame oma equityt veel aga väheneb FE. Kui aga ta peaks korra shovema AxQc-ga või AxK-ga, siis tõuseb veel rohkem meie equity aga väheneb FE. Aga olen päris kindel, et bet + call shove on siin +EV liigutus ning kes ei ole nõus oma stäkki sellise lauaga ssise ajama, siis ei tohi preflopis tõsta.

    Aga ma oleks PF callinud juba ka seetõttu, et ma ei oleks teadnud, mida teha, kui vastane 4betib. AK on nuts bluffing hand PF, sest ta toimib AA-le ja KK-le blockeritena ja teiste suhtes flip/ees ning peaks callima aga lihtsalt selliste stäkkidega EP ei ole nõus oma raha sisse ajama, eriti sellises turniirifaasis. Seega oleks callinud ja vaadanud, mis saab - keegi paneb tagant otsa, lükkaks sisse (juhul, kui teised foldivad), hitin ässa/kunni siis tõenäoliselt läheks broke/prooviks miskit valuet saada, läheks mööda siis tõenäoliselt annaks alla või kui tekibv võimalus isis mängiks vastase üle.

  9. #669
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    risti äss on meie käes. AKo-AQo ristiga on nii väike osa tema range'ist...

    flop oli 3c 7c 4c; kolmikud võib kõrvale vast jätta, sest ma ei usu, et vastane päris hälvik on.
    Kui me kolmikud ära jätame, siis on equity:
    vs 99+: 49%
    vs TT+: 48%
    vs JJ+: 52%
    vs QQ+: 46%

    Tundub, et halvim juht on 46% ja ma arvan, et vajaliku 4% katmiseks me leiame selle fold equity ja kui tõesti ta PF calling range ongi QQ+ ja shoving range, siis isegi, kui vastane donk openshoveb peaks meil vajalikud pot oddsid olemas olema. Pista range AK, mis foldib ja jääb sul pappi üle ka!

  10. #670
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: EPT Kiiev

    elu oleks ilus, kui kogu turniir oleks 100bb deep. paraku hakkab mäng sealt kus stack-to-blind ratio väikseks läheb. ok, ma välja jooma

  11. #671
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: EPT Kiiev

    v6ttes arvesse, et mang ei kainud tikkude peale nagu P6ltsamaal ja lisaks oli tegu bubblega, siis parim oleks ise kohe nupud keskele uhada ja panna vastane vaga raskesse situatsiooni, mitte aga vastupidi.

    See, et sa 45k cbeti tegid antud boardil ei tahenda mitte kui midagi vastasele. Iga normaalne vend shovib seal oma ylepaari. P6hjusega!
    Lykates aga nupud ise kohe keskele, annad sa selgelt teada, et 6huga, ega medium paariga sa seda ei tee. Ma usun, et oma 3/4 juhtudest folditakse seal too QQ. Ja kui saadki calli ning board abi ei too, siis vahemalt peaks parem tunne olema, olid siiski agressor ;D

    vaga hea tulemus anyway, kyll jargmine kord tulevad ka Eurod

  12. #672
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas uudistaja
    v6ttes arvesse, et mang ei kainud tikkude peale nagu P6ltsamaal ja lisaks oli tegu bubblega, siis parim oleks ise kohe nupud keskele uhada ja panna vastane vaga raskesse situatsiooni, mitte aga vastupidi.

    See, et sa 45k cbeti tegid antud boardil ei tahenda mitte kui midagi vastasele. Iga normaalne vend shovib seal oma ylepaari. P6hjusega!
    Lykates aga nupud ise kohe keskele, annad sa selgelt teada, et 6huga, ega medium paariga sa seda ei tee. Ma usun, et oma 3/4 juhtudest folditakse seal too QQ. Ja kui saadki calli ning board abi ei too, siis vahemalt peaks parem tunne olema, olid siiski agressor ;D

    vaga hea tulemus anyway, kyll jargmine kord tulevad ka Eurod
    Sa oled püsti hull, kui arvad, et vastased foldivad 75% ajast QQ folditakse.

  13. #673
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sa oled püsti hull, kui arvad, et vastased foldivad 75% ajast QQ folditakse.
    peale flopi on potis 60k
    kui ta shovib 140k flopis, siis ma ei ole hull, kui pakun, et 75% juhtudel laheb QQ seal insta mucki. (blinded olid ju 1500/3000)
    sest antud shoviga ytleme me talle mida? (olles eelnevalt teda 3 bettinud)
    ei taha mina siin yhevarvilisel boardil sinuga kaigast vedada ning mul on KK, AA so, GTFO and leave it to me.
    duno, ehk olen liialt naiivne ???

    *njah, paras donk olen ma kindlasti, sest jalle sain supenova friirollil miski 90 koha ja 100$ >:( eelmine nadal tuli mingi 120 koht ja 90$ ???

  14. #674

    Re: EPT Kiiev

    Patrick oli lauas, äkki tema ütleb, kas see mees oleks ära callinud shove.

  15. #675
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: EPT Kiiev

    Kõik oleneb sellest FE-st mis me pakume, et meil on shovedes. Kui see on tunduvalt suurem, kui mitteshove cBetti tehes - on see kindlalt suurema ev+`ga kui cBet. Ei viitsi arvutusi teha ega midagi, aga mulle hetkel tundub, et nii on.

  16. #676

    Re: EPT Kiiev

    Tase on EPt-del äärest äärde. On täis hulle ja väga häid mängijaid, olin ise lauas kui 3-bette calliti 59s ja selliste kätega. Samuti calliti raise preflop AA ja KK-ga.
    Seega vastasel võis käes olla igat paska, sõltuvalt inimesest. Ilmselt EST teadis kõige paremini, mis seal ranges olla võis.

    Kui kommenteerida seda kätt, siis jah, väga keeruline käsi. Nii nagu mängitud preflop, siis mängiksin pärast flopi ka samamoodi. Miks peaks 3-bettima? Sest mäng on seal ülimalt agressiivne ja pead välistama A4s ja muu sarnase. Või teine variant, et callid AK positsioonil olles ja A4x flopil lähed broke A4 vastu...

    Kokkuvõttes, kui ise oled lauas, siis tead, mis sellel hetkel õige tundub.

  17. #677

    Re: EPT Kiiev

    Mina kui CASHI MÄNGIJA ütleks, et see shove seal flopil tunduks nii väga draw(risti äss või kunn) või bluffi moodi, et ma ei usu küll, et see meile rohkem fold equitit annaks enamjaolt oleks tulemus ikkagi sama ( vb mõne algaja mängija jaoks see shove 140k into 80k pot vms tõesti hirmutab ära ja ta foldib seal oma QQ, mis on siiski highly unlikely), selles käes oleks raha postflop sisse läinud 95% juhtudest anyway, ei loe väga palju, kas patrik oleks seal teinud tavalise cb, shovend või c/r või mida iganes.

  18. #678
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: EPT Kiiev

    Kahju kahju, ise kukkusin ka WSOPil AKga flush drawd taga ajades valja enne rahasi, natsa jaab kripeldama kull aga mang selline.

  19. #679
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: EPT Kiiev

    Ma väidan, et normaal suurusel cbetil ja shove-cbeti FE on sama - kui ta callib, siis ta callib meid anyway aga ma olen seda enne öelnud, et väikse cbetiga laseme tal teha rohkem vigu - ta võib shoveda halvemaga või callida ja teha VEEL suurema vea hilisematel tänavatel.

  20. #680
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma väidan, et normaal suurusel cbetil ja shove-cbeti FE on sama - kui ta callib, siis ta callib meid anyway aga ma olen seda enne öelnud, et väikse cbetiga laseme tal teha rohkem vigu - ta võib shoveda halvemaga või callida ja teha VEEL suurema vea hilisematel tänavatel.
    kui sa arvad, et cBeti tehes võib ta callida/raiseda suurema rangega, siis ei ole ju FE sama neil kahel lükkel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES