Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 35 EsimeneEsimene ... 25333435
Näidatakse tulemusi 681 kuni 691, kokku 691

Teema: EPT Kiiev

  1. #681
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: EPT Kiiev

    Kuivõrd kogu turniiril ellu jäämine on mängus, siis mina enam ei panustaks sellele, et teine mängija veel vigu teeks kui mu enda käsi on A high. Shoveksin just sellepärast, et 99-QQ tüüpi läed potist välja saada (või ka AK, millega busted flush draw puhul splitiksime). As played, peale cbetti ei olnud enam mingit otsustusruumi, foldida ei saanud. Aga mida teha, kui ta callib ja turn blank on? Shovemiseks pole enam oddse, check/fold oleks ka nõrk. Fold equityt seal enam suvalise overpaari vastu ka ei ole eriti.

    Lugesin just Gus Hanseni 'Every hand revealed'. Tal oli ka Aussie Millionsi tournal paar situatsiooni, kus vastase re-raise all-in puhul foldida enam ei oleks ruumi olnud. Vaatas vastaste stacke ja pigem leadis ka välja all-in, et poolkõvad käed välja saada.

    Mida rohkem sellele mõtlen, seda parem tundub lead out all-in antud olukorras.

  2. #682

    Re: EPT Kiiev

    Jube kus arutamine k2ib :D let it be .. oli mis oli imo

  3. #683
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Jube kus arutamine k2ib :D let it be .. oli mis oli imo
    Leits, mis point siis üldse foorumitesse käsi postitada ja arutada? Let it be, oli mis oli? Tee vahet sellel, et keegi ei kritiseeri ESTPatrickut ja tema mängitud kätt, vaid eesmärgiks on tuvastada parim play selles olukorras.

  4. #684

    Re: EPT Kiiev

    Minuarust see flopi openshove tundub jube donkplay. Eriti kui enne veel kaarte kontrollida, kas flushikaart on kah olemas.

  5. #685

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Jube kus arutamine k2ib :D let it be .. oli mis oli imo

    +1



    aga imo tegi patrik kõik õigesti
    tõenäoliselt poleks QQ mucki läinud, kui patrik oleks flopil kohe shovenud
    juu siis saatus soosis seekord vastasmängijat

  6. #686
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    kui sa arvad, et cBeti tehes võib ta callida/raiseda suurema rangega, siis ei ole ju FE sama neil kahel lükkel.
    Oops :D Ma mõtlen siis seda, et vastane läheb mõlemal korral broke täpselt sama rangega aga väikse beti juures on ta range loosem ehk meie pot equity on parem!

  7. #687

    Re: EPT Kiiev

    kui rääkida turna võitmisest siis on minu meelest cbet open shovest iga kell üle
    seal on vahe sees ikka kas võita 200k ja asuda bubblet killima or võita 60k ja olla samas olukorras
    minu meelest on patricu liin ainuõige seal

  8. #688
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: EPT Kiiev

    Kuna näha saab?

  9. #689
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: EPT Kiiev

    arutades on sitaks vigu tehtud. MINA olin POSITSIOONIS ju. niiet mingit turni check-foldi teha polnud võimalik. oleksin saanud järgi checkida.

    ja antud olukorras polnud mul mingit fold equityt antud käe vastu. mina postflop kaarte ei checkinud üle, vastane aga küll. see pidi andma teada et mul on teada mis mul on ja pigem paarile viitama. kuna vastane checkis siis laiendasin ta range suurele ristile ka, olin pigem kindel et vastase käsi ei ole nõrgem kui 99 aga ka mitte tugevam kui QQ, ehk siis tugev käsi. lootsin et tal ei ole JJ-QQ sest neid käsi ma foldima ei saa, seda teadsin ja lootsin et on AK, AQ ristiga, et freerollida sisuliselt.

    antud vastane ja antud kaardid oleksid igas olukorras mis ma teinud oleksin samamoodi lõppenud. isegi kui ma oleksin PF callinud oleksin ma ehk saanud suurema fold equity kuna mu range siis ka väiksed pocketid, kuid ma ei tahtnud et järgi calle saada, sest mu callimis range oli monstertugev olnud seni ja kõik teadsid seda, kuna oli AQs-ga järgi callinud korra ja korra olin järgi callinud ja siis 4bet allinn läinud.

    Ühesõnaga ma TAHTSIN SUURT POTTI MNGIDA, kuna laud oli liiga raske ja surnuks blindimine kuidagi ei meeldi

  10. #690

    Re: EPT Kiiev

    http://pokertube.com/Movies.aspx?mov...__Pritt_Turner

    ma ei tea kas see video on olnud siin juba....aga kui jah, siis panen uuesti :P

    ;D


    ja nagu ta lõpus ytles:"im pretty strong bubble player, all or nothing !!!!!" :)

  11. #691

    Re: EPT Kiiev

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    http://pokertube.com/Movies.aspx?mov...__Pritt_Turner

    ma ei tea kas see video on olnud siin juba....aga kui jah, siis panen uuesti :P

    ;D


    ja nagu ta lõpus ytles:"im pretty strong bubble player, all or nothing !!!!!" :)
    A tegelt inglise keel polegi kõige hullem. Lihtsalt pudistab palju ja ähmaselt ja segaselt pobiseb.Ei häälda nagu sõnu korralikult välja. Kui rahulikult ja selgelt räägiks tuleks palju paremini välja.
    Camera - Kaamera :D:D:D:D
    current - kurrent
    reraise- riirais

    A eks ta ole, järgmine kord tuleb paremini välja. Esimene esinemine läheb ikka aia taha :D

Lehekülg 35, kokku 35 EsimeneEsimene ... 25333435

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES