Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t1485)
    SB (t1470)
    Hero (BB) (t1500)
    UTG (t1500)
    UTG+1 (t1365)
    MP1 (t1500)
    MP2 (t3180)
    CO (t1500)

    Hero's M: 33.33

    Preflop: Hero is BB with A, A
    1 fold, UTG+1 calls t30, 1 fold, MP2 calls t30, 2 folds, SB calls t15, Hero bets t150, UTG+1 calls t120, 2 folds

    Flop: (t360) 4, K, K (2 players)
    Hero bets t180, UTG+1 raises to t360, Hero ???

    Total pot: t720

  2. #2

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    imo ainuke käsi mis tal loogiliselt olla võib mida sa ei biidi on 44
    ma calliks ja chk raiseks turni

  3. #3

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    ma betiks rohkem flopis ja calliks, turni c/f olenevalt panusest.

  4. #4

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    Kahe dollarilises SNGs võib leida palju fish'e, kes mängivad oma hit'itud nuts'e väga imelikul moel (mis ühelt poolt ongi väga ohtlik, et hui riidib ära).

    Preflop limp ja call su raise'ile, teadmisega, et villain'il on hero vastu position. Lootis pihta saada? Millega? Pocket, suited äss, suited pildid (KQs, KJs)?

    Sa kohe bet'id ja tema raise'ib, mis eesmärgiga (suckout'i ta teha vist ei taha)?

    Ma oletan kolme käe kasuks: a) 44 (siis FH); b) KXs (KQs näiteks) või c) neljast kõrgem pocket (99 nt - arvab, et on sinust veel ees, ei usu, et sa K-le pihta said). Nii või teisiti, mulle tundub, et sa oled 2/3-ndikku juhtudest maas (minu pakutud kätte alusel), seega ma fold'iks (sest mis mõte on call'il flop'is, kui oled valm'is fold'ima turn'is anyway?).

    P.S. Flop'is oli vähe panustatud, jah. Vastane võibki arvata, et 1/2pot bet on nõrkus siin, eriti kui tal 99 ja teeb oma donk raise'i. - see on minu, räme fish'i loogika vähemalt. :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    ma olen samasuguses olukorras lennanud AA vs KK ja flopil oli ka K K 7 -.- ei olnud mõnus

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    Sind beatib liiga vähe käsi, et siin foldida. Kui sellisel boardil kohe alla annad, siis ei saagi eriti võita SNG-s. Ma calliks flopi ja check-raiseks turnil all-in (kui ta turn beti teeb, siis committib ära end). Kui tal K oleks, siis 80%+ juhtudel ta vaid calliks, et mitte ära hirmutada.


  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    Iisi fold minuarust, kui donk näeb et pakud aktionit ja tal trips koos siis saad aktionit vastu, kui pole siis foldib ka minbetile, sest see on ju ohtlik:D. igast KJ KQ ja ei imestaks kui KT-gi siin utglt limp callib 44 obv.

    pole mõtet rabeleda imo, eile mängisin $5 ja seal oli tavaline kui 3 limperit ees 6max ja panend buttonilt AK-ga 150 peale ja rahuliku südamega 3 calli järgi Flop standard AJJ.

  8. #8

    Re: $2 SNG, AA, flopis 2 kuningat

    Selles limiidis käib hull slowplaymine ja kuna meie sellisel boardil cbeti tegime, siis ükski donk ei usu, et meil K on ja seega tuleb teha tüüpiline positsioonis-minreraise flopis. Kui me selle callime, siis mõni agrom võib panna veelkord veerand potti oma TT ga või A4-ga, aga üldjuhul rahunetakse maha. Meil on veel outse kah.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES