Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 119

Teema: paradigmlost

  1. #41
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    minu arust on 6.5-stes on vähemasti pooled osalejad täiesti lambad... esimestel levelitel callitakse pf allin´e AJ jm sellisega. Paljud on jälle liiga tightid turbo jaoks... kui mingi 12 mängijat alles... 2 lauda -mõlemad suht shorthanded ja blindid suured siis väga paljud lasevad lihtsalt blinde varastada ja foldivad oodates kätt... 12$stes tunduvad vastased agressiivsemad ja oskavad olukordi palju paremini ära kasutada... a noh mis ma ikka seletan... ise mängin ka ikka kohutavalt sitasti... lambist callin TT-ga pf alline algfaasis, A7-ga callin keskfaasis kõrgemat A-d jne..

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    mängisin täna starsis vip 30K ja 100K-d mõlema failisin.. 100k-l lenasin välja suht enne rahasi 77 vs AK, teisel lihtsalt TT vs QQ oma lolluse tõttu. 11R 60K gtd-l jäin mingi 140/3000 umbes... ja sealt mingi 126$...

  3. #43

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost
    mängisin täna starsis vip 30K ja 100K-d mõlema failisin.. 100k-l lenasin välja suht enne rahasi 77 vs AK, teisel lihtsalt TT vs QQ oma lolluse tõttu. 11R 60K gtd-l jäin mingi 140/3000 umbes... ja sealt mingi 126$...
    mängisin kh seda 11R-i stack oli jumala soliidne kui money bubble tuli siis 3 kätt ja 3 coinflippi enamvähem ja min cash ja out suht nõme

  4. #44
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    ma olin suht passiivne enne rahasid...(kätt ka ei tuln eriti) 18k oli stack kui rahasse jõudsin, siis hakkas kaarti tulema, sain duubli AK vs AQ ja paar blindide varastamist ja sain mingi 80k-ni stacki... asjad sujusid ja hakkasin juba mõtlema, et ehk tulebki suurem hitt ära:)
    sellep. need mtt- nii tilti ajavadki, et 3.5 tundi vahin prize pool´i ja kõik toimib... ja siis lendan välja mingi lohutus-cashiga ja viimane hand jääb kummitama jne..

  5. #45

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    eriti jääb kummitama kui nagu midagi teisiti ka poleks saanud teha
    aga mis seal ikka proovid uuesti ja uuesti kuni tuleb

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    fakk yeah... kuulõpp käes ja mõtlesin et teeks rohkem 180-seid turbosid (12$) ja kahel viimasel allesjäänul sng-l 5. koht ja 2. koht lihtsalt... kaardijooks ei olnud kõige parem.. Viiendana langesin sellep. et AQs-ga kaotasin KQ-le... siis jäin shortiks ja siis läksin ise allin KQ-ga ja vastas oli AQs ja mulle kuningat abiks ei tulnud... teisel finaalis olin algul 6 out of 8... ja siis bigstack hakkas järjest välja võtma tüüpe... kuni jäime heads-upi... mul mingi 50k tal mingi 200k umbes... sain eduseisust duubli ja siis A9 vs 89s kaotasin, viimase käena, ta floppas masti...
    ROI peaks ikka väga hea nüüd olema ja graafik ilusamast ilusam:P....
    ahjaa.. starsist sain Professional No-Limit Hold´emi ka kätte ja kavatsen suht kiirelt läbi lugeda..

  7. #47
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    täna alustasin sessi ja hakkasin järjest turkadelt välja lendama.., ja kõigilt suht oma lolluse tõttu.. suht imelik tunne tekkis, et kuidas ma nii sitasti mängin! (callisin lihtsalt AQ-ga board AKT allini ja vastas oli AK, aga see oli täiesti obvious et vähemasti kunn on vastasel olemas) ja siis ühel 180 12$ sain 4. koha ja tõmbasin ikka sessi plussi.. päris hea... langesin neljandana 66 vs AJs river andis vastasele rea.. standad suht, isegi läks väga hästi:P

    halb on see, et praeguste suht heade tulemuste pärast hakkavad mul illusioonid tekkima, et järsku ma biidingi sitaks hästi ja äkki ongi need turniirid lihtsad ja teenida suht lihtne..ja hakkan juba arvama endast kui rikkast pokkerimängijast ??? aga samas tean ka, et kui ma rohkem mängin ja karmimad downwingid ja selline ühtlane halvemapoolsem kaardijooks tuleb siis muutub kõik vastupidiseks ja kõik need illusioonid purunevad jne loodan et saate aru, mida mõtlen.. ja keegi kogenum mängija võiks veits kommenteerida ja arvamust avaldada selle koha pealt.

    a noh mis seal ikka, selle kuu eesmärk on mängida vähemasti 500 SnG-d(18,45,180 sisseostudega 6.5 ja 12$), anda endast parim ja vaadata millise kujuga graafik 500 mängu pärast on... edu siis mulle.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    dsdlsdlsflddfkdlfkdfldkfl TILT raisk.. ja närvid persses ja dledkrlöfr

    äöklkkkk
    teen 8-9 turniiri lahti ja WIFI on nii sitt et peaaegu oelmatu ja lihtsalt ei saa midagi teha pean pealt vaatama kuidas kõik turnad ebaõnnestuvad dikjhbv ja starsil on ka midagi viga või m aei tea ..aga mängida ei saa...

  9. #49
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    midagi enam teha ei saa... :S lihtsalt rahadesse enam ei tule.... mõttetu rsk...

  10. #50

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    mul ka turnad waaaay miinuses, tra tongid hitivad ära oma pissiga haige.

  11. #51
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    mul on suure fieldiga MTT-d miinuses pisut.. suuremat hitti pole tulnud sealt aga buyinidesse läheb raha küll...
    a SNG-d on siiani plussis, aga ma ei tea ka shead tulemused on tulnud ainult tänu luckile ja heale jooksule või biidin mängu korralikult... vastased on muidugi äärmiselt dongid enamasti...

  12. #52
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    täna tuli siis vahepeal 2 45men 12$ turbo SnG võitu järjest ja tõmbasin ennast viimaste päevade downswingist välja natukseks.. see on sitaks positiivne aga muidu viimased päevad on kohutavad olnud.. tervis veits persses, pokkeris oli korralik langus ja kõik oli stikas masedav :-\ a noh kohe edasi mängides 12$-seid.. sain ikka kõvasti vatti jne...

    a haha Boku87 istus mul paremal käel ühel 180 12$-sel ja võtsin ta välja. Olen enda üle sitaks uhke sellepärast:D. callisin ta maha kuna mul oli stacki rohkem ja oli väga obvious, et tal on anytwo... mul üle keskmise käsi ..
    PIlt:


  13. #53
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    tra kui haige... tundub nagu just oleks suurest langusest välja saand kui hakkab jälle pihta... järjest vastased tõmbavad kõik ära ja jooks muutub aina halvemaks... ei kujutaks ette et nii halvasti võib minna ja TÄIELIK IME KUI KAART PEAB mõnes pf allinis ntks AA vs TT.... kui ise A3-ga A9 vastu kukun ja flop A23 on siis turn on J ja river ka J ja ikka kaotan...
    räige ja väga jõhker mäng see pokker:S:S :/

  14. #54

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    nice pic mis brm sul nende 12 turbote 180 man jaoks on ?
    ise olen täiega swongis neis
    ennem uuesti ei puutu kui br vähemalt 150bi on

  15. #55
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    mul oli 1500$ roll, lagi on olnud 1735$, praegu on 1185$ ja plaanin 6.5$-stesse tagasi liikuda...

  16. #56
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    ärkasin hommikul kell 8 (peale 14 tundi magamist) ja alustasin pokkeriga.. esimene sess jäi plussi, kuna võitsin ühe 45 12$ ja siis teine (6 turniiriline sess: 2x 180sng12$, 2x45sng6.5$, 1x 45sng12$ ja 1 18sng16$)ja õnnestus 180 12$ esikoht saada!!!finaallaud oli eriti imelik seekord... mingi kolm tüüpi istusid 2bigblindise stackiga ja steali peale ikka foldisid. nii lihtsat finaali enne pole olnd:P aga jah super tulemus tõmbasin ennast suurest langusest välja ja see taastas positiivse mõtlemise... ja hea on nüüd uuesti edasipidi laudadesse istuda:P


  17. #57

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    nice wp

  18. #58
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    täna siis suht palju mänginud.... ja ainult langenud.. jooks on üsna kehv ikka.... aga õnneks siis õhtuse sessi viimasel 12$ 180-sel 3. koht ja 235$ millega tõmbasin kogu päeva kaotused tasa ja isegi veidi plussi.... kolmas on enamvähem isegi 180 inimese turniiril, 4-9 on suht fail... a noh peab meeldima... :P

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    eile tegin siis kokku 3 grindi ... öösel tegin MTT-sid segamini sng-dega.... ja 16.5$ 360cap NLH-l õnnestus 3. koht saada ja 610$ bankrollile lisaks.... pmst siis QQ, KK-sid tuli JA KÕIK PIDASID!!! täielik ime... QQ vs AQ, KK vs AK, QQ vs 1010, QQ vs 55 pidasid..... viimane käsi millega langesin oli 810o vs A5o aga mul olis siis stack aint 120K vastastel oli 300K ja 550K umbes... võib rahule jääda roll kasvas jälle ja '.... kuigi muidugi esikoht ja 1104$ oleks mega olnud... a noh eks tuleb siis edasi pingutada:P


  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: paradigmlost - üritab olla grinder

    Sul need SNG-d ikka päris hästi käpas :)

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES