Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 60/120 Blinds (4 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG (t1198)
    Button (t5624)
    SB (t3558)
    Hero (BB) (t3120)

    Hero's M: 17.33

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    2 folds, SB calls t60, Hero checks

    Flop: (t240) 3, Q, 2 (2 players)
    SB bets t240, Hero raises to t480, SB calls t240

    Turn: (t1200) 10 (2 players)
    SB checks, Hero bets t600, SB raises to t2958 (All-In), hero ???

    Total pot: t2400

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    QT+ pakun mina. Kui vaadata et callis su taga siis ilmselt sai Q pihta. Ma oleks PF tõstnud, kuna targad räägivad et SB limp tähendab nõrkust. Oleks tal seal suur paar siis ta oleks ilmselt tõstnud.

    Raske südamega call ma arvan.

  3. #3

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    KJ välistatud (J9 eriti) - sellega loobuks ammu flop'is ja allin sellega turn'is push'ima ei hakka, aga mine tea neid donkisid.

    Pocket'iga SB-lt 4-handed võib tõsta, tema lihtsalt call'is, seega ei tahaks uskuda, et tal deuces või 33.

    TT välistatud, sellega keevitaks kohe kindlasti preflop, kui kaks fold ja üks limp.

    Axs paariga (A2 poti) on huvitav, aga siis tekib küsimus, miks ta ise esimesena ei keevitanud, kui ilmselgelt tema olukord paranes (nuts flush draw, re-draw paarideg tripsiga + paar). Why check and then allin?

    Imho, kõige loogilisem variant on kas Q9-QJ (sel juhul halvim variant on split, parim sinu võit) või Q2-Q3s (sel juhul sa ilusti ees kahe parema paariga). Muud loogikat ma siin ei näe.
    Seega: 4-handed peale sellist layout'i kahe top paariga turn'is ma call'iks!

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    KJ välistatud (J9 eriti) - sellega loobuks ammu flop'is ja allin sellega turn'is push'ima ei hakka, aga mine tea neid donkisid.

    Pocket'iga SB-lt 4-handed võib tõsta, tema lihtsalt call'is, seega ei tahaks uskuda, et tal deuces või 33.

    TT välistatud, sellega keevitaks kohe kindlasti preflop, kui kaks fold ja üks limp.

    Axs paariga (A2 poti) on huvitav, aga siis tekib küsimus, miks ta ise esimesena ei keevitanud, kui ilmselgelt tema olukord paranes (nuts flush draw, re-draw paarideg tripsiga + paar). Why check and then allin?

    Imho, kõige loogilisem variant on kas Q9-QJ (sel juhul halvim variant on split, parim sinu võit) või Q2-Q3s (sel juhul sa ilusti ees kahe parema paariga). Muud loogikat ma siin ei näe.



    Seega: 4-handed peale sellist layout'i kahe top paariga turn'is ma call'iks!
    hero`l on TP J kicker

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    Mis kahest paarist sa räägid faronel!?

  6. #6

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    mina reiseks pf.
    flopis teeks suurema re-reise(all inn) olenevalt potist

    nagu mängitud:
    snapcall.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    Imho, kõige loogilisem variant on kas Q9-QJ (sel juhul halvim variant on split, parim sinu võit) või Q2-Q3s (sel juhul sa ilusti ees kahe parema paariga).
    [ ] halvim variant Q9/QT/QJ on split
    [ ] hero on kahe paariga ees

    mina bubble situatsioonis siin tõenäoliselt foldiks, eriti kui mänguruumi on küll veel (M=17)

  8. #8

    Re: $5 SNG, Minul top pair, vastane raises turni peal all-in

    Misread! ;D

    Siis fold!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES