Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Party Poker No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 20/40 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB (t3200)
    UTG (t2960)
    Hero (Button) (t2880)
    MP3 (t2760)
    UTG+2 (t3300)
    CO (t2980)
    MP2 (t2760)
    SB (t2920)
    UTG+1 (t3000)
    MP1 (t2920)

    Hero's M: 48.00

    Preflop: Hero is Button with J, A
    3 folds, MP1 calls t40, MP2 calls t40, 1 fold, CO bets t80, Hero raises t240, 3 folds, MP2 calls t200, CO calls t160

    Flop: (t820) 8, J, 6 (3 players)
    MP2 raises to t2520 (All-In), 1 fold, Hero ???

    Kas tal võiks olla set või on tal ka AJ?

  2. #2

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Kui suudad ta ainult seti või AJ peale panna, siis on easy fold ju ?

  3. #3

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Tsitaat Algselt postitas neeme
    Kui suudad ta ainult seti või AJ peale panna, siis on easy fold ju ?
    asi on selles et ma ei suuda millegi peale panna peale 4 kätt. selle pärast küsingi targematelt, mis tal võiks olla ja miks?

  4. #4

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Olen näinud JT, QJ ja KJ ka sellistes olukordades. Kõhutunde järgi otsustan tavaliselt.

  5. #5

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    2 varianti enamasti, kas kõvasti ees või kõvasti taga. Ma isiklikult calliksin selle maha(vähemalt starsis dunno party üldist taset), sest seal oled umbes 75% ees ja 25% taga. üliharva on tal set, ainult siis kui paneb su 100% overpairi peale ja tahab max value. Aga paistab suht fish vend olevat, järelikult Jx, T9 + mingid AQ sugused käed, millega tehakse tihti nii(eriti turbodes ja odavatel turnadel). Et kui flop on missed, siis pannakse nuppe, sest ei taheta cbet/foldida ega alla anda ning on olemas veel live cardid. Väike võimalus, et on ka QQ-AA, mida osad fishid mängivad kah nii. Aga as played ma calliks maha. Tundub weak move olevat, eriti sellisel boardil.

  6. #6

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Need konervterid panevad villa ka vahpeal kas raises 80le või pani 120le igatpidi tglt suht donkbet ja selle flopi peal calliks ta insta maha, minu kogemus party pokeri turnadest on et seal on ikka vääääga hull tase ja igast kaarte näeb selles kohas. JT+ mingid paarid, KQo mida iganes võib seal näha.

  7. #7

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    ma arvan, et see on dongi meeleheitlik püüe seda potti endale võtta lootes, et sa pihta ei saanud. või siis tõesti pani su kõrge pocketi peale ning hittis seti ja eeldas, et sa igaljuhul callid... - kuigi selline bet ei kõla mitte kuidagi valuebetina
    samuti kõhutunde värk minujaoks kuna 4 kätt pole mingi volume, et midagi stattidest välja lugeda

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Peaks olema suht hea koht tuubeldamiseks.
    ma calliks, 95% ajast.

  9. #9

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Miks ta peaks Seti siin niimoodi mängima, imo fishid slowplayvad monstereid, mina arvaks AJ KJ QJ JT J9 T9, TT, 99.
    Ja kuna imo oled sa siin väheamlt 80% kordadest ees tema shove peale, siis on easy call.

  10. #10

    Re: 3,5k gar buy in 11$ - 4 käsi AJ flopi otsus.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Peaks olema suht hea koht tuubeldamiseks.
    ma calliks, 100% ajast.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES