Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 50 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 999
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    dell alienware .. peaks olema ka 15"'seid
    Muideks isegi vaatasin aga tarneaeg on alles aprilli lõpus ja väljanägemine pole just päris see...

  2. #202

    Re: Läptopi ostuabi.

    delli m4500 ja m4600 (Y) väga viisakad.. mul on endal m6400 ja olen väga rahul ennem seda oli m95 ja ka väga rahul, aga mulle meeldib 17" aga 15" ehk 4500 ja 4600 on ka väga head.. delli percision seeriast paremat annab otsida

    Näiteks see: http://www.notebooks.ee/default/dell-precision-m4600 arvasin ise, et see maksab isegi rohkem :)

  3. #203
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    delli m4500 ja m4600 (Y) väga viisakad.. mul on endal m6400 ja olen väga rahul ennem seda oli m95 ja ka väga rahul, aga mulle meeldib 17" aga 15" ehk 4500 ja 4600 on ka väga head.. delli percision seeriast paremat annab otsida

    Näiteks see: http://www.notebooks.ee/default/dell-precision-m4600 arvasin ise, et see maksab isegi rohkem :)
    http://www.notebooks.ee/default/dell-precision-m6600-1

    Wow. Can't wait kuniks praegune läpakas otsad annab :)
    Reso võiks aint parem olla, muu on A+

  4. #204

    Re: Läptopi ostuabi.

    Jep, see on tõesti päris hea loom. Endal ka veits näpud sügelevad kuigi praegune 6400 ei jää ka millegiga hätta ja ei ole nagu mingit põhjust vahetada :D

    Väga palju parema resoga läpakaid ei olegi minu teada, 1920x1200 aint, aga see vahe on nii väike, et seda reaalselt väga ei saa aru..

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    http://www.notebooks.ee/default/dell-precision-m6600-1

    Wow. Can't wait kuniks praegune läpakas otsad annab :)
    Reso võiks aint parem olla, muu on A+
    Word.. Selle hinne on küll eeskujulik igati!

  6. #206
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    krt läpakas oleks vaja ära puhastada seest. megalt undab ja tuline kui kurat :).
    hinnavaatluses on miski selline tartu poiss http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...889&highlight= . tundub asjalik tyyp olevat.
    Meil foorumis on keegi, kes oskab korralikult läpakat puhastada?
    mul mudel Dell Inspirion. 1.5 aastat pole lahti teinud. ükskord proovisin aga rsk nii raskesti käib lahte et pmst ei saanud hakkama. Kardsin et lõhun midagi ära.
    soovitage kedagi :)

  7. #207
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Camoon. Alt neli kruvi lahti keerata, kaan ära. Vendil ka 4 kruvi lahti, vent välja. Suur sitt ribide eest ära ja puhud kasvõi niisama tolmust puhtaks. GG.

  8. #208

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Camoon. Alt neli kruvi lahti keerata, kaan ära. Vendil ka 4 kruvi lahti, vent välja. Suur sitt ribide eest ära ja puhud kasvõi niisama tolmust puhtaks. GG.
    Nii töötab see ntx Ordi läpaka puhul :P ja vast paljudel teistelgi. Kui tegu on sama aastakäigu Inspironiga, mis mul, siis peab ventikale ligisaamiseks kogu arvuti laiali lammutama. Netis on õpetused olemas aga kui ei viitsi ise mässata siis saab alati teenindusse viia.

  9. #209
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Nii töötab see ntx Ordi läpaka puhul :P ja vast paljudel teistelgi. Kui tegu on sama aastakäigu Inspironiga, mis mul, siis peab ventikale ligisaamiseks kogu arvuti laiali lammutama. Netis on õpetused olemas aga kui ei viitsi ise mässata siis saab alati teenindusse viia.
    Kuramus. Olen lahti lõhkunud enda Lattide´i, see käib eriti lihtsalt ja ühe kruviga. Vostrol oli kruvisid rohkem vaja keerata, muidu sisemuses oli täiesti loogiline seisukord. Mingil Ordil tuli ventika kätte saamiseks veidi plekki murda, aga muidu ka loogiline.
    Kas siis tõesti Inspirion nii hulluks tehtud? Hakkas huvitama kohe.

  10. #210
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    jap, asi on jube keeruliseks tehtud:) teen 20+ kruvi lahti aga korpust alt ikka lahti ei saa. ilge kepp. ei taha teada mismoodi seal sees veel on.

  11. #211
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Läptopi ostuabi.

    ise proovisin enda Acerit puhastada ja oli sama nuss. võtsin oma 15-20 kruvi ära ja siis ei tulnud ka veel lahti. ei leidnudki lõpuks, et kust kohast kinni veel oli. sai siis niisama ventikasse õhku lastud.

  12. #212
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    viimane lause on priceless :)

  13. #213
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    viimane lause on priceless :)
    saan aru jah, et "lasen tolmu veel sügavamale arvutisse vms", aga sain ventikale kahest kohast ligidale (läpaka all tekkis ka mingi ava) ja tundus, et sain süsteemi suht puhtaks, sest tolmu tuli korralikult välja ja ventikat pole enam nii tihti kuulda kah.

  14. #214
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    lol. ma enne kiiruga lugesin, et said ventika õhku lastud :)

  15. #215

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ostsin ka alles laptopi. 17 tollise Dell XPS'i.

    Ütlen seda, et tasub igatahes hinnavaatluse päringute teemasse teha teema enne ostma hakkamist, isegi kui ise oma valikus kindlad olete. Pange kasvõi link oma hetke lemmikust teemasse. Erinevate firmade tegelased loevad neid ka ja teevad personaalseid pakkumisi vastavalt Sinu soovidele kõvasti odavama hinnaga kui need asjad kodukal üleval on.

  16. #216
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Läptopi ostuabi.

    XPS on nuts!

  17. #217

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ostsin ka alles laptopi. 17 tollise Dell XPS'i.

    Ütlen seda, et tasub igatahes hinnavaatluse päringute teemasse teha teema enne ostma hakkamist, isegi kui ise oma valikus kindlad olete. Pange kasvõi link oma hetke lemmikust teemasse. Erinevate firmade tegelased loevad neid ka ja teevad personaalseid pakkumisi vastavalt Sinu soovidele kõvasti odavama hinnaga kui need asjad kodukal üleval on.
    Said enda XPSi odavamalt kui kuskil laptopid.ee vms saidil hinnad oli?

  18. #218
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-envy-17-3020en.html

    Kas on mõistlik osta kui plaan lauaarvuti välja vahetada ja enamjaolt kodus kasutada?
    Kasutaks arvutit põhiliselt pokeri jaoks.

  19. #219

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-envy-17-3020en.html

    Kas on mõistlik osta kui plaan lauaarvuti välja vahetada ja enamjaolt kodus kasutada?
    Kasutaks arvutit põhiliselt pokeri jaoks.
    http://www.arvustus.com/hp-envy-17-3020en/arvustus/4355

    endal nii valusad kogemused HPga et ei soovita kellelgi. jahutuseprobleemid suht std.

    kuna sa tahad eeskätt korralikku masinat siis alustaks teisest otsast. võtaks ette mingi bisness klassi testid/võrdluse ja siis vaataks, kas kiidetuimat asja kusagilt eestist saab.

    Klick on btw uue nimega K-arvutisalong. Nime vahetasid nad põhjusega:D
    /üldiselt tegid madala kvaliteediga tööd aga vahepeal räägiti, et toovad tootmispraaki sisse, testivad ise ära jupid ja panevad arvutid kokku neist. hiljem igasugused probleemid.
    Viimati muudetud con poolt : 29.04.12 at 20:11

  20. #220

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ei ostaks ise ka kindlasti seda HP'd kuidagi natuke liiga kallis pill, et riskida :D http://www.notebooks.ee/default/sule...alienware-m17x on küll natuke kallim, aga Alienware ikkagi :D :P

Lehekülg 11, kokku 50 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES