Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 50 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 999
  1. #221
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Ei ostaks ise ka kindlasti seda HP'd kuidagi natuke liiga kallis pill, et riskida :D http://www.notebooks.ee/default/sule...alienware-m17x on küll natuke kallim, aga Alienware ikkagi :D :P
    Camoon, see umbes kui pereauto otsijale mingit monstertrucki soovitada. Täiesti mõttetu overkill.

  2. #222

    Re: Läptopi ostuabi.

    Jõudlus peaks HPga suht sama olema muidu.. aga mõistlikum oleks vb tõesti mõni 17" Delli XPS osta..

  3. #223
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pokkerimänguks ei ostaks elus Alienware'i :D

  4. #224

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Pokkerimänguks ei ostaks elus Alienware'i :D
    miks mitte? kui vaja asendada lauaarvutit ja vahel vedada, siis imo väga hea valik ..

  5. #225
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    No maitea, on ju palju odavamaid läpakaid, mis jooksutavad edukalt 24 lauda.

  6. #226
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    miks mitte? kui vaja asendada lauaarvutit ja vahel vedada, siis imo väga hea valik ..
    Viimase aja Pokkerikliendid jooksevad paremini highend graafikakaardiga?

  7. #227

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Viimase aja Pokkerikliendid jooksevad paremini highend graafikakaardiga?
    pff ebaoluline .. tahad m2ngida midagi vahepeal saad ka normaalselt mängida ...
    raske veits on aga noh kui enamus aega laual seisab siis lamp

  8. #228

    Re: Läptopi ostuabi.

    asus rog g75 ja g55 mudelid tulid just välja, kõvasti odavamad kui näiteks alienware aga jõudlus väga hea. ise plaanin osta varsti g75 endale. hinnaklass on umbes 1400-2000, need ikka täis püssid läpakad ka, selle raha eest tunduvalt rohkem pauku kui alienwareiga saaks.

    http://rog.asus.com/98492012/g-serie...ures-detailed/

  9. #229
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Alienwarest vähemalt kenam näeb ka välja :).

  10. #230

    Re: Läptopi ostuabi.

    ma arvan, et kvaliteedi poolest need ka alienwareile alla ei jää. asus on ikka päris töökindel asi

  11. #231

    Re: Läptopi ostuabi.

    unustasin mainida, et eestist neid saada veel pole (ei tea kas tulevadki siia müügile), aga soomest saab juba osta http://www.systemastore.fi/advanced_...to=&dfrom=&dto

  12. #232
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...20x1080-140053

    Oleks mõistlik valik kui suurema osa ajast asendaks lauaarvutit, ehk vedeleks kinnisena lauapeal? Kaal pole oluline, kuna suurem osa liikumist on niikuinii autoga. Kas 15" liiga väikseks ei jää fullhd resoga? Hind võiks jääda sinna ~1k € kanti

  13. #233

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...20x1080-140053

    Oleks mõistlik valik kui suurema osa ajast asendaks lauaarvutit, ehk vedeleks kinnisena lauapeal? Kaal pole oluline, kuna suurem osa liikumist on niikuinii autoga. Kas 15" liiga väikseks ei jää fullhd resoga? Hind võiks jääda sinna ~1k € kanti
    Tundub suht mõistlik, ma laseks CD/DVD seadme asemel lisada SSD ketta. Imo tänapäev neid CD'sid vms asju nagunii enam vaja pole, kõik asjad saab USB pulgaga vms neti teel lahendatud.

  14. #234
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Läptopi ostuabi.

    Hei.Mis sellest arvutist arvate vostro 1540 http://www.flex.ee/index/compare/object/0_5 Ei tahaks väga kallist osta valikus oli veel http://www.klick.ee/hp-635-2555.htmlLugesin siin HP kohta,et jahutusega suured probleemid.Pokkerdajale HP vist küll ei sobi.
    Kas sellel vostrol laiekraan ei ole- 8lauda väikselt ikka mahub ära natuke kattuvalt.Praegu mängin ka 8 lauaga sama suure diagonaaliga aga see vostro pilt tundub pildi peal laiem ja kõrgus väiksem.Ei ole kirjas küll, et laiekraan
    BTW mis Vostro meie v.a. Coca ostis üldse

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Põhimõtteliselt nendel HP sülearvutitel oli jah kunagi jahutusega probleeme, aga need olid vanad presario? mudelid, hetkel nagu väga hullu enam nendega pole. Aga kuna ma ise olen suur Delli austaja, siis ma soovitaks seda Delli, samuti on tal ka I-seeria protsessor, mis on minu andmete kohaselt parem, kui AMD oma. See graafikakaart ei määra olulist rolli, kuna mängid pokkerit põhiliselt sülearvutiga. Dellil näitab garantiid 3 aastat, HP'l 2 aastat.
    8 lauda mahub tiles ära küll, veidi küll servad kattuvad imo, aga no 15.6" ekraanist ei saagi väga palju tahta.

  16. #236
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Põhimõtteliselt nendel HP sülearvutitel ON ALATI jahutusega probleeme
    FYP

    mul on 4 aasta peale 11 erinevat sülearvutit olnud , nendest 5 on HP-d (viimast kasutan praegugi) ja absoluutselt iga HP on kuu/paariga standardolekus üürgama hakkanud

    eales ei soovita HP-d
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 28.06.12 at 19:05

  17. #237
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Okei, mina pole 5 HP sülearvutit omanud, lihtsalt tuginesin sellele, palju on mul tööjuures kogemusi olnud HP mudelitega (ehk kui palju on neid garantiiremonti tagasi toodud ülekuumenemise murega).

  18. #238
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Läptopi ostuabi.

    HP-del on tavatemperatuur palju kõrgem, kui muudel.

    Aceriga oli mul niimoodi, et hoidsin seda voodi peal (ei saanud hästi jahutada ennast) ja vaatasin filmi, polnud hullu midagi.

    HP-dega on niimoodi, et kui 2 kuud on töös olnud, on lihtsalt desktopil olles venti vabalt kuulda ning kere on selgelt kuum.
    Kui kellelgil väga vaja on, võin hiljem programmi tõmmata ja öelda, mis temp. on erinevaid asju tehes.

    Igatahes kui ma mängimise ajal raamatut alla keskele ei pane, siis on overheat shutdown guaranteed.

  19. #239

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    mul on 4 aasta peale 11 erinevat sülearvutit olnud
    miks nii palju?

  20. #240
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    miks nii palju?
    OT
    enamik läpparitest vahetus aastaid tagasi, kui midagi ei meeldinud, müüsin maha, neelasin kahjumi alla ja ostsin uue.

Lehekülg 12, kokku 50 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES