Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 50 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 999
  1. #421

    Re: Läptopi ostuabi.

    Reisile võtaks äärmsiel juhul max 12-13" kaasa. Alla 2 kg pilli kindlasti.

    5 kg julgal on lisaks veel vaja kaasas vedada 2 kg laadija kobakas. Ärge seda ära unustage.

  2. #422
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Läptopi ostuabi.

    Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
    Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

    // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.

  3. #423

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mul kahel tuttaval (mõlemal XPS) on aasta pärast ostmist mõlemal emaplaat maha põlend. Loodame et mingi loll tehase praak .. Koostekvaliteedilt jätavad viimased XPS'd imo nats soovida. Vanemad tundusid kuidagi "tugevamad". Sa q_q imo ei saa aru et kõik ei kuku 5kg kotti kandes pikali tänaval.. see kellele sobib 17", 12"; 15" on juba täiesti individuaalne ..

    Loodame, et kestab

  4. #424
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
    Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.

  5. #425
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
    Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

    // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.
    This. Mina nt käin kord kuus maal, läpaka kotti tassin aint 100m autosse. Obviously mida suurem läpakas seda parem minu jaoks, tavaliselt pakin veel klaviatuurid-värgid veel läpaka kotti kaasa. Kui iga päev koolis kaasas tassida siis jah sucks, aga minu jaoks see oluline, et 10h ühe koha peal grindida oleks mugav mitte see kas 30 min tassida 5kg või 2.5kg asja.

  6. #426
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    fyte ja codecci ütlesid olulise ära. endal tööalaselt alati max ekraani vaja + sama teema, et reisimine tähendab ka enamasti maaleminekut, spaasseminekut v näiteks teise tuppa läpaka kaasavõtmist vms. ka lennukisse aegajalt tassida pole probleem. ringi liigun autoga valdavalt ja kott üleõla ringijooksmist suht vähe. mu jaoks on primaarne võimalikult hea kvaliteet, suur ekraan. muu on savi. vb kui 10kg kaaluks, siis jah oleks probleemne juba.

    tore, et sul on oma arvamus q_q. kujutan ette, et sa selline mu jutu peale - pole kerge olla:

    ( Click to show/hide )

  7. #427
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    jah, kui 17" poisid on oma j6u yhendanud on raske vastu vaielda

    ja patsilaa see silmadest vere tulemise jutt oli kujundlik k6ne ehk figurative speech

    kuskilt tegelt verd ei jooksegi

    loodan et m6istad inglise keelt

    ( Click to show/hide )


    :3

  8. #428
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ...lihtsalt minuarust on see common sense et m6ttetu endale 5kg 17" laptop osta...miks te 17" ostate for real?
    lihtsalt loodan, et sellised küsimusi enam õhku ei jäänud. või?

  9. #429
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    ma ei oska vastata tbh

    mingis m6ttes ma saan aru aga pole n6us nende argumentidega

    let's agree to disagree?

  10. #430
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
    Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.
    Fyte ikkagi spordiinimene, mitte paksuke nagu Sina.

  11. #431
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    teen yhe posti veel

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    ja Q_Q, su loogika ikka väga vigane. Kui inimene tahab reisima minna, siis isegi 5kg läpparit umbes 8x mugavam transportida kastiga võrreldes. Kui tarvis nt hotelllis (vm iganes) hiljem tööd teha, siis ta seisab anyway laua peal ju.
    Või sa hakkaksid lauaarvuti kasti, monitori jms kuidagi reisikotti ära mahutama?
    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
    Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

    // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.
    nah mu loogika pole vigane sa lihtsalt said valesti aru

    esiteks jutt k2is sellest alienwarest mis flex andmetel 4,3kg ja ma arvan kogu koputas kotis on 5kg 2ra

    ja obv ma ei m6elnud et keegi lauaarvuti reisile kaasa v6tab vaid pigem seda et lauaarvuti samade statsidega on kordades odavam ja ylej22nud raha eest saab easylt nt 12" netbooki vms osta mis reisidel kaasas kanda

    ja nagu ise ytlesid siis reisimisel ja reisimisel on vahe. obv lennukiga hotelli on savi palju see kaalub aga nt bussis reisides ma kahtlen kas 17" yldse sul mahub seal p6lvedel lahti v6tta, igatahes 12-14" on selles situatsioonis mugavam. ja neid erinevaid n2iteid obv 10000 tykki


    rohkem vast 17" kohapeal s6na ei v6ta :3

  12. #432
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ma ei kasuta never kuskil bussis läpakat, aint mujal korteris/hotellis laua peal. Ma ei hakka 12-14" netbooki oma kogu HEM database, notesid jms jama panema ja koguaeg 2 arvuti vahelt hüppama, 1 arvutiga way mugavam kõike teha. Lähen kodust mitmeks päevaks ära võtan kaasa, tulen koju ühendan monitori järgi ja jälle kõik kohe olemas.

    Tänapäeval muidugi igast drop boxid ja värgid ka olemas millega idee poolest vist saab ka samasuguse efekti, aga ma nii tehniline vend veel pole :)
    Ja 12-14" läpaka taga ma läheksin insta tilti, olgugi, et enamasti 1-2 lauda korraga mängin. 15" juba ajab asja ära.

  13. #433
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Läptopi ostuabi.

    Q_Q, mulle tundub, et sa vaatad teemat lihtsalt enda mätta otsast, kuna sa ise ei mängi eriti paljude laudadega samaaegselt. Paraku paljud siinsest kontingendist seda aga teevad ning 12-13" läpakas selleks ei kõlba kuigi hästi.

  14. #434
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Q_Q, mulle tundub, et sa vaatad teemat lihtsalt enda mätta otsast, kuna sa ise ei mängi eriti paljude laudadega samaaegselt. Paraku paljud siinsest kontingendist seda aga teevad ning 12-13" läpakas selleks ei kõlba kuigi hästi.
    aga 15" full hd?

    mul endal 15" aga isegi see veits kohmakas ja j2rgmise ostan prolly 14" thinkpad

    though n6us et 12-13", kui see su nii6elda main setup (ehk siis lauaarvutit pole), on v2ike veits

  15. #435
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Läptopi ostuabi.

    Jep, 15.6" FHD on norm, aga olles mõlemit kasutanud (sain vahepeal paar päeva seda precision m4600t kasutada, mis HVs müügis on), eelistan 17" - silmale parem, kui suurema pindala peale mahutatud selline reso lihtsalt..

  16. #436

    Re: Läptopi ostuabi.

    miks te selliseid asju ei kasuta? 4 monitori saab ka läpakale järgi ajada
    http://www.flex.ee/index/item/object/5/sub_object/1045/

  17. #437
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Läptopi ostuabi.

    Selle isendi kohta oskab keegi midagi arvata http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea..._eng/14453156/ Kuna suurem asi mängur pole, siis ei näe lauaarvutil mõtet enam, vahetaks ta välja. Oluline on, et saaks 2560x1440 molu külge ühendada, seega inteli HD graafika ei sobi.

  18. #438
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ega asi inteli graafika taga pole. Oluline mis väljundid läptopil on. Läbi HDMI ei saa 2560x1440@60Hz kätte, aga @40hz peaks ära tulema.

    Uuri Lenovo T seeria arvuteid neil mini displayport olemas.
    Viimati muudetud Mrt1989 poolt : 22.01.13 at 15:42

  19. #439
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Läptopi ostuabi.

    Olin ise sama mure ees hiljuti, sest mu eelmisel läpakal oli ainult VGA-out ja selle max oli 2048x1536. Teoreetiliselt vist saab üle selle ka vägistada, aga pildikvaliteet hakkab (oluliselt) langema. Displayport ja dual link DVI annavad kindlasti 2560x1440 välja. HDMI 1.4 ja teoreetiliselt 1.3 ka, aga nt. mu U2711'l on HDMI 1920'ga piiratud kui ma õigesti aru sain.

    Kui ma midagi valesti välja ei lugenud, siis see Asus ei tohiks sobida.

  20. #440
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Läptopi ostuabi.

    Geforce lehel ütleb
    GT635M
    Display Support: Up to 2560x1600 Maximum Digital Resolution
    Up to 2048x1536 Maximum VGA Resolution
    HDCP-yes
    HDMI-yes

    Dual-link DVI Support
    Able to drive industry’s largest and highest resolution flat-panel displays up to 2560x1600 and with support for High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP).

Lehekülg 22, kokku 50 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES