Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 50 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 999
  1. #21
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui minul on raha vähe, siis mina ostaks hinnavaatlusest usaldusväärse kasutaja käest mingi äriklassi masina, millel on ca vähemalt 1,5 a garantiid 3st järel. Üsna lollikindel lahendus. Uut ordit ikka ei ostaks. Samas ma saan aru, et inimesed, kes pole masinatega kursis ei julge osta kasutatud kraami. :)

  2. #22

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ma olen peaaegu 100% kindel, et seal müüakse refurbished arvuteid. Ise muidugi eitavad, kuid... Samas see ei tähenda muidugi, et need arvutid halvad oleks ja ei töötaks vms.
    Kas sul on mingit infot sale24 kohta või niisama arvad? Just mõtlesin ise ka sealt osta läpaka.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Läptopi ostuabi.

    Dell või Mac.

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Läptopi ostuabi.

    Meh?

    Mul HP 8710p, äriklass ja 17" laiekraan
    Teine on Macbook pro.

    SOOVITAN IGAL JUHUL MACI!

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Dell või Mac.
    +1

  6. #26

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas r3o
    Kas sul on mingit infot sale24 kohta või niisama arvad? Just mõtlesin ise ka sealt osta läpaka.
    Olen võrdlemisi kindel. Lühidalt: maksin ja siis teatati, et seda arvutit täpselt pole. Kui raha tagasi küsisin, öeldi, et nad otsivad veel ja järgmisel päeval leitigi. Kui arvuti saabus, siis kõik kaitsekiled olid eemaldatud, mõned CD-taskud avatud, samuti arvuti all sertifitseerimistunnistused mujalt eemaldatud ja sinna kleebitud. Support selgitas seda kõike umbes nii, et arvuti on laua peal seisnud. Kuidas see saab normaalne selgitus olla, mina aru ei saa.

    Lisaks oli arvuti prose teine, kui minu tellitud mudelil. Samas oli ta parem, kui oleks pidanud olema, seega see väga ei nörritanud.

    Hinnavaatluses on ka üks teema: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=305896

    Üldiselt aga - ma ei väida absoluutselt, et nad müüvad mingeid katkiseid või second hand arvuteid, sest refurbished arvutite alla kuuluvad ka näiteks katkise pakendiga vms arvutid. Seega on see iga ostja enda kaaluda ja mõnikord on hind palju olulisem argument.

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Läptopi ostuabi.

    ma ka möllasin sale24-ga üsna kaua, aga sain lõpuks nõutud/kvaliteetse arvuti kätte ja olen rahul. kui sealt osta, siis ma soovitaks enne küsida, kas neil seda arvutit on üldse...+ kohapeale saab ka alati minna - asub stockmanni lähedal

  8. #28
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Läptopi ostuabi.

    see on suht obv jah, et sale24 müüb kasutatuid või refurbished masinaid.
    alati kui HV's mingi läpaka ostu teema on, siis on sale24 juhtfiguuril seal miskit pakkuda.


    samas poliitilise korreksuse huvides ma ei väida midagi hetkel 8)

  9. #29

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kuna töötan Arvutihoolduses, siis räägin vaid Meie kogemustest. Soovitame ka klientidele Asust. Sest seda on kõige vähem meil käinud, aasta jooksul vaid 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Okei, kindlasti on Delli, Lenovo, HPde ja muude osakaal turul suurem, aga kindlasti Asusel on seal mingi osa.
    Garantiist ma kahjuks ei tea midagi.
    3 aastast garantiid pakuvad vist vähesed?

    Arvan seda, et kui keegi soovib osta kõrget äriklassi HPd, mingi 25k eest, siis see oleks epic fail. Miks? Sest sama hinna eest saab sellise püssi (Delli, Lenovo nt), ning kindlasti on see töökindlam kui HP.

    HP võix jääda oma printereid tootma ;D.

    Samas, viimastel kuudel on hakanud ka Delle suht palju käima, kuid enamjaolt on paljudel kõvaketas läbi.

    Soovitan:
    1. Asus
    2. Dell
    3. Lenovo

    Nii-ja-naa positiivne:
    1. Ordi
    2. Acer
    3. Sony (ainult sp, et antud firma läptopid on niiii faking rõvedalt kalli hinnaga, et jube)

    Nii-ja-naa negatiivne:
    1. Fujitsu
    2. Toshiba
    3. MSI

    Ei soovita:
    1. HP
    2. Samsung

  10. #30
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Coca, kas sa eristad ikka fuijtsu lifebook ja amilo seeriat?
    Ja ordi nii ja naa positiivne, wtf :)

  11. #31
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Läptopi ostuabi.

    Dell, Lenovo, Fujitsu, HP, Mac. Kõigil on erinevad seeriad, ühed osapooled kannatavad kriitikat, teised mitte :/. Hetkel liigitasid väga üldiselt.
    See oli Coca postitusele vastuseks siis.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Läptopi ostuabi.

    maitea.. Lenovo kahjuks räägib see, et sama hinna eest saad palju rohkem fujitsult.. (kirjutajad/kaardilugejad/usbi augud/dvi/vga) jms otsad mida lenovol pole või on doki külge integreeritud.. mul on siiani küll üks fujitsu ainult old e8020 ga raip midagi pole katki läinud ja väga hästi peab vastu.. ja aku peab ka muhedalt..

    ja sõbral uus lenovo.. tigeda konfi ja värgiga.. aga fcking näkast SD kaardi lugejat isegi pole:-/

  13. #33
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ise olen ibmi/lenovo T-klassi tööalaselt kasutanud vaat et 10 aastat, sh väga palju reisidel ja erinevates klimaatilistes tingimustes (Sudaani kõrbetormis ntx) ja olen neile masinatele ikka väääga palju koormust andnud ja siiamaani ei ole mind alt veetud. IBMi intranetis olid kunagi videod kus kasutajad olid neid läpakaid põlevasse majja unustanud, SUViga üle sõitnud etc ja ikka töötasid.

    Olude sunnil pidin vahepeal mingit HP highend masinat kasutama, aga see suri kyllalt kiirelt ja jonnis ka ikka ysna palju.

    Sample size on väike tho.

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Arvan seda, et kui keegi soovib osta kõrget äriklassi HPd, mingi 25k eest, siis see oleks epic fail.
    Sain praegu biidi ;D

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    foorum.hinnavaatlus.ee ostuabi osakond
    +1, sealt saaksid parimad soovitused.
    Mingi hinnapiir ikka onjuuu?! 20K? 30K?

  16. #36
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Imo on suvalisel inimesel, kes läpakat loengusse tassib ja sealt tagasi üsna mõttetu osta 25k maksvat läpakat, kui sellega passitakse wifis ja kirjutatakse mõni kirjatöö, aga näed on kvaliteetne ja aku peab hästi vastu.
    Samas pole ma ise kunagi ühtegi läpakat omanud, aga niipalju kui näiteks odava 10k delli junniga kokku olen puutunud, tundub see siiani üsna normaalne valik, vähemalt koostekvaliteet küll otseselt silma ja kätt ei häiri.
    Seega igal inimesel on erinevad vajadused ning rahalised võimalused. Soovitaks samuti HV-st täpsemalt uurda ning mõelda pigem normaalsele dockingu variandile.

  17. #37
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kaasastassimiseks võiks just kvaliteetne (loe: vastupidav) läppar olla ja loengus olesklemiseks hea aku ka?

    Delliga on see, et isegi 10k eest võib saada uue, millele Dell julgeb anda 3a garantiid ehk firma ise usub oma koostekvaliteeti.

    Nagu varem mainitud, siis küsi parem abi hv.ee-st, sest siin tundub asi jube subjektiivne

  18. #38

    Re: Läptopi ostuabi.

    jap, liigitasin üldiselt :)

  19. #39

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui keegi tahab endale mingit kerget läpakat siis ostke endale need
    7" väikesed hädapätakad. Kastutage seljakotti, mitte neid üle üheõle
    tolgendavaid käekotte, ja ple see paar kilo interneti alistajat midagi nii
    raske kaasas kanda.

    Nagu eespool öeldud, iga uuem läpakas, vahet pole mis hinna klassist
    töötab edukalt, pigem on asi selles lihakäntsakas sial taga, Mõni inimene suudab
    oma äriklassi läpaka nädalaga tuksi keerata, teine suudab oma 6k'se junsuga
    aastaid toksida ilma suuremate probleemideta.

  20. #40

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://www.photopoint.ee/et/toode/13...-valge-ns84xsh


    ostsin selle lihtsalt sellejaoks, et vahel kui vaja, kiirelt kätte võtta ja jooksta :D
    enamjaolt seisab kapil

    aga olen väga rahul

Lehekülg 2, kokku 50 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES