Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 50 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 999
  1. #621

    Re: Läptopi ostuabi.

    endal asus a55vj ivy bridge i5 ja hoiab akut 99% peal. plugged in, not charging

  2. #622

    Re: Läptopi ostuabi.

    See aku tagant ära võtmise jutt tundub päris kahtlane... ei ole ise kunagi nii teinud ja ei tea vist kedagi kes oleks ka.. kui 90% ajast on juhtme taga, mis point siis üldse läpakal on? Lauakaga kõiki asju tehes tööeffektiivsus ikka kõvasti parem ju, eriti arvestades, et lauakaga saad bang for the bucki ikka kõvasti rohkem kui läpakaga selleks, et päevast päeva samas kohas ainult läpakaga tööd teha peaks siis kindlasti vähemalt suurem lisa monitor olema, muidu ei ole aeg nagu väga midagi väärt.. kui isegi mingit NL10 või NL20 mängida ja vähegi volüümi anda peaks see ikka väga kärmelt ära tasuma..

    Kõige kahjulikum läpakate akule on see, kui sa lased ta 0% peale, iga kord kui lased 0i väheneb mahutavus..

  3. #623
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas faronel Vaata postitust
    Ma ei hakka foorumit spämmima uue threadiga, aga minu küsimus käiks enam-vähem teemasse ka. Nimelt, ma tahan nüüd lähipäevil osta endale tablet PC. Peamised kasutamise eesmärgid: lühiajalistel reisidel vaadata filme; surfata netis; mängida mõttetuid mänge, mida mängida mingi tabletiga saab (jne...).

    Alguses mõtlesin võtta iPad Mini, aga minu silmade puhul vähemalt on see filmde vaatamiseks liiga väike (arvestades eriti, et see ei näita filmi tervele ekraanile ja see funktsioon, mis laiendab tervele ekraanile, lõigab filmilindi küljed välja - kui on arusaadav jutt). Hetkel olen kahe vahel: iPad retina display või MS Surface RT koos klaviatuuriga.

    Kellegil on mingid head, kriitilised kogemused antud mänguasjadega? Millist eelistada? Miks? Muidugi, alternatiivina võib soovitada midagi kolmandat, kuid siis ka veenvad argumendid. Thanks ahead.
    Surface on hübriid laptop/tablet. iPad on puhas tablet.

    Kui sa ainult neid asju teed, mida loetlesid, siis võta parem Nexus 10 ja ära raiska raha ainult brändinime eest maksmisele.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 23.05.13 at 08:03

  4. #624
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    mul obv ipad ja rahul. lapsed ka rahul. Brandinime ja disaini eest võibki veidi rohkem maksta. arumaeisaa

  5. #625
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    Disaini eest maksta - ok kui tõesti huvitab sind kuidas see asi välja näeb jne.

    Nime eest maksta... Never ever.

    Nõustun Strawberryga.

  6. #626
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    kvaliteeti ärge ka unustage, mille enamasti tagabki brand

  7. #627
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    See aku tagant ära võtmise jutt tundub päris kahtlane...
    Selelst on HV-s räägitud ma arvan kümneid kordi.

  8. #628

    Re: Läptopi ostuabi.

    Selle aku tagantvõtmise, normaalsetel läpakatel, ainuke põhjendus on et läpaka kuumus rikub aku ära. Kuluosa krt, mis sellest sitast hoida, et äkki kestab 2 kuud kauem.

  9. #629
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    kvaliteeti ärge ka unustage, mille enamasti tagabki brand
    ainult apple inimene ütleb brand :D

  10. #630
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Aga aku ju ikka vananeb neil uuematel ka? Täpselt sama nagu telefonidega või mis. Alguses peab aku 7 päeva, mõne ajapärast 2 max. ( näide )

    Äkki eksin ei tea :)
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    sa hoiad telefoni koguaeg laadija taga?
    Olen Googeldanud ja on täiesti OK. hoida telefonil laadija kogu aeg taga - ise hoian ka. Akudel on peal kaitse, et ei lase üle laadija ja seepärast, kui võtad kaabli tagant siis pm. kohe Aku% kukub 2-5%, aga tegelikkuses ta ei laegi üle 95-98 protsendi.

    Ainus, mis pidi aku eluiga lühendama oli see, kui lased aku pidevalt tühjaks. Ei mäleta enam prose, aga googeldage.

  11. #631

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen Googeldanud ja on täiesti OK. hoida telefonil laadija kogu aeg taga - ise hoian ka. Akudel on peal kaitse, et ei lase üle laadija ja seepärast, kui võtad kaabli tagant siis pm. kohe Aku% kukub 2-5%, aga tegelikkuses ta ei laegi üle 95-98 protsendi.

    Ainus, mis pidi aku eluiga lühendama oli see, kui lased aku pidevalt tühjaks. Ei mäleta enam prose, aga googeldage.
    Täpselt vastu pidi on läpakatega, kui lased pidevalt 0i sureb 110% rutem aku ära..

  12. #632
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen Googeldanud ja on täiesti OK. hoida telefonil laadija kogu aeg taga - ise hoian ka. Akudel on peal kaitse, et ei lase üle laadija ja seepärast, kui võtad kaabli tagant siis pm. kohe Aku% kukub 2-5%, aga tegelikkuses ta ei laegi üle 95-98 protsendi.

    Ainus, mis pidi aku eluiga lühendama oli see, kui lased aku pidevalt tühjaks. Ei mäleta enam prose, aga googeldage.
    täpselt seda ma ütlesingi

    visa hing ütles et telefonidel aku eluiga väheneb ja ma ütlesin et ega ta telefonil laadijat taga ju ei hoia (st laseb koguaeg tühjaks) ja sellepärast eluiga väheneb

  13. #633
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Läptopi ostuabi.

    First Haswell gaming laptop revealed: MSI GT70 Dragon Edition 2 with GTX780M graphics.

    ( Click to show/hide )


    With Computex just around the corner, MSI has taken the wraps of what can truly be described as a next-gen gaming laptop. According to CNET, the 17.3-inch GT70 Dragon Edition 2 will pack a yet-to-be-announced Haswell chip alongside an equally mysterious NVIDIA GTX780M GPU that is claimed to deliver a 3DMark Vantage score of 36,000 -- in other words, roughly equivalent to the benchmark stat you'd get from a desktop gaming PC packing Ivy Bridge and a full-size GTX 680, if the boast happens to be true. A SteelSeries-branded keyboard is attendance, alongside multiple SSDs in Raid 0 config and three video outputs, all contained within a 21.8mm-thick package that weighs 2.9kg. Expect pricing and availability details once the big Taiwanese expo gets underway.

  14. #634
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    Expect 3k~ lap top :D

  15. #635
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Expect 3k~ lap top :D
    Tõenäoliselt tuleb hind ~2k või vähem. Samast klassist 17" Alienware gaming laptop (Alienware on tegelikult kallis brand) maksab ~1700-1800€ hetkel.

    Muljetavaldav on, et see MSI läppar kaalub ainult 2,9kg !

    Alienware M17x high end gaming laptop kaalub 5,3kg.

  16. #636
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    5.3kg? Wtf... 17" Dell Precision kaalub 3.6kg ja on üks robustsemaid läppareid mida ma näinud :D

  17. #637
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    5.3kg? Wtf... 17" Dell Precision kaalub 3.6kg ja on üks robustsemaid läppareid mida ma näinud :D
    Alienware on ka designitud pikalt 100% koormuse all töötama. Lisa jahutused, suurem aku, standalone videokaart jne.

    Tavaläpparid ei pea sellisele koormusele vastu, mul mõned aastad tagasi läks üks HP läppar kaks korda garantiisse, sest 4 tundi järjest arvutimängu mängides sulas emaplaat lihtsalt üles.

  18. #638
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    Elu sees ei tule vähem kui 2k.

    Alla 2.5k oleks üllatunud.

    Need alienwareid millest sa räägid on vanema GPUga jne...

    Eks see, et ''esimene'' Haswelli chippiga läppar hypeib ka hinda natuke üles.

  19. #639
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Elu sees ei tule vähem kui 2k.

    Alla 2.5k oleks üllatunud.

    Need alienwareid millest sa räägid on vanema GPUga jne...

    Eks see, et ''esimene'' Haswelli chippiga läppar hypeib ka hinda natuke üles.
    Eks varsti saab teada, praegu on enam-vähem nagu kohvipaksu pealt ennustamine. Samas on kõlakaid "inside sourcedelt", et Haswelli chipid tulevad odavamad kui praegused 3rd gen Ivy Bridge-d.

  20. #640
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mitte-ametlikult müüakse sellist asja 2300€ eest.




Lehekülg 32, kokku 50 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES