Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 50 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 999
  1. #41

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kolm aasta garantii on suht standard imo enamusel äriklassi pillidekl. Enda e5500'l läks see raam katki, mis seal ekraani ümber on .. no questions . .saatsin tallinna ja jülejärgmine pöev sain juba kätte ning korras.


    Aga jah ORDI ja Desknote ja klickil oli ka mingi oma saast vist veel, neid ei ole mõtet kommenteeridgai. Ei soovita kõige hullemale viha vaenlasele ka .. jubedused ..

    Mul oli ordi, 6 kuuga läksid hinged nii läbi, et ekraan ei seisnud enam püsti .. uued hinged pandi, siis nagises juba kõik jne ...

    Ühesõnaga peab inimene välja mõtlema tõesti, mis on tema jaoks prioriteedid .. kas kaal, aku kestvus, võimsus, ekraani suurus, mobiilsus ja obv hind.

  2. #42

    Re: Läptopi ostuabi.

    täpselt nii, kui inimene kasutab läpakat vaid netis surfamiseks ja mõne dokumendi tegemiseks, siis pole vaja osta nt 20-40k läpakat :)
    Ja kui mõni on hullem mängusõltlane, kellel kõvakas erinevaid wolfensteine, fifasid, nbasid täis, siis sellele ei sobi kohe kindlasti mingisugune 10k-ne rotikas 80GB kettaga :D

  3. #43
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Starsi jaoks täitsa piisav - kui vaja siis spordikotti, pikenduserull kaasa ja kasvõi randa:


  4. #44

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    täpselt nii, kui inimene kasutab läpakat vaid netis surfamiseks ja mõne dokumendi tegemiseks, siis pole vaja osta nt 20-40k läpakat :)
    Ja kui mõni on hullem mängusõltlane, kellel kõvakas erinevaid wolfensteine, fifasid, nbasid täis, siis sellele ei sobi kohe kindlasti mingisugune 10k-ne rotikas 80GB kettaga :D
    isegi mõistliku mänguri läpakaid on soodushinnaga võimalik saada 10k eest(geforce 9600, 4gm ram, 320gb ketas jne, windows xp).

  5. #45

    Re: Läptopi ostuabi.

    aga HP paviljon on juba järgmiseks päevaks emaplaadiprobleemiga garantiis :D

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ise olen ibmi/lenovo T-klassi tööalaselt kasutanud vaat et 10 aastat, sh väga palju reisidel ja erinevates klimaatilistes tingimustes (Sudaani kõrbetormis ntx) ja olen neile masinatele ikka väääga palju koormust andnud ja siiamaani ei ole mind alt veetud. IBMi intranetis olid kunagi videod kus kasutajad olid neid läpakaid põlevasse majja unustanud, SUViga üle sõitnud etc ja ikka töötasid.

    Olude sunnil pidin vahepeal mingit HP highend masinat kasutama, aga see suri kyllalt kiirelt ja jonnis ka ikka ysna palju.

    Sample size on väike tho.
    Üldiselt on pluss üks ka minu poolt. Ainukene mure on olnud, et kõvakettad tahavad läbi minna aga ei ole kindel, et kas see on masina viga või minu kasutamise probleem.

  7. #47

    Re: Läptopi ostuabi.

    kõvakas läheb väga paljudel arvutidel läbi :)
    see ei olene masinast. Samas oleneb kõvaketta firmast. Western Digital nt ei kõlba kuhugi, samas kui Samsungi kettad on väga head :)
    Samas, mõne läpaka emaplaat läheb "halvaks", siis hakkab ta kõvakettaid läbi kärsatama ning see pole üldsegi meeldiv.

    Keskmiselt peaks ketas ikka aasta vähemalt kestma, kuni 2-3a. Kui isegi selle aja jooksul pole kõvaketas läbi läinud, siis on teil õnne olnud :)

  8. #48

    Re: Läptopi ostuabi.

    Lenovo T-klassi kõvaketta probleemi olen kuulnud aga vähe, minu jaoks kõige tähtsam on et neil saab eemaldada dvd drive ja selle asendada akuga...tln-trt kestsid lahedalt...ma täpselt seda tehnilist poolt ei tea kuidas...tööjuures tehti...alati oli esimene küsimus kui helpdeski sisse sadasin: Noh HP kannel perses jälle? Kodusel kasutusel mul neid HP kandleid 2 ja mis seal salata....pidev kunde olen

  9. #49

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    isegi mõistliku mänguri läpakaid on soodushinnaga võimalik saada 10k eest(geforce 9600, 4gm ram, 320gb ketas jne, windows xp).
    see on mingi säästutootja v siis tuntud tootja säästuseeria .. ühsõnaga sitt .. 10k eest sa ei saa saada normaalset pilli (va lauaarvuti)

  10. #50

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    see on mingi säästutootja v siis tuntud tootja säästuseeria .. ühsõnaga **** .. 10k eest sa ei saa saada normaalset pilli (va lauaarvuti)
    http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9920-1507

    Nimme panen kohe Ordi toote lingi ;D Ma ei suuda kohe kuidagi välja mõelda ühtegi põhjust, miks ma peaksin poole kallima arvuti kasuks otsustama.

  11. #51

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tundub et sa oled laptopidest ikka v2ga kauge inimene.

    ordide koostekvaliteet on juba nii sitt, eti kanna kriitikat
    teiseks on nende jahutussüsteem nii persses, undavad nagu raiped, kuumenevad üle

    odavat ja hea düldiselt pole ....

  12. #52
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9920-1507

    Nimme panen kohe Ordi toote lingi ;D Ma ei suuda kohe kuidagi välja mõelda ühtegi põhjust, miks ma peaksin poole kallima arvuti kasuks otsustama.
    Sest sülearvuti omadused/näitajad ei ole ainult RAM, CPU ja kõvaketta suurus. On vastupidavus, mobiilsus, aku kestvus, kaal.

    Ütlen veel ühe põhjuse - seda kuradi Ordit sülle võtta on pagana kuum! Olen vist rumal küll kui sülearvutit vahel süles kasutan.

    See teema ajab nii tilti ;D

  13. #53

    Re: Läptopi ostuabi.

    Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

    Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

    Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

    Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

    Ette tänades.

    Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...t-p-32473.html

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Läptopi ostuabi.

    Siin käis korra läbi Mac, aga mingit iseloomustust selle kohta ei tulnud.
    Mind huvitaks arvamused selle kohta just pokkerimängija silmade läbi - paljud saidid seda
    üldse toetavad, kas PT jm programme ikka saab kasutada jne.

  15. #55
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants
    Siin käis korra läbi Mac, aga mingit iseloomustust selle kohta ei tulnud.
    Mind huvitaks arvamused selle kohta just pokkerimängija silmade läbi - paljud saidid seda
    üldse toetavad, kas PT jm programme ikka saab kasutada jne.
    FullTilt ja Stars toetavad otseselt OS X'i. Paraku HEM ja PokerTracker seda seni veel ei tee, vähemalt minu teada mitte.
    Ehk tavalisel MacBook'il Trackerit kasutada võimalik minu teada hetkel pole, kuid MacBook Pro'l on võimalus runnida ka väga edukalt Windowsi, defaultina peaks olema selline võimalus kohe kaasas, eelkõige just sellepärast, et mõned programmid OS X'i all ei tööta.

  16. #56

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

    Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

    Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

    Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

    Ette tänades.

    Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...t-p-32473.html
    nohjah mul o nendal e6500, pairma videokaaridga, mis saada .. ma ei tea .. enamustes m2ngudes jääb ikka kahvatuks .. aga vanemaid mänge kannatab kenasti mängida .. uued mängu on ju minig 4gb+ nendest väga ei tasu unistadagi ... paremad graafikakaarid maksavad mingi 7k+ ju poes tavaarvutile.

    aga e6400 on hea valik .. soovitaks leddisplaiga võtta monitor .. kallim, kuid tunduvalt parem

  17. #57
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

    Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

    Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

    Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

    Ette tänades.

    Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...t-p-32473.html
    DELL Precision seeria. Parim läpakas mis saadaval. Tegemist on tõsiste töömasinatega. Kui seda käes hoida, siis on aru saada, millest jutt. Ei mingit odavat plastmassi. Olen ise vahepeal kasutanud M6400 projekteerimiseks, 3D modelleerimiseks. Kiirus, võimsus andis paljudele headele lauakatele silmad ette. Hind ka vastav muidugi.

    http://www.max.ee/?p=87

  18. #58

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    nohjah mul o nendal e6500, pairma videokaaridga, mis saada .. ma ei tea .. enamustes m2ngudes jääb ikka kahvatuks .. aga vanemaid mänge kannatab kenasti mängida .. uued mängu on ju minig 4gb+ nendest väga ei tasu unistadagi ... paremad graafikakaarid maksavad mingi 7k+ ju poes tavaarvutile.

    aga e6400 on hea valik .. soovitaks leddisplaiga võtta monitor .. kallim, kuid tunduvalt parem
    Ei mängi tavalisi mänge. Aint pokker ja kooli-tööasjad.

  19. #59

    Re: Läptopi ostuabi.

    Delli puhul obv precision seeria ka, ma ei tea, miks ma selle unustaisn .. aga see peakski rohkem olema nö "tööjaam" või ma eksin?

    E6400 on siuke päris hea mugav tõesti, valsiin ise e6500 .. kuna tahtsin 15" ekraani

  20. #60

    Re: Läptopi ostuabi.

    Auch...Need precisionid päris kirved ning see e6400 lediga on ka üle 20k :-\

Lehekülg 3, kokku 50 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES