Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 50 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 999
  1. #821
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Mata Vaata postitust
    To Strawberry:
    http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...on-M531R-99637

    ''Natuke'' odavam PC läppar ja samas tech specs...
    Mõtetu on linkida mingit plastmass paska kui algselt küsiti äriklassi arvutit imho.

    15.6" ekraanil 1366x768 reso, what year is this ? SSD-d ei ole ja kaalub kilo rohkem kui peaks.

  2. #822
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Lol @ Inspironi ja Apple võrdlus :D

    2014 aasta Inspiron on umbes sama hull saast kui HP Pavilion omal ajal.

  3. #823
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Räägi mulle, mida minul sellest paremaks muutub, et Apple teeb kõik nullist ise aga nt. Dell võtab sobiva raua teistelt?

    E: Obv, et mingi odav Inspiron ja Apple ei kannata võrdlust, võtaks ise ka igakell Macbooki kui ma peaksin valima nende kahe vahel.
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 04.04.14 at 17:55

  4. #824
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ahah. See MACi vihkamine on ikka üks naljakas asi. Enamik vihkajatest pole kahjuks elusees mõne MACiga pikemalt kokku puutunud :P.

    1:1-le näitajate/hinna võrdlemine on ka umbes sama, kui võrrelda Volvot ja Hyundaid.
    lol - vana hea vaidlus tagasi.

  5. #825
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Eiei, ma ei räägi Intelist. Ma räägin sellest, et Apple literally ehitab oma arvutid algusest peale ise. See, et protsessori patent Intelile kuulub on ebaoluline.

    2013 majandusaruandest ntx:

    "The rest — all $10.5 billion of it — is allocated to “other capital expenditures,” specifically “product tooling and manufacturing process equipment, and corporate facilities and infrastructure, including information systems hardware, software and enhancements.”
    So Apple continues to invest in its ability to build certain products and components in-house, or in cultivating that ability in its manufacturing partners by outfitting them with tooling equipment and whatnot."
    Oot mis riistvara see Apple sul ise toodab? Kas ta toodab ddr3 mälusi? kas Äppelil on mingid suured ssd flash tehased , millest ma ei tea ? Kas Apple ei kasutagi Inteli cpus ega wifi kaarte ? not to mention nvidia gpu d...

    Üldiselt vahet pole, kui tööks vajalikud programmid on nii OSx/win peal olemas. Inimesed, kes on poweruserid valivad siiski Lenovo, kuna saad sama raha eest parema configu ja juppe on ise lihtsam vahetada/ juurde lisada, kui tekib soov upgradeda.

    Minu teada peaks Airil ssd ja mälu mobo külge joodetud olema ,ehk kui need lähevad võid lutsu visata.
    Viimati muudetud Mrt1989 poolt : 04.04.14 at 18:12

  6. #826
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Üldiselt vahet pole, kui tööks vajalikud programmid on nii OSx/win peal olemas. Üldiselt inimesed, kes on poweruserid valivad siiski Lenovo kuna üldiselt saad sama raha eest parema configu ja juppe on ise lihtsam vahetada/ juurde lisada, kui tekib soov upgradeda.
    selliseid powerusereid on vb 5% ja siis jep arusaadav. 95% ei vaheta kunagi mingeid juppe läpparil ja ei confi ka eriti midagi.

  7. #827
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Läptopi ostuabi.

    Fuck this shit, ma ei viitsi vaielda ja taielda :D Ülimalt pohhui kah, mida keegi ostab, ise eelistan teatud brändi ja asi vask.

  8. #828

    Re: Läptopi ostuabi.

    aga ikkagi, kuidas MB air 900€ ülehinnatud on?

  9. #829
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Võrrelge võrreldavaid asju. Ultrabook on omaette kategooria, siit teemast läbi käinud peale MB Airi veel Samsungi ja Lenovo Ultrabookid, millel hind ja conf suht sama.

    Mrt1989, kas Lenovo Carbonil saab ise juppe vahetada lihtsamini, ei ole mobo külge joodetud jms?

  10. #830
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lol - vana hea vaidlus tagasi.
    love it :)

  11. #831
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Võrrelge võrreldavaid asju. Ultrabook on omaette kategooria, siit teemast läbi käinud peale MB Airi veel Samsungi ja Lenovo Ultrabookid, millel hind ja conf suht sama.

    Mrt1989, kas Lenovo Carbonil saab ise juppe vahetada lihtsamini, ei ole mobo külge joodetud jms?
    Mälu on carbonil ka joodetud. SSD ei tohiks olla.

  12. #832

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Mata Vaata postitust
    See inspiron oli random näide (mitte äriklass) lihtsalt sellest, et mis prose jms PC läpaka puhul saab. Mac pro puhul sa maksad 1,2k+ ja ei saa isegi i7. See oli see millele ma viitasin (ning see, mis mind maci puhul häirib). Palju on neid, kes retina display'd täielikult ära kasutavad? Käputäis graafilisi disainereid võib-olla. Ja SSD on vaja milleks? Et OSX kiiremini startupiks? Ma ei väida, et SSD oleks mõttetu, aga see on juba enda oskamatus kui ei suuda windoozat nii seadistada, et kiirelt käiks asjad. Ja macbook air'i ei soovitaks küll kellegile. Nimigi juba ütleb, et maksad õhu eest. Kui kasutaja jaoks on nii suur vahe, et kas läppar kaalub 2kg või 2,5kg, siis soovitaks selle raha hoopis jõusaali kuupiletisse investeerida. IMHO.
    lol @ SSD jutt. Ainuke reaalne PC komponent mis on teinud täieliku revolutsiooni 3 aasta jooksul arvutimaailmas ja mille lisamine muudab silmnähtavalt PC kasutamise sujuvust ja kiirust.
    Lisad uue prose ja video missusgust vahet sa näed arvuti kasutamises igapäevaselt? Mitte mingisugust. Pane SSD sisse ja ulme on HDD arvuti kõrval.

  13. #833
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Auto sul ka vana hea null-viis? Milleks, milleks mulle Mersud, Bemmid, Audid? Null-viiel samamoodi 4 ratast, 4 ust, tuuleklaas, ANTENN!

    Milleks üldse läpakas osta? Mõttetu, lauaarvuti komponendid saaks sama raha eest 2x võimsamad... Mõtekam tööõpetuse tunnis mingi kaasaskantav puust kast timmida ja ranitsana selga visata, peab raha peale vihane olema kui läptoppi osta kui samahästi saab tammeprussist korraliku kasti ise valmis teha paari euro eest.

  14. #834

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Mata Vaata postitust
    Oleneb mida sa teed selle arvutiga. Kui 9gagis ja fesaris käid, siis vb tõesti.
    3d CAD JA FEM arvutusi teen. Ise ka saad aru mis jama toodad?

  15. #835
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Mata Vaata postitust
    No nahui. Ma enda arust kirjutasingi, et enamik kasutajate jaoks ei mängi rolli see SSD vs HDD. Sinul mängib, palju õnne!
    Sa oled pokkerifoorumis, siin mängib 95% inimesi pokkerit, nende kõigi jaoks on oluline vahe SSD või HDD. Seega ikkagi väga vale väide sul. Samas nendest 95%st enamusel on pohhui kas seal i5 või i7 sees.

  16. #836

    Re: Läptopi ostuabi.

    pole mõtet vaielda, spetsialist teab https://www.youtube.com/watch?v=OvcJmzvooME

  17. #837

    Re: Läptopi ostuabi.

    Leidsid? Tänavalt? Enda oma kodus?

    Ei saa väga aru, telefone olen isegi leidnud, läpakaid nagu mitte

  18. #838
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    rofl
    Mõtet ei olnud, et kellegil kadunud vms ja tagastada kuskil fbs vms jagades ntx?
    Insta letti.

  19. #839
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mingi väga next level trolling inwardi poolt?

  20. #840
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Läptopi ostuabi.

    Inward teeb mingit sotsiaalset eksperimenti.

Lehekülg 42, kokku 50 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES