Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 50 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 999
  1. #81

    Re: Läptopi ostuabi.

    käige ära kindlasti www.l2ptop.com seal saate natuke haridust läpakate kohta ja hinnad on VÄGA soodsad
    pakutakse nii kasutatud kui uusi mudeleid
    ise ostsin sealt T61 mudeli maksin 15k kui sama mudel elionis oli näiteks ligi 20k (19999 or 19499 ei mäleta) ja sellel oli sisu kehvem
    enda arvuti kohta on tegelikult 2 pretensiooni ja mõlemas olen ise süüdi
    1 see et üks leftclick on läbi läinud suht, poolvigaselt töötab põhjus liiga palju tilti ja all inne ....
    2. see et ventikas läks korra läbi garantiis vahetati obv ära aga arvatavasti olen ise õhjustanud hoides arvutit pidevalt voodi peal ja mitu korda töötavana pannud kotti, mille peale ta suht kuumaks läinud :S

    peksa võid sellele arvutile muidugi ohtralt anda mu vennal on olnud oma T60p mingi 3 aastat ja oi ta on seda tagunud
    ainult korra paranduses olnud ja see oli ka siis kui ta jooki valas klaverile ja ei saanud õigel ajal jaole ja siis läks vahetusse vaid klaver

  2. #82
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ostsin lolli peaga HP pavilioni, millega peale aastast kasutamist pole enam midagi teha. Järmine läpakas saab olema kindlasti IBM või siis DELL millel on tavaliselt pikem garantii.

  3. #83

    Re: Läptopi ostuabi.

    Nonii.
    Tegin valiku ära: http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...t-p-29773.html

    Teine mille vahel valisin lõpuks oli see: http://shop.it.ee/refurb/E6400ATGref...?product=27161

    Tellisin ära ka. Ootame kuna siis saabub :)

  4. #84

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ostsin lolli peaga HP pavilioni, millega peale aastast kasutamist pole enam midagi teha. Järmine läpakas saab olema kindlasti IBM või siis DELL millel on tavaliselt pikem garantii.
    HP Pavilioni DV6000 seeria tüüpviga on tõesti emaplaatide kohutavalt suur suremus, tavaliselt täpselt peale garantiiaja lõppu. Samas neid saab tegelikult remontida ja ka uued emaplaadid on kohati päris soodsalt saadaval kui vana ellu äratada ei õnnestu.

  5. #85
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    HP Pavilioni DV6000 seeria tüüpviga on tõesti emaplaatide kohutavalt suur suremus, tavaliselt täpselt peale garantiiaja lõppu. Samas neid saab tegelikult remontida ja ka uued emaplaadid on kohati päris soodsalt saadaval kui vana ellu äratada ei õnnestu.
    Mul praegu seisab siin nurgas lihtsalt, maksis mingi 16k eeke ja täpselt nädal peale garantiiaja lõppu ohkas ära. Mõtlesin, et saadan selle HP servicesse või palju need emaplaadid maksavad.

    Mul selline viga, et ekraan hakkab virvendama ja siis varsti ei näe midagi enam ekraanilt. Sellised pisikesed jooned tekivad pikki ekraani.

    Ning läpakas nii haigelt kuumaks läheb ka alati.

  6. #86

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mul praegu seisab siin nurgas lihtsalt, maksis mingi 16k eeke ja täpselt nädal peale garantiiaja lõppu ohkas ära. Mõtlesin, et saadan selle HP servicesse või palju need emaplaadid maksavad.

    Mul selline viga, et ekraan hakkab virvendama ja siis varsti ei näe midagi enam ekraanilt. Sellised pisikesed jooned tekivad pikki ekraani.

    Ning läpakas nii haigelt kuumaks läheb ka alati.
    Uued emaplaadid neile on suurusjärgus 1,7-4k umbes kui õigest allikast osta, täpne hind sõltub konkreetsest mudelist. Samas saab tihti ka remontida vana plate ja ei peagi vahetama. Panen PM selle kohta.
    Kuumus on selle rüperaali puhul "tooteomadus" ja pole midagi teha paraku sellega.

  7. #87
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Uued emaplaadid neile on suurusjärgus 1,7-4k umbes kui õigest allikast osta, täpne hind sõltub konkreetsest mudelist. Samas saab tihti ka remontida vana plate ja ei peagi vahetama. Panen PM selle kohta.
    Kuumus on selle rüperaali puhul "tooteomadus" ja pole midagi teha paraku sellega.
    Tänud. Ma ise ka kunagi arvutite jne koopiamasinatega tegelenud, aga kui ajaga kaasas ei käi, siis ei jaga ööd ega mütsi, sest ulme kiirusel muutub kõik selles valdkonnas.


  8. #88

    Re: Läptopi ostuabi.

    mul sama aparaat, ka viskas sussid tavasse tööle enam ei läinud samuti pilt virvendas.
    üks tuttav arvutimees kuumutas miskit seal ja tegi korda.
    nüüd väga harva kergelt ekraan vilgub mõneks sekundiks aga muidu tiptop

  9. #89

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mul 3. kursavennal need pavilionid saba andnud :D

  10. #90
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://flex.ee/1695-MSI-GX623X

    mida sellest arvate, on graafika kaart korralik? kuidas muidu tundub?

  11. #91

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui laua pealt ära ei tõsta ja kuumuse kätte maha ei sure siis vast pole viga.

  12. #92

    Re: Läptopi ostuabi.

    msi .. nojah
    jäägu ikka nad oma liistude juurde .. emaplaate vist tootsid ...

    pole kuulnudki v2ga eist l2pparitesr

  13. #93

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    http://flex.ee/1695-MSI-GX623X

    mida sellest arvate, on graafika kaart korralik? kuidas muidu tundub?
    Graafika on sülearvuti kohta väga korralik, üldse jõudlus paistab hea. MSI on sülearvutiturul küllalt vähe olnud ja sestap küllalt raske mingeid järeldusi teha. Eelneval on nende tehtud barebone-de baasil rüperaale turustanud ML Arvutid, nood olid enam-vähem, korpused küll tiba lagunesid, aga hinged-asjad pidasid vastu küll. Aga eks sellises hinnaklassis läpaka ost üks coinflip ole nii või teisiti.

  14. #94
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    http://flex.ee/1695-MSI-GX623X

    mida sellest arvate, on graafika kaart korralik? kuidas muidu tundub?
    mis on msi...

    pigem osta tuntud/proovitud firma kaupa...imo

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mul praegu seisab siin nurgas lihtsalt, maksis mingi 16k eeke ja täpselt nädal peale garantiiaja lõppu ohkas ära. Mõtlesin, et saadan selle HP servicesse või palju need emaplaadid maksavad.

    Mul selline viga, et ekraan hakkab virvendama ja siis varsti ei näe midagi enam ekraanilt. Sellised pisikesed jooned tekivad pikki ekraani.

    Ning läpakas nii haigelt kuumaks läheb ka alati.
    Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?

  16. #96

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?
    viga on selles et sitasti on laptop ehitatud ning õhu ringlus on sees kehvakene

  17. #97

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?
    Sellistel on konstruktsiooniviga, minu teooria on selline, et graafikakaart üle otseselt ei kuumene, aga kogu läpaka siseelu on siiski küllalt tuline tänu halvale õhuvoolule, temperatuurikõikumised põhjustavad detailide paisumist/kokku tõmbumist, mis omakorda koostöös joodiste halva kvaliteediga tekitab mikropragusid, mis omakorda arenevad külmjoodisteks. Ehk, et detailidesse laskudes lõppkokkuvõttes graafika chip/mälud kord annavad kontakti, kord mitte teatud radadesse või on täiesti "lahti". Samas neid vigaseid emaplaate saab enamasti parandada ja ka uued garantiiga plated on kohati juba päris normaalse hinnaga saadaval.

  18. #98

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

    Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?

  19. #99
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Läptopi ostuabi.

    Et siis pokkerit ei mängi sellega jah?

  20. #100

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0
    Et siis pokkerit ei mängi sellega jah?
    Oleneb mida, PSi veab iga saan välja. Kuid üldiselt ei mängi jah.

Lehekülg 5, kokku 50 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES