Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 50 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 999
  1. #101
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

    Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?
    Ise teeks nii (kui ei pea just brändikast olema). Tee hv.ee-sse teema - kirjelda oma vajadusi ja spetsialistid panevad sulle komplekti kokku. Siis on vaja ainult arvutikeskus.ee-lt vastavad jupid osta ja väikese teenustasu eest paneb arvutikeskus.ee sulle kasti kokku ka.

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://arvutikeskus.ee/index.php?pid...k&lookid=85090


    järgmine leid, on kellegil arvamusi?

  3. #103

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    http://arvutikeskus.ee/index.php?pid...k&lookid=85090


    järgmine leid, on kellegil arvamusi?
    Asus nagu odavklassi kohta on enam-vähem, garantiid tehakse ka neile nüüd Eestis juba, kui viitsid lugeda pikemalt, siis üsnagi põhjalik ülevaade konkreetse mudeli kohta on näiteks siin.

  4. #104

    Re: Läptopi ostuabi.

    Nii, eelnevat nelja lehte ei jõudnud läbi lugeda....mul läpakas võttis jalad alla ja hüppas pesumasina pealt maha, samal ajal kui mina s...l olin(võimalik, et ise panin suht ääre peale ka ta sinna). Kõik töötab - SUPER, samas korpus on äärtest lõhki ja igapidi koliseb-logiseb, kõver ka kuidagi ja kinni ka ilusti ei lähe(agatöötab!).

    Hetkel on mul see siis Fuijitsu Siemens Lifebook S Series. Ilmselt siiski tahan uut osta ja küsimus ongi siis see, et kas antud seeria uut mudelit soovitate? Peamiselt pokkerimänguks, sest muud asjad saan ilusti hakkama.

  5. #105
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Läptopi ostuabi.

    mina soovitaks.. mu eelmine laptop oli ka jitsu.. toimis.. võta siis kenasti core2duo prosega isend.. ja inteli graafikaga.. peaks kenasti toimima.. hetkel mul lenovo t61.. ja krt lenovo suudab ikka oma iseärasustega pahuraks ajada..

  6. #106

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

    Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?
    Sulle käraks kasvõi selline kirjutusmasin kah siis ju. Ordi letihindadest võib väikse sooduka alati organiseerida minu kaudu kui kellegil soovi.
    Samas kui otsad see vana andis, saaks korda ikka mõistliku hinna eest tõenäoliselt kui just välk sisse ei löönud ja tervet kasti sisu tuhaks ei muutnud.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Nii, eelnevat nelja lehte ei jõudnud läbi lugeda....mul läpakas võttis jalad alla ja hüppas pesumasina pealt maha, samal ajal kui mina s...l olin(võimalik, et ise panin suht ääre peale ka ta sinna). Kõik töötab - SUPER, samas korpus on äärtest lõhki ja igapidi koliseb-logiseb, kõver ka kuidagi ja kinni ka ilusti ei lähe(agatöötab!).

    Hetkel on mul see siis Fuijitsu Siemens Lifebook S Series. Ilmselt siiski tahan uut osta ja küsimus ongi siis see, et kas antud seeria uut mudelit soovitate? Peamiselt pokkerimänguks, sest muud asjad saan ilusti hakkama.
    Need kõverad korpuse jupid saaks suure tõenäosusega välja vahetada, Fuji vana S-seeria tükke ikka liigub siin-seal.
    Kui aga siiski uut tahad osta, siis äriklassis kuulub minu sümpaatia praegu Dell Latitude E-seeriale, eelkõige tänu eelkäijale D-seeriale, mille kahte isendit olen ise pidanud läbi aegade, samuti firmas neid olnud paarkümmend tükki ja väga hästi ennast näidanud teised.

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Asus nagu odavklassi kohta on enam-vähem, garantiid tehakse ka neile nüüd Eestis juba, kui viitsid lugeda pikemalt, siis üsnagi põhjalik ülevaade konkreetse mudeli kohta on näiteks siin.
    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    http://arvutikeskus.ee/index.php?pid...k&lookid=85090


    järgmine leid, on kellegil arvamusi?
    on mõnel IT vennal veel kommentaare? tundub suht norm läpakas

  8. #108

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mina soovitaks.. mu eelmine laptop oli ka jitsu.. toimis.. võta siis kenasti core2duo prosega isend.. ja inteli graafikaga.. peaks kenasti toimima.. hetkel mul lenovo t61.. ja krt lenovo suudab ikka oma iseärasustega pahuraks ajada..
    Inteli graafikakaardid peaksid üldjoontes väga kehvad olema... Samas ma tean seda ainult lauaarvutite kohta.. Kas läpakate jaoks on Inteli kaardid siis ok=?

  9. #109

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas elixs
    Inteli graafikakaardid peaksid üldjoontes väga kehvad olema... Samas ma tean seda ainult lauaarvutite kohta.. Kas läpakate jaoks on Inteli kaardid siis ok=?
    Üldiselt läpakate ja lauaarvutitega sama teema selle koha pealt, aga ei mina ei nimetakski neid graafikakaartideks, selle "Inteli graafika" all mõeldakse reeglina Inteli poolt toodetud arvuti emaplaadile integreeritud kiipi, mille jõudlus on tavaliselt üsna piiratud. Kehvad või mitte, seda on raske öelda, erinevalt nvidia või ati graafikakiirenditest siis maha nad ei põle näiteks sisuliselt kunagi, soojust eraldavad ja energiat tarbivad vähe, mis on sülearvuti puhul üsna tähtis argument. Kui 3D-jõudlus pole oluline, siis sobivad väga hästi, samas kui mängimise soov olemas, tuleks vaadata ikkagi eraldi graafikakaardiga arvuti poole.

  10. #110

    Re: Läptopi ostuabi.

    Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.

  11. #111

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.
    Hind pluss programmid on ilmselt põhiline argument

  12. #112

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.
    Üldiselt Macid on ülehinnatud, kvaliteet on nii ja naa, näiteks Macbookidel esineb terve rida tüüpvigu (emaplaatide suremus, korpuste väga kiire mõranemine), enamike PC tootjate samas hinnas äriklass on kvaliteetsem. Lisaks meeletud kirvehinnad kõikidele varuosadele ja lisaseadmetele esinduses, mina küll ei soovita, nišitoode rohkem. Vähene levik siinmail tekitab igasugu ühilduvusprobleeme ka pidevalt.

  13. #113

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tervist

    Mul selline asi et soetasin endale ka läpaka miski 6 kuud tagasi ML-i oma. Aga nüüd 6 kuud hiljem selline jama tekkinud sellega et ekraan on hakkanud arvuti küljes jubedalt liikuma miski fiksaator või stopper on tuksis vist. Et ma soovitaks poes isegi vaadata seda kuidas läpaka ekraan on kinnitatud arvuti külge. Venna DELLIL on kolm kinnitust mis seob ekraani arvutiga ja need ka jube paksud.
    Minu läpakal on need kinnitused nii peenikesed nagu tikud et polegi ime et need ekraani ei jõua kanda - ei oleks elusees osanud sellist asja poes vaadata aga järgmine kord olen juba targem. Nii et igasugu asju checkige enne kui ostate.



  14. #114

    Re: Läptopi ostuabi.

    2 varianti:

    1.) kas hinged on läbi
    2.) võta ekraani kyljes nurkades olevate kruvide pealt see kumm ära ja keera jõuga kinni (aga kui peale seda protsessi on ikkagi loksumine, siis hinged läbi ja no...parandada seda ei saa, kuna hingi ei müüda :)

  15. #115

    Re: Läptopi ostuabi.

    ma oma vana ordi k2kkil sain hingi vahetatud ... aga jube nuss j2i ikkagi ..

  16. #116

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ei näe kuskil sellist kohta kust kruvidele ligi pääseda nende hingeda peal miskid metalljunnid proovisin neid lahti kangutada aga ei tulnud lahti. Panin googlisse otsima ka ML AN 350 et ehk leian miski pildigi aga tutkit raisk. Ju ma ainukesena oman sellist junn arvutit siin või on see alles prototüüp :D

  17. #117
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mul endal on Lenovo (IBM), korralik äriklassi relv ja mingi aasta vana nüüd juba. Olen siin erinevaid kasutanud läbi aegade, aga see on seni parim. ja tildihood elab kah üle ilusasti. vaatasin netist videot kuidas seda vastu maad peksti ja jooki sisse kallati. ja raisk, ta ikka töötas edasi. läpakas on ennekõike töövahend ja mida robustsem seda parem imho.

  18. #118

    Re: Läptopi ostuabi.

    nagu kuskil alguses sai mainit ibm (Lenovo) T klass on tõsiselt võetav masin, kui seda õieti kasutada...ja ise seletan siin hp pavilioni taga...mängida saab aga hinged lausa kolisevad peale kahte kuud












  19. #119

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pekki läinud ekraanihinged lähevad nii mõnegi süleri puhul garantii alla, tasub üle küsida seni kuni see võimalus veel on.

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Läptopi ostuabi.

    Asus F50SF
    http://flex.ee/1773-Asus-F50SF-UUS-MUDEL

    any ideas? hinna-kvaliteedi suhe?

Lehekülg 6, kokku 50 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES