Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 50 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 999

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Läptopi ostuabi.

    Oman samsungit, mis maksis 10k eeki. Mitte ühtegi probleemi pole esinenud. Masinal on 4tuumaline i3 prose, 4giga rd3 mälu, 500g kõvaketas, 512mb geforce graafika ja kasutamismugavus mille kõrval iga dell või hp on juust. Peale selle ei tee masin mingit häält, ei kuumene üle ega midagi. Sülearvutitega on nii nagu paljude muude asjadega-nad muutuvad ajas ehk siis eilne tipptegija võib täna teha keskpärast toodet ja vastupidi. Üldistused stiilis petsil oli kunagi see läppar, ilge juust, on pinnapealsed. HP rikkus oma maine sisuliselt ühe emaplaadi vea tõttu, mis küpsetas teatava numbriga pavilioni emaplaadi kähku läbi. Usas kutsuti kõik masinad tagasi, minule anti Eestis asemele veel hullem juust. Uue HP võtan ainult jumala isikliku garantiiga. Kuigi hetkel võivad nad teha häid masinaid. Ordi töötas hästi, juppe kukkus küll küljest, nupud logisid aga töötas.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Masinal on 4tuumaline i3 prose
    i3 on ikka 2-tuumaline :)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas makz Vaata postitust
    i3 on ikka 2-tuumaline :)
    My bad.

  4. #4
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Läptopi ostuabi.

    Dell on Samsungi laptopi kõrval juust? lol

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pidasin silmas kasutamismugavust. Oled sa mõnda samsungi kasutanud? Mina olen päris mitut delli kasutanud ja antud samsung on mugavam kui dellid.

  6. #6

    Re: Läptopi ostuabi.

    Olen Delli (Latitude D630) kasutanud viimased 3 aastat, just sai garantii otsa. Selle aja jooksul on vahetatud mul 3 korda graafikakaarti, 3 korda emaplaati 1 kord kõvaketast (info sai 99% kätte õnneks vanalt) ja 1 kord jahutus. Iseenesest on minu pilli "tööõnnetus" Nvidia graafikakaart, millega selle konkreetse komplekti emaplaat ja jahutus hakkama ei taha saada. Sama komplekt ilma lisagraafikata on pidanud sõbral suht okeilt. Ma ei ütle, et Dell oleks ilmtingimata halb pill aga enne seda kasutatud ThinkPadid olid siiski võrreldes Delliga klass omaette. Need on muidugi kallima otsa masinad aga samas saab neid mõnikord hää soodusega normaalse hinnaga (Delli Latitude seriest 1000 € kanti ja isegi alla äkki). Lisaks peaks vist nüüd Latitude seerial olema kogunisti 5 aastat garantiid.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas prygikala Vaata postitust
    Olen Delli (Latitude D630) kasutanud viimased 3 aastat, just sai garantii otsa. Selle aja jooksul on vahetatud mul 3 korda graafikakaarti, 3 korda emaplaati 1 kord kõvaketast (info sai 99% kätte õnneks vanalt) ja 1 kord jahutus. Iseenesest on minu pilli "tööõnnetus" Nvidia graafikakaart, millega selle konkreetse komplekti emaplaat ja jahutus hakkama ei taha saada. Sama komplekt ilma lisagraafikata on pidanud sõbral suht okeilt. Ma ei ütle, et Dell oleks ilmtingimata halb pill aga enne seda kasutatud ThinkPadid olid siiski võrreldes Delliga klass omaette. Need on muidugi kallima otsa masinad aga samas saab neid mõnikord hää soodusega normaalse hinnaga (Delli Latitude seriest 1000 € kanti ja isegi alla äkki). Lisaks peaks vist nüüd Latitude seerial olema kogunisti 5 aastat garantiid.
    Minul oli 3 aastat sama mudel tööläppariks, küll ilma lisagraafikata. Korra vahetati ekraan välja, sest üks kinnitus oli murdumas (ei oska öelda, kas oli minu viga või mitte), korra vahetati klaviatuur (minu viga) ja siis toiteadapter ka andis otsad 3. aastal, vahetati välja. Jah, ausa thinkpadi koostekvaliteedini ei ulatu, aga muidu aus vastupidav pill, sai vatti ikka kõvasti mu käes.
    3.a garantii on läppari puhul kindlasti lill.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ma ostsin 1a garantiiga HP pavilioni, mis maksis 16k ja täpselt kui aasta täis suri läpakas ära, seega 3aastat garantiid on kõige tähsam, ükskõik mis firma omaga tegu :)

  9. #9

    Re: Läptopi ostuabi.

    väga palju hetke läpakate turust ei tea, nii et soovitusi teha ei oska. Endal ordi juba 3,5 aastat. isegi üllatun, kui hästi on see vastu pidanud. Tartus on muidu ordi teenindus ka nuts (kui hommikul viid, saad sama päev kätte juba parandatud arvuti).
    Aga üldiselt need multimeedia ja odava klassi arvutid on kõik suht keskpärase/kehva koostekvaliteediga (ordid, hp pavilion, delli inspiron jms). Ja see kogemus arvutitega on ka seinast seina: üks kasutab 5 aastat ja mitte midagi ei juhtu, teisel ainult laguneb.

    Garantii koha pealt: alla 3 aasta garantiiga läpakat osta on lollus. Läpakas juba kipub loomupoolest kiiremini lagunema (liigutamine, värisemine, tõstmisel painutamine jne; lisaks kehvemast jahutusest tingitud probleemid).

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Läptopi ostuabi.

    Endal on juba 2,5 aastat Dell Inspiron 1520 ja pole mitte midagi juhtunud. Laua pealt korra on maha kukkunud nii, et aku lendas minema tagant ja klemmid kõveraks. Murdsin tagasi, et aku kinni läheks ja korras. Pole mitte midagi läbi läinud vms. Kannan ka seda palju kaasas. Igati rahul.

  11. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Keegi soovitab mingit normaalset Delli läpakat?Mänge ei mängi ja kasutan ainult pokkeriks ja netis olemiseks.Lisaks oleks hea kui mingi 24' ekraani saaks järele ühendada.Ei pea mingi ulme püss olema,peaasi,et need oma asjad saab aetud,aga noh samas ka ,et ei peaks pikemat aega välja vahetama ja oleks töökindel.
    Võib mingeid teisi firmasid ka soovitada,aga nagu aru saanud siis Dell on nuts.Endal oli varem HP ka,aga see on rohkem remondis käinud kui li*s kuu jooksul oma keha müünud.
    Hetkel lauaarvuti on ka mul Dell ja on väga hästi vastu pidanud oma aja kohta.
    Netist ka uurinud,aga pmst alla "10k eegu" ei saa vist mitte midagi?Kohe pole plaanis välja vahetada,aga siis vähemalt väike moti lisa volüümi sees hoida,sest kuu kahe prst tahaks kindlasti välja vahetada juba.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 19.02.11 at 15:01

  12. #12
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi soovitab mingit normaalset Delli läpakat?Mänge ei mängi ja kasutan ainult pokkeriks ja netis olemiseks.Lisaks oleks hea kui mingi 24' ekraani saaks järele ühendada.Ei pea mingi ulme püss olema,peaasi,et need oma asjad saab aetud,aga noh samas ka ,et ei peaks pikemat aega välja vahetama ja oleks töökindel.
    Võib mingeid teisi firmasid ka soovitada,aga nagu aru saanud siis Dell on nuts.Endal oli varem HP ka,aga see on rohkem remondis käinud kui li*s kuu jooksul oma keha müünud.
    Hetkel lauaarvuti on ka mul Dell ja on väga hästi vastu pidanud oma aja kohta.
    Netist ka uurinud,aga pmst alla "10k eegu" ei saa vist mitte midagi?Kohe pole plaanis välja vahetada,aga siis vähemalt väike moti lisa volüümi sees hoida,sest kuu kahe prst tahaks kindlasti välja vahetada juba.
    10k eegi eest ei saa kindlasti ühtegi tutikat solid läpakat. Lenovo on nuts, Dell on second best ilmselt. Otsi HV foorumist imo. 3-6 kuud kasutatud läpakal(garantii 2.5a vs 3a) ja tutikal ei ole reaalselt mingit vahet, aga hinnavahe on kuskil ~30%(pole ammu uurinud, võin eksida törtsu, aga sinna auku peaks jääma. Isegi kui läpakas on aasta vana ja näeb okei välja, siis garantiid on ikka 2a järel, mida on rohkem kui piisavalt.

  13. #13
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    10k eegi eest ei saa kindlasti ühtegi tutikat solid läpakat. Lenovo on nuts, Dell on second best ilmselt. Otsi HV foorumist imo. 3-6 kuud kasutatud läpakal(garantii 2.5a vs 3a) ja tutikal ei ole reaalselt mingit vahet, aga hinnavahe on kuskil ~30%(pole ammu uurinud, võin eksida törtsu, aga sinna auku peaks jääma. Isegi kui läpakas on aasta vana ja näeb okei välja, siis garantiid on ikka 2a järel, mida on rohkem kui piisavalt.
    Nõus! Endal latitude millega võib rahule täitsa rahule jääda, võrreldes teiste arvuteid. Isegi Delli Vostro, mis vennal on, tundub vähemasti koostekvaliteedilt vägagi korralik võrreldes Inspirioni seeriaga. Mingisugust väändumist ja pole ning konstruktsioon on tugev.
    IBMi pole näppind, aga ilmselt on kvaliteet veelgi parem Dellist. Hind ka.

  14. #14
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    10k eegi eest ei saa kindlasti ühtegi tutikat solid läpakat. Lenovo on nuts, Dell on second best ilmselt. Otsi HV foorumist imo. 3-6 kuud kasutatud läpakal(garantii 2.5a vs 3a) ja tutikal ei ole reaalselt mingit vahet, aga hinnavahe on kuskil ~30%(pole ammu uurinud, võin eksida törtsu, aga sinna auku peaks jääma. Isegi kui läpakas on aasta vana ja näeb okei välja, siis garantiid on ikka 2a järel, mida on rohkem kui piisavalt.
    Dunno,sõber just ostis 11k-ga jumala normaalse Delli elionist.Ja ta mängib veel igasugu mänge ka lisaks,mida mina näiteks ei tee.Ma ei ostaks elusees mingit 20k-st asja selleks,et pokkerit mängida ja netis surfata...

  15. #15
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno,sõber just ostis 11k-ga jumala normaalse Delli elionist.Ja ta mängib veel igasugu mänge ka lisaks,mida mina näiteks ei tee.Ma ei ostaks elusees mingit 20k-st asja selleks,et pokkerit mängida ja netis surfata...
    Mul sõbrad ostavad ka 7-8k'ga normaalseid Ordisid. Tegelt on päris head pillid, GTA3 jookseb suht hästi.

  16. #16
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Mul sõbrad ostavad ka 7-8k'ga normaalseid Ordisid. Tegelt on päris head pillid, GTA3 jookseb suht hästi.
    Sarkasm on tore.

    Ma ei ostaks elu sees elionist 11k eest laptopi, vaid pigem HV-st kasutatud ja ~2a garantiiga. Aga noh osad inimesed lihtsalt on rumalad. Mul sõber on ostnud nt. 2 ordi laptopi, hoolimata sellest, et esimene viskas kogu aeg restarti, sest mingid toiteka probleemid olid. See oli 4a tagasi ja laptop maksis vist ca 20k ja ikka tal oli vaja teine ka osta, mis üllatus-üllatus töötas sama "hästi".

    Kui nüüd tuleb mingi tüüp välja ja kisab, et tema ordi töötab väga hästi, siis tasuks mõelda selle peale, et äkki sul on vedanud, sest ega kõik ordi laptopid ei lähegi katki, aga tundub, et see % on kõvasti suurem kui kvaliteettootjatel.

  17. #17
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno,sõber just ostis 11k-ga jumala normaalse Delli elionist.Ja ta mängib veel igasugu mänge ka lisaks,mida mina näiteks ei tee.Ma ei ostaks elusees mingit 20k-st asja selleks,et pokkerit mängida ja netis surfata...
    Selles mõttes, et päris jama suust välja ajada pole ka mõtet. Sõna "jumala normaalne" iseloomustab arvutit tõesti väga hästi.
    10k eest äriklassi arvutit uuena ei saa. See, et sa mänge mängida ei taha on teisejärguline. Läpakal, erinevalt lauaarvutist, maksab koostekvaliteet ka. Kui mänge tahaksid mängida tuleks tõenäoliselt 25+k välja käia.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Läptopi ostuabi.

    Minu arvamus ka et kõige esimene ikka IBM ja siis dell ning ülejäänud crap.

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Yeah,ma nii mõtlesingi.Et,mul ulme püssi pole vaja :).Aga samas võiks olla töö kindel,mitte mingi HP mis krõpsupaki kampaaniatega antakse kaasa.
    Tõenäoliselt mu praegusel arvutil ei jooksegi GTA3 lol.Aga viimasel ajal on mu jaoks aeglaseks siiski jäänud neti ja pokkeri kohapealt.
    Ema ostis ka alles hiljuti tutika ordi 12k-ga,reso on julmalt hea sellel.Aga ma ise ei usalda seda firmat ntx,kunagi kui mul ordi oli siis see käis nii palju paranduses,et lõpuks peale korpuse ühtegi oma juppi sees enam polnud.
    Kui 7-8k-ga saaks enam vähem arvuti siis oleks tip top.Nagu mainisin siis mängud mul savi,pole 5a ühtegi mängu arvutis mänginud peale mõne MMORPG-e.

  20. #20

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewfo...80f156206298ee
    seal vähe pädevam seltskond.

    ei ole spetsialist aga mõned suuremad asjad:
    müra,
    garantii(müüja poolne support jne, et kuu aega läpakat parandusest ei ootaks)
    transport- pmst kaal, korpuse tugevus jne
    ekraani pikslid ja üldse kvaliteet kui selline ekraan
    7200rpm hdd on ikka tükk maad kiirem nt hemi jaoks. ennem võtaks oluliselt väiksema 7200 kui suurema 5400

    protsessor, video, kõvaketas põhised asjad, pmst võiksid endale teha selgeks mis on hea ja mis mitte, pole kuigi suur valik. palju on mudeleid millest eemale hoida jne.
    google reviewid väga head asjad, igast läpakast olemas+ igast videokaardist jne.

    kui nt gta4 enb modiga tahad mängida siis miinimumnõuded on tugev i4, pigem i5, 4gb ddr3, graafika mis toetab shader mode 3.0 v kõrgemat.
    youtubes fullscreeniga eriti hea:
    [YOUTUBE]5m3oxZBpaGQ&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Lehekülg 8, kokku 50 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES