Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 50 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 999
  1. #161

    Re: Läptopi ostuabi.

    mul endal vist nyyd ka 2a+ vana Dell E6500 .. 2x on vahetatud seda ekraani ymbrist ... ei teagi nimetust .. see ekraani ymber olev plastik riba. Peale 1 korda pandi uus valesti kylge j2i kuidagi pinge alla ja j2lle pooleks ... Nyyd viimane on ilusti kestnud .. Eelmine n2dal hakkas mängides pilti eest ka ära loopima .. viisin jälle garantiisse .. Esimest korda lasin puhastada siis, nagu villane sokk oli olnud

  2. #162
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno,sõber just ostis 11k-ga jumala normaalse Delli elionist.Ja ta mängib veel igasugu mänge ka lisaks,mida mina näiteks ei tee.Ma ei ostaks elusees mingit 20k-st asja selleks,et pokkerit mängida ja netis surfata...
    Selles mõttes, et päris jama suust välja ajada pole ka mõtet. Sõna "jumala normaalne" iseloomustab arvutit tõesti väga hästi.
    10k eest äriklassi arvutit uuena ei saa. See, et sa mänge mängida ei taha on teisejärguline. Läpakal, erinevalt lauaarvutist, maksab koostekvaliteet ka. Kui mänge tahaksid mängida tuleks tõenäoliselt 25+k välja käia.

  3. #163
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    No ma ei tea jah nendest eriti.Jumala normaalne kvalifitseeruks mul sellega,et saan asjad ära teha mida ma ka praegu teen.Ainult praegu on törts aeglane.

  4. #164
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pigem tuleks lasta mõnel asjatundjal arvuti üle vaadata. Säästad uue läpaka raha tõenäoliselt.

  5. #165
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Läptopi ostuabi.

    äriklassi sülearvutit osta on overkill imo. pigem ostan odavama läpaka, millega ringi liigun ja koju siis mõne kõvema raali. sülearvuti saab lihtsalt nii palju väntsutamist (küll ühe külje peal, kord teise külje peal kotis jne jne), et kahju hakkaks. kellel raha üle, siis muidugi teine teema.

  6. #166
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pigem tuleks lasta mõnel asjatundjal arvuti üle vaadata. Säästad uue läpaka raha tõenäoliselt.
    Please don't. Kui ma õigesti mäletan, siis su arvuti = mingi 2Ghz Pentium 4 protsessor, mälu vast 512MB, kõvaketas mingi tüüpiline selle aja 40GB ja integreeritud videokaart.

    Aga äriklassi arvutit ma küll pokkeriprole ei soovita, sest äriklassi läpaka tingimus ju kerge kaal, sellest tulenevalt väike ekraan mis on sitt antud elukutse puhul. Pohhui palju kaalub, peaasi, et võimalikult hea resolutsioon ja võimalikult suur ekraan (ja noh, kvaliteet võiks ilmselgelt hea olla). Endal näiteks Dell XPS 16 mille see leht liigitab säästuarvuti alla, kuigi arvuti maksis üle 20K. Olen omanud ka Delli äriklassi läpakat, Latitude-E 14" ekraaniga, mõttetu käkk selle XPS-i kõrval, väike ekraan, väike resolutsioon ja üleüldse jättis palju odavama mulje XPS-ist.

    Aa ja kõige tähtsam asi - WINDOWS 7! XP on vana ja kole, 7 on stone-cold nuts :)

  7. #167
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Please don't. Kui ma õigesti mäletan, siis su arvuti = mingi 2Ghz Pentium 4 protsessor, mälu vast 512MB, kõvaketas mingi tüüpiline selle aja 40GB ja integreeritud videokaart.
    Pmst jamh aint P4 2.6ghz ja 1k rammi,video kaart on uus kuna kaks kuvarit lükkasin taha vahepeal pole integreeritud.
    Aga seda ma timmima ei hakka küll :D.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.02.11 at 00:52

  8. #168

    Re: Läptopi ostuabi.

    endal on lenovo thinkpad R seeria oma + kõvaketas vahetatud 60gb corsair ssd vastu. (vana ketta sai välisena kaasa)
    Ostsin ta siis aasta kasutatult HV-st (1,5a veel garantiid), maksis 7000.-
    Aku on hea, töötab hästi ja suht vaikselt (mingi väike pinin, mida kuuleb hiirvaikselt olles, on juurde tulnud)
    Koostekvaliteet on samas jällegi paras sitt lenovo kohta. Igalpool kaasas tassida ja väntsutada...see läpakas ei elaks seda üle.
    Sobib rohkem laua arvutiks + maja/korteri piires liikumiseks.
    Aga vaatamata sellele on ta kindlasti jupimaad parem ORDI arvutitest.
    Arvestades, et ssd ketas oli ostes tutikas, siis teeb see läppari väärtuseks 5000.- mis on ikka sigaodav :) (ja enamus R seeria masinad jäävadki hinnaklassilt sinna kanti)

    Paljud soovitavad siin 7200rpm ketast... SSD on ikka jupimaad parem kui tegeled pokkeriga ja andmebaas on suur. Mul praegu andmebaasis miljoneid käsi ja PT3 ei näita mitte mingeid "uimamise" märke.
    Tehke see väike lisakulutus ssd ketta puhul ja te ei kahetse :)
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 21.02.11 at 01:09

  9. #169
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Vanasti olid lenovo R seeria masinad säästumasinad ja kõvasti kehvema koostekvaliteediga. Nüüd ei oska enam öelda. :)

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Läptopi ostuabi.

    ilgelt suured tänud teile. läks kaubaks hoopiski selline aparaat, määravaks sai DELL ja reso.

    http://cgi.ebay.com.au/Dell-XPS-M173...item1c19810d4f

  11. #171
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Läptopi ostuabi.

    aparaat kohal, sülearvutist on asi kaugel muidugi. pigem nagu kaasaskantav lauaarvuti :D ise olen rahul..

  12. #172
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Läptopi ostuabi.

    õige valik. delli XPS seeriad on nuts. mul endal üks olemas juba 4 aastat ja super hästi töötab. Arvuti võimsuse kohapealt siis võiks öelda et veel ei ole mängu mida see 4 aastat vana pill välja ei mängiks:) (Y)

  13. #173

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    õige valik. delli XPS seeriad on nuts. mul endal üks olemas juba 4 aastat ja super hästi töötab. Arvuti võimsuse kohapealt siis võiks öelda et veel ei ole mängu mida see 4 aastat vana pill välja ei mängiks:) (Y)
    Julge avaldus. Siiralt kahten.

  14. #174
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Julge avaldus. Siiralt kahten.
    Veits julge jah, aga arvestades seda, et väga suur osa on multiplatvormseid mänge, siis pole seal midagi võimatut. See avaldus ei näita, et XPS nii kõva püss oleks, vaid seda, et kui mängud arendatakse eelisjärjekorras Xboxi peale, mille raud ka väga vana, siis arvutilt need mängud viimast ei nõuagi.

  15. #175

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pordid on veel hullemad resursiröövlid kuna sitasti optimeeritud.

    Aga pc reliisidest Crysis Warhead. Pakun et native resol ja high graafikal on 2 frames/s

  16. #176
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Läptopi ostuabi.

    no need mängud mida mina mängin, need jooksevad ilusti välja. ei ole eriline game friik seega vb tõesti on mänge mida mängida ei saa, aga seni ei ole mulle ükski selline ette jäänud.

  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Läptopi ostuabi.

    mul tahtis, et saaks pokkerit pelada neljal laual nii et need ei overlappiks ja hemi saaks lubada... kui normaalse interneti kunagi saan siis proovin entropia universet, see jookseb cryengine2 peal..

  18. #178
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Pordid on veel hullemad resursiröövlid kuna sitasti optimeeritud.
    Ei

  19. #179
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kumba läpakat soovitaksite, vaja pokkerit ja kõiki muid häid mänge ka vajadusel pelada.
    http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-p...v6-6042eo.html

    või
    http://www.dellxps15z.com/

  20. #180
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Läptopi ostuabi.

    Küsi siit ka, ehk saad parema hinna äkki.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...3Ghz-4GB-320GB

Lehekülg 9, kokku 50 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES