Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 999

Hübriidvaade

  1. #1
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
    Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    tegelt q_q mõnes suhtes õigus. 5kg ikka kaasas lampi ei vea. Kui suvilasse vaja minna siis küll, aga igapäevasel sa never seda kaasa vedada ei viitsi. Mulle on 2.5kg läppargi paras tüütus kaasas.
    Aga kuna fyte tahtis rohkem mängumasinat, siis ma usun, et ok valik.
    Fyte ikkagi spordiinimene, mitte paksuke nagu Sina.

  3. #3
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    teen yhe posti veel

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    ja Q_Q, su loogika ikka väga vigane. Kui inimene tahab reisima minna, siis isegi 5kg läpparit umbes 8x mugavam transportida kastiga võrreldes. Kui tarvis nt hotelllis (vm iganes) hiljem tööd teha, siis ta seisab anyway laua peal ju.
    Või sa hakkaksid lauaarvuti kasti, monitori jms kuidagi reisikotti ära mahutama?
    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Reisimisel ja reisimisel on vahe ka mõistagi. Kui selle kotiga mägedesse matkama just plaanis minna pole, siis tõesti häirib nii palju see 1.5-2kg lisaraskus?
    Enda varasema netboogiga, mis kaalub ~2.5kg, olen natuke ringi liigelnud küll ja segama pole hakanud.

    // ja 5kg muidugi äärmus. Jutt käis nt 3-3.5 kilose isendi kohta.
    nah mu loogika pole vigane sa lihtsalt said valesti aru

    esiteks jutt k2is sellest alienwarest mis flex andmetel 4,3kg ja ma arvan kogu koputas kotis on 5kg 2ra

    ja obv ma ei m6elnud et keegi lauaarvuti reisile kaasa v6tab vaid pigem seda et lauaarvuti samade statsidega on kordades odavam ja ylej22nud raha eest saab easylt nt 12" netbooki vms osta mis reisidel kaasas kanda

    ja nagu ise ytlesid siis reisimisel ja reisimisel on vahe. obv lennukiga hotelli on savi palju see kaalub aga nt bussis reisides ma kahtlen kas 17" yldse sul mahub seal p6lvedel lahti v6tta, igatahes 12-14" on selles situatsioonis mugavam. ja neid erinevaid n2iteid obv 10000 tykki


    rohkem vast 17" kohapeal s6na ei v6ta :3

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES