Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 50 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 999
  1. #541
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Erinevalt desktop arvutitest, läppari ostmisel tasuks väga täpselt läbi mõelda, mis eesmärgil seda 99% ajast kasutama hakatakse ja siis vastavalt sellele mudel valida.

    More is better ei kehti, sest eranditult kõik lisad tulevad millegi arvelt (kaal, aku vastupidavus, kuumus jms.)

    Kui sa kasutad external monitori, siis prolly sul ei ole vaja 17" läppari ekraani ning selle asemel 13" ekraan kahekordistab su aku vastupidavuse.
    Optiline DVD seade, mis saab korra aastas kasutust lisab mõttetut kaalu.
    Standalone graafikakaart lisab kaalu, kuumust, sööb aku vastupidavust.
    Jne. Jne.

    Samuti tasub mõelda, et kui sul kõiki lisasid on vaja ning reaalselt läpparit laua pealt ei liiguta, siis milleks üldse läppar, äkki desktop on parem lahendus.

    Saab ka niimoodi:

    Umbes rahakotisuurune desktop arvuti 20cm*19cm*3cm



    http://www.sapphiretech.com/presenta...n=000101&lid=1


    On ka võimalus võtta töötegemiseks desktop ja elutoas lesimiseks ja reisimiseks hoopis mõni tablet (a la iPad).
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 14.03.13 at 13:25

  2. #542

    Re: Läptopi ostuabi.

    Olen kasutanud seda N56VZ ca 2 kuud nüüd. Siiani rahul. Ülekuumenemisega probleeme pole olnud (kogu aeg olen sellega voodi peal). Muidugi kui peaks tekkima, siis puhastada on seda vastik tõenäoliselt (mingit lihtsat ligipääsu ventikale ei näe). Lasin talle panna ka 256gb ssd (ilma ssdta pole tänapäeval mõtet arvutit osta).
    Helikvaliteet on mõistlik - parem kui muudel läpakatel.

  3. #543
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Olen kasutanud seda N56VZ ca 2 kuud nüüd. Siiani rahul. Ülekuumenemisega probleeme pole olnud (kogu aeg olen sellega voodi peal). Muidugi kui peaks tekkima, siis puhastada on seda vastik tõenäoliselt (mingit lihtsat ligipääsu ventikale ei näe). Lasin talle panna ka 256gb ssd (ilma ssdta pole tänapäeval mõtet arvutit osta).
    Helikvaliteet on mõistlik - parem kui muudel läpakatel.
    Väga hea siis. Saan arvatavasti järgmise nädala alguses ta omanikuks :)
    Oleneb, kaua postiga koju tuuakse.

  4. #544
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kuna arvutitest ei jaga suurt midagi, eriti kasutatutest siis selline küsimus:
    Kas kasutatud Imac "Core 2 Duo" 3.06 27-tolli (late 2009) hinnaga 600-650€ oleks hästi saadud ? :D
    Uus kõvakas pandud 1T ja uus maci süsteem peale.
    Arvuti ise muidu korralik ja sõbra kasutuses olnud...

  5. #545
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Kuna arvutitest ei jaga suurt midagi, eriti kasutatutest siis selline küsimus:
    Kas kasutatud Imac "Core 2 Duo" 3.06 27-tolli (late 2009) hinnaga 600-650€ oleks hästi saadud ? :D
    Uus kõvakas pandud 1T ja uus maci süsteem peale.
    Arvuti ise muidu korralik ja sõbra kasutuses olnud...
    Kindlasti leiaksid omale vastuse kui postitada sama teema Hinnavaatluse Foorumisse, Ostuabi/hinnapäringu alla. http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8

  6. #546
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ise plaanin järgmisena osta sellise isendi-
    http://www.euronics.ee/tootekaart/50...NP550P7C-T01EE

  7. #547
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kuigi ma seda ei võtaks, siis ma loodan, et vähemalt Euronicsist seda ostma ei lähe.

  8. #548
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Euronicsis peaks "parima hinna garantii" olema (vähemalt vanasti oli), kui näitad samale asjale paremat hinnapakkumist, siis tehakse kohapeal sulle parem hind (euronicsi müüjatel on õigus seda igas kaupluses teha).

  9. #549

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kuigi ma seda ei võtaks, siis ma loodan, et vähemalt Euronicsist seda ostma ei lähe.
    Ei ostaks sest? (Ise ka Samsung silma jäänud ja tundub muidu kena ja kerge loom olevat, aga ei tea tast lähemalt miskit)

  10. #550
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ostuabi.

    sitt hdd ja reso

  11. #551
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    sitt hdd ja reso
    +1

    17" ekraanil peaks palju parem reso olema ja 5400 rpm HDD-st tasuks kaugele hoiduda.

  12. #552

    Re: Läptopi ostuabi.

    Ise tegelt Samsungi NP900 seeria arvuteid vaadand. Mõnusad kerged ja ilusad. SSD kettaga. Aga jah 17" ekraani veel pole sellel seerial.

  13. #553
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Läptopi ostuabi.

    Samsung on hinna/kvaliteedi suhte poolest üle kõigist. Endal 5 aasta läheb ja hetkel peaks uue vendi ostma (vana oli nii s/*a täis kui olla sai, ime, et veel ringi käis). 9 seeria on tore aga kuna mul pole eriti oluline, et läppar kaaluks 1,4 kilo siis vaataks suurema jõudluse poole. Eelneva mudeli häda on jah paraku madal reso, kuna aega on pisut veel ostuga siis ootan, äkki toovad midagigi paremat välja. Paar päeva tagasi sai tuttavale ostetud samuti samsung ja kuigi valikus oli ka dell siis tuttav müügimees soovitas rohkem viimast masinat.

  14. #554
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Samsung on hinna/kvaliteedi suhte poolest üle kõigist. Endal 5 aasta läheb ja hetkel peaks uue vendi ostma (vana oli nii s/*a täis kui olla sai, ime, et veel ringi käis). 9 seeria on tore aga kuna mul pole eriti oluline, et läppar kaaluks 1,4 kilo siis vaataks suurema jõudluse poole. Eelneva mudeli häda on jah paraku madal reso, kuna aega on pisut veel ostuga siis ootan, äkki toovad midagigi paremat välja. Paar päeva tagasi sai tuttavale ostetud samuti samsung ja kuigi valikus oli ka dell siis tuttav müügimees soovitas rohkem viimast masinat.
    Müügimees tegi tünga.

  15. #555
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Euronicsis peaks "parima hinna garantii" olema (vähemalt vanasti oli), kui näitad samale asjale paremat hinnapakkumist, siis tehakse kohapeal sulle parem hind (euronicsi müüjatel on õigus seda igas kaupluses teha).
    Ei usu... Siis nad peaks igal asjal 20-30% julgelt alla laskma :D

  16. #556

    Re: Läptopi ostuabi.

    Strawberry see kampaania on (oli) ON OFFis mitte euronicsis. Ja see konkureeriv hinnapakkumine pidi olema REAALSE eestis asuva poe oma, mitte mingi hinnavaatluse netipoe või ebay printscreen. Ja kontrolli oma väiteid, mida võib müüja teha ja mida mitte. Tegelikkuses ta ei SAAGI selliseid asju teha. Lihtsalt igal tootel on mingi % mille võrra ta saab alla teha. Reeglina 5%. Asjadele millel on juba soodushind on see 0%.

    Mu enda vend töötab seal viimased 6 aastat

  17. #557

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei usu... Siis nad peaks igal asjal 20-30% julgelt alla laskma :D
    +10

    Olen 99% kindel, et neil ei ole ÜHTEGI toodet parima hinnaga. Mul oli kunagi Lätis euronicsiga diil ühe projekti jaoks -30% saime kõigi asjade pealt ja reaalselt ei ostnud ikkagi neilt ühtegi asja, sest nende hind -30% ei olnud ikkagi kunagi parim hind :D

  18. #558
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Strawberry see kampaania on (oli) ON OFFis mitte euronicsis. Ja see konkureeriv hinnapakkumine pidi olema REAALSE eestis asuva poe oma, mitte mingi hinnavaatluse netipoe või ebay printscreen. Ja kontrolli oma väiteid, mida võib müüja teha ja mida mitte. Tegelikkuses ta ei SAAGI selliseid asju teha. Lihtsalt igal tootel on mingi % mille võrra ta saab alla teha. Reeglina 5%. Asjadele millel on juba soodushind on see 0%.

    Mu enda vend töötab seal viimased 6 aastat
    Olen Euronicsist ostnud endale pesumasina ja külmkapi. Pesumasinat ostes sain müügimehelt 11% alla, paar kuud hiljem teises Euronicsis sain külmkapilt 8% alla.

    Ma ei tea milline sinu tegelikkus on, minu tegelikkuses on euronicsi müügimehed väga kauplemisvalmis.

  19. #559

    Re: Läptopi ostuabi.

    Euronicsi müüad saavad alet teha küll mitte soodusega toodetelt. Aga teevad ainult seda oma müügiboonuse arvelt. Seega vastutulevad müügimehed sulle sattunud. Põhipalk neil väike ja enamus tuleb müügi pealt.

  20. #560

    Re: Läptopi ostuabi.

    Euronicsis on olemas parima hinna garantii ja teevad sulle kohe selle ka ära. Parim hind tähendab siinkohal küll parimat poehinda (st netipoed jms ei lähe arvesse). Ise ostsin sealt hiire, mis kõrval OnOffis oli ca 8 euri odavam. Kohapeal OnOffis hetkel polnud kuid euroncsis tehti pikema jututa OnOffi hind.

Lehekülg 28, kokku 50 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES