Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 50 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 999
  1. #501
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Läptopi ostuabi.

    Elite-/Probookidel on hea tugev korpus, aga kasutamismugavus selline 5,5/10, aga see võib-olla ainult mulle nii
    Dellid on ikka üle prahi hetkel tavakasutajate jaoks, aga eelviimase seeria latitudedel on nõrgad hinged ja kruvisid peab aeg-ajalt pingutama muidu kipuvad ära väsima. Karta on, et uutel masinatel ka see viga.
    Muidu ASUS´e läpparid on päris head aga neil osadel see touchpad kuidagi ebamugav ja füüsiliselt display ei ole just eriline tank, seega ekraanist tõsta läpparit ei tohiks.
    Kui raha ei ole probleem ja läpparis mängida ei taha siis mina võtaksin äriklassi Lenovo. Ei ole küll disainilt silmale ilusad ja läikivad, aga kuradi hea korpusega ja jõudu ka omajagu. Näiteks T530 on kole nagu öö, aga kuradi hea masin
    Kui mängida ka vahepeal tahaks, siis pigem delli ultrabooki/xps või siis Asuse mõne kallima mudeli.

    Kui SSD valida, siis tuleb väline HDD ka võtta, sellega peaks ka arvestama

  2. #502

    Re: Läptopi ostuabi.

    Mul on 2 Precisionit olnud ja olin mõlemiga ülimalt rahul.. tundub, et nende lipulaevade kvaliteedile pannakse ikka ka vähe rohkem rõhku, igast vostrote ja inspironide jne odavama otsa delli pillide kooste kvaliteet on küll p*sk.. ostsin naisele 1a tagasi v131 selline hea odav, netis käimiseks, kaasas kantud teda ei ole, ripitud ka üldsegi mitte, kodus laua peal kasutatud 95% ajast ja aastaga on täiesti ära lagunenud, hinged, ekraani raam on osadest kohtadest lahti jne, tuttavatel ka palju probleeme olnud viimasel ajal nende odavamate delli seeriatega... Precision ja Thinkpad W FTW kumb lihtsalt rohkem meeldib..

  3. #503
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    See precision rämedalt overpriced

    Nimeta mingi hinnaklass ja annan paar varianti ise ka ost pooleli praegu ja olen nö suure turu uuringu teostanud

  4. #504
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    See precision rämedalt overpriced

    Nimeta mingi hinnaklass ja annan paar varianti ise ka ost pooleli praegu ja olen nö suure turu uuringu teostanud
    Milline väga kvaliteetne läpakas samade näitajatega rämedalt odavam on? kjmrc näitas ühte Latitude-E 'd, oli ainult ~ 100€ odavam samade näitajate juures.

  5. #505
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/282551/

    Hvst inspiron. Graafika ja prose paremad selles... Hdd aeglasem kuid üldsegi pole mõtet hddga osta enam, ssd piisavalt odav juba et osta 500-700 vahel masin korraliku prose, graafikaga ja lasta panna ssd sisse pluss ekstra rammi kui 4/6/8 mis enamus komplektides on tundub liiga vähe.

    1200 eest saab juba core i7 third gen, decent GPUga, 16-32GB RAMi ja SSDga läppari, juhul kui firma logo ei mängi rolli ja on tahtmist leida firma kes vahetab nt 5400/7200 HDD ketta SSDga välja jne. Lihtsalt leida hea prose ja graafikaga masin. Komplektid kus on nii hea prose, gpu, 8+ gb rami ja vähemalt 256gb ssd lähevad juba liigselt kalliks imo odavam ja targem teha nii nagu eelpool kirjeldasin, kindlasti mingi firmaga mis annab ka omapoolset garantiid.

  6. #506

    Re: Läptopi ostuabi.

    lol pole mõtet isegi võrrelda Inspirioni Precisioniga...

  7. #507
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ostuabi.

    Inspiron on säästuklass.

  8. #508
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Väidetavalt see Insiprion SE endise XPSi otsene järeltulija, kuna XPS on otseselt konkureerima pandud Apple läpparitega. Ehk siis SE puhul tegemist veidi parema koostekvaliteediga.

  9. #509
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    See precision rämedalt overpriced

    Nimeta mingi hinnaklass ja annan paar varianti ise ka ost pooleli praegu ja olen nö suure turu uuringu teostanud
    kahjuks eksid. üks asi on nö paberil näitajaid vaadata, teine asi on reaalselt kokkupandud vidin ise. kunagi arvasin samamoodi, aga kui sa tippklassiga kokku oled puutunud pikemalt, saada aru, milles vahe. pommikindel.

  10. #510

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/282551/

    Hvst inspiron. Graafika ja prose paremad selles... Hdd aeglasem kuid üldsegi pole mõtet hddga osta enam, ssd piisavalt odav juba et osta 500-700 vahel masin korraliku prose, graafikaga ja lasta panna ssd sisse pluss ekstra rammi kui 4/6/8 mis enamus komplektides on tundub liiga vähe.

    1200 eest saab juba core i7 third gen, decent GPUga, 16-32GB RAMi ja SSDga läppari, juhul kui firma logo ei mängi rolli ja on tahtmist leida firma kes vahetab nt 5400/7200 HDD ketta SSDga välja jne. Lihtsalt leida hea prose ja graafikaga masin. Komplektid kus on nii hea prose, gpu, 8+ gb rami ja vähemalt 256gb ssd lähevad juba liigselt kalliks imo odavam ja targem teha nii nagu eelpool kirjeldasin, kindlasti mingi firmaga mis annab ka omapoolset garantiid.

    overpriced ju .. mingi ordi pilli saab raudselt odavamalt :D

  11. #511
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui hind ei oluline ja ainult raami kvaliteet on tähtis nagu osad siin arvavad, siis Macbook Pro ja installi windows peale.

    Don't be a pussy http://www.imarvutid.ee/et/shop/kat/macbookpro
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 13.03.13 at 09:46

  12. #512

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui raami kvaliteeti taga ajada siis Panasonicu rug seeria arvuti. Sellest võid autoga ka üle sõita ja basseini kaasa võtta. Ning mõnel naarikul pea pooleks lüüa.
    http://www.panasonic.com/business/to...ghbook-31.asp#

  13. #513
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    Väga mõttekas ikka logo ja seeria järgi valida. Ei viitsi vaieldagi sellise jama üle, riistvara läppari sees on toodetud kellegi muu poolt, logo seal on bränd ainuke asi tõesti mis brändi tootja teha on, on nö kasti kvaliteet. Need vahed on suht koht marginaalsed kui oma vidinat normaalselt kasutada ja hoida.

    Kui pole mingit vajadust toughbooki taolise kasti järgi on see 'äriklass' ja 'odav klass' rumal jutt. Aga hei just my opinion, mina lihtsalt saan endale 1000 eest parema sooritusega masina.

  14. #514

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Väga mõttekas ikka logo ja seeria järgi valida. Ei viitsi vaieldagi sellise jama üle, riistvara läppari sees on toodetud kellegi muu poolt, logo seal on bränd ainuke asi tõesti mis brändi tootja teha on, on nö kasti kvaliteet. Need vahed on suht koht marginaalsed kui oma vidinat normaalselt kasutada ja hoida.

    Kui pole mingit vajadust toughbooki taolise kasti järgi on see 'äriklass' ja 'odav klass' rumal jutt. Aga hei just my opinion, mina lihtsalt saan endale 1000 eest parema sooritusega masina.
    issand jumal kui loll jutt see on.. hea näide hp pavilionid .. sama sisu ju kõigil? miks mingi enamus neist ära kooles lol?

    e: mingi vana post, kuid muutunud pole põhmst midagi: http://laptopid.ee/kasulikku
    Viimati muudetud leits poolt : 13.03.13 at 12:31

  15. #515
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Läptopi ostuabi.

    Issand kui argumenteeritud... 8 aastat vana tekst arvutimaailmast + müügisaidi oma arvamus.

    See on jällegi teema kus ei jõua normaalselt konsensuseni. Kui tahad maksta rohkem maksa. Pole mul ühegi odava lolli peaga ostetud pilliga probleeme olnud, ja seni kuni ei ole ei näe ka põhjust maksta 2-3x rohkem mingi x firma kasti ja logo eest kui sisemus on peaaegu alati samade firmade toodetud.

    Edit: ja see arvutimaailma tekst seletab mingeid võhiku teadmisi riistvarast, leia siis pigem midagi, mis analüüsib/seletab vahet Delli/Aceri/Asuse/Lenovo jmi korpuste vahel.
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 13.03.13 at 12:50

  16. #516
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Issand kui argumenteeritud... 8 aastat vana tekst arvutimaailmast + müügisaidi oma arvamus.

    See on jällegi teema kus ei jõua normaalselt konsensuseni. Kui tahad maksta rohkem maksa. Pole mul ühegi odava lolli peaga ostetud pilliga probleeme olnud, ja seni kuni ei ole ei näe ka põhjust maksta 2-3x rohkem mingi x firma kasti ja logo eest kui sisemus on peaaegu alati samade firmade toodetud.
    No riistvara mõistes mängib kube pokkeri ära ka 300$ või veel odavama Ordi arvutiga. Sisemus sama ju. Soovita seda juba.

  17. #517
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Üldiselt pole vajadust jalgratast leiutada. On olemas täiesti professionaalsed inimesed, kes saavad korralikku pappi põhjaliku ja võrdleva review kirjutamise eest.

    http://reviews.cnet.com/laptop-revie...pularity%20asc

    Have fun.

    Edit: see on ka lugemiseks hea, üks parimaid laptopi ostmise guide-sid imho.

    http://reviews.cnet.com/laptop-buying-guide/
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 13.03.13 at 12:58

  18. #518
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Dunno, grindi nurk pole vist eriti siukene koht kus nittida, läheb see Precision loosi.

  19. #519
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno, grindi nurk pole vist eriti siukene koht kus nittida, läheb see Precision loosi.
    Kui eelnevalt lingitud http://www.laptopid.ee/vaata/619/Dell-Precision-M4600/ Precisionist räägid, siis võimalik, et see läppar ei klapi just otseselt sinu vajadustega (ma muidugi ei tea mis sa täpselt teed sellega, ma lihtsalt oletan).

    1) Protsessor on vana põlvkonna oma (protsessori mudelinumber 2xxx (2nd gen) vs uued mudelinumbriga 3xxxx (3rd gen)) (halb suurte andmebaasidega majandamisel (loe: HM2 lagib))
    2) HDD, mitte SSD (loe: HM2 lagib) (kuigi seda saab raha eest välja vahetada I guess)
    3) Standalone videokaart. Pokkeri grindimisele/andmebaasile ei anna absoluutselt midagi juurde, samas teeb arvutit kallimaks/raskemaks/rohkem akut kulutavamaks.

    Kui kõrge graafikanõudlusega arvutimänge palju mängid ja eelarve piiratud. Siis on hea valik.
    Kui high end arvutimänge pidevalt ei mängi, siis mina võtaks sama raha eest midagi millel on 3rd gen prose, SSD ja integreeritud video (ntx Intel HD4000)
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 13.03.13 at 14:04

  20. #520
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Läptopi ostuabi.

    Pole plaanis nagu välja ka lähiajal vahetada kui see ost ära teha.
    See inspiron 500 eurine mis mul atm on see hakkab nüüd peale 2.5 aastat otsi andma, kui selle pilliga saaks isegi miski 4a läbi oleks lagi.
    HM2 ma ei hakka ever kasutama, enne lähen PT peale üle kui HM1 peaks ära surema.

Lehekülg 26, kokku 50 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES